Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszył się na tą Spałę z Wami :smile:

Jak zobaczył, że ruszacie momentalnie był gotowy :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem mu że mija się z puszkami na centymetry, że przegina ... ehhh :sad2:

 

"Zapłonu odcina ostatnim krzykiem w niebiosa bramy, byłeś motocyklistą jeszcze się spotkamy" [*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje w tym sezonie ;/ [*]

 

j

Dzieje sie to co zawsze tylko wiecej osob poznales

A gdzie ty niby Julka byłaś ???? Byliśmy na miejscu przed 21 z xantonem i kuzynką Bartka , do 00:40 i jakos cię nie było nigdzie widać , chyba że to ty podeszłaś na 10 min do policji i nawet do nas nie dosszłaś , tych głupich 10 metrów się przywitać , później dojechało jeszcze pare osób z forum ....ale wszyscy staliśmy razem , i błąd z twojego dowiadywania się , Bartek nie uderzył w barierkę , napisałaś , przyszpanowałaś i nic ponad to .

 

Wypadek byl grubo przed 21 wiec mogla nie wiedziec wszystkiego dokladnie... Jesli chodzi o to 10metrow to fakt popelnila blad, zawsze w takich sytuacjach najpierw mysle zeby sie przywitac ze znajomymi z forum a potem zastanawiam sie czy to moj kolega sie rozj**al czy nie... Fakt, takie bledy sie zdarzaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole z tego co widze to tragedia sie ciezka dzieje jak ktos z forum ginie, a jak juz z poza to jest wszystko ok?

 

Co ty pie*******sz stary? Żadna śmierć nie jest ok. Dla nas jest to ciężka tragedia bo Bartek aktywnie działał na forum i poza nim w zasadzie od pierwszych tygodni działalności tego forum.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty niby Julka byłaś ???? Byliśmy na miejscu przed 21 z xantonem i kuzynką Bartka , do 00:40 i jakos cię nie było nigdzie widać , chyba że to ty podeszłaś na 10 min do policji i nawet do nas nie dosszłaś , tych głupich 10 metrów się przywitać , później dojechało jeszcze pare osób z forum ....ale wszyscy staliśmy razem , i błąd z twojego dowiadywania się , Bartek nie uderzył w barierkę , napisałaś , przyszpanowałaś i nic ponad to .

Słuchajcie, to ja koło 23 podeszłam na te 10 min. I fakt nie podeszłam do Was z prostego powodu - nie wiedziałam kto tam stoi. Gdybym wiedziała, że to Wy to na pewno bym podeszła się przywitać, ale pomyślałam, że jeśli rodzina to tylko narobię im niepotrzebnego bólu dopytywaniem się. Podeszłam więc do policjantów przede wszystkim po to, żeby dowiedzieć się czy to na pewno był Bartek, bo nie mogłam w to uwierzyć. Przy okazji powiedzieli mi co się stało i napisałam, bo chaos informacyjny był bardzo duży. Chciałam dobrze, i nie chodziło mi o żadne "przyszpanowanie", więc darujcie sobie takie teksty, bo mnie szlag trafia jak to czytam.

 

 

Dziś o 1:30 mój brat miał wypadek na motocyklu. Leży w szpitalu w Pabianicach, podobno dostał "drugą szansę".

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] wyrazy współczucia dla rodziny i najbiżych

 

Czytając to wszystko dochodzę do wniosku że nie ważne jak zginął i z czyjej winy .Istotne jest to ze go juz nie ma i to jest smutne :sad2: nawet jak zginąłby jadąc puszką i tak by wielu z nas pojechało na pogrzeb bo był częścią forum czyims bliższym bądz dalszym znajomym wiec po co te spory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 1:30 mój brat miał wypadek na motocyklu. Leży w szpitalu w Pabianicach, podobno dostał "drugą szansę".

 

Widzę że znów nadchodzi pechowa seria zdarzeń, niech wraca szybko do zdrowia.

 

Tak wogole z tego co widze to tragedia sie ciezka dzieje jak ktos z forum ginie, a jak juz z poza to jest wszystko ok?

 

Żadna śmierć nie est fajna ale społeczeństwo forumowe jest jak rodzina ( jezeli tego nei kminisz to masz problem ), boli mnie że umierają inni motocykliści itd., lecz nie znam ich osobiście i mnie to tak mocno nie dotyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Cóż napisać.., szkoda chłopaka, nie przyjedzie już się z nami spotkać w czwartek... :sad2: , tylko współczuć rodzinie i bliskim, jemu już się nie pomoże.. [*]

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wypominac sobie czy ktos sie przywitał czy nie,

Kazdy w takich sytuacjach reaguje inaczej ,wiekszosc chce byc z kims bliskim a niektorzy potrzebuja chwili samortnosci .

Bartek [*]

 

Julka duzo zdrowka dla brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazy głębokiego żalu i współczucia dla rodziny i najbliższych...[*]

 

....teraz jesteś wolny, jadąc wsród zielonych pól Elizjum ze słońcem na twarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no do mnie ciągle to nie dociera, siedziłam wczoraj na krawężniku i gapiłam się na na tego rozbitego KTM, plamę krwi i porozbijane części kasku

 

i dalej nie wierzę, mam pustkę w głowie ciągle

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy żalu i współczucia dla bliskich i rodziny [*]

Kiedyś wszyscy się spotkamy na tych niebiańskich autostradach...

 

Julka zdrówka dla brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... co w tym sezonie się dzieje..

Nic nowego. A lipiec i sierpień są w statystykach najgorsze :sad2: - więc zostawmy sobie większy margines błędu.

 

Julka pozdrowienia dla brata.

 

Nie nie gryźcie się. Nie wszyscy się kojarzymy a poza tym takie chwile każdy przeżywa na swój własny sposób

jedni piją, inni jadą na miejsce wypadku a kto inny idzie po za***rdalać ku chwale kolegi

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...