Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, masakryczne wydarzenie, bo nie od dziś się znamy [*]

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wracam z miejsca wypadku... wszystko co piszecie się zgadza. Bartka już nie ma. Po rozmowie z policją wiem tyle: jechał z zawrotną prędkością uderzył w samochód, odbił się od niego i uderzył w barierkę, na tym etapie nie są w stanie powiedzieć nic więcej. Ja też nie.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umawialem sie z nim na sesyjke mojej Suzi... Jak odebralem telefon od Scotiego to az wierzyc mi sie nie chcialo... Zegnaj bracie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nawet co napisac... jak tylko dostałam wiadomosc od chlopaka ze w Lodzi zginął motocyklista to mialam nadzieje ze jednak to nikt z Forum... a jednak, nie moge uwierzyc, że Blefta juz nie ma;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, czy mu auto zajechało drogę, czy się zagapił i sam nie wyhamował? Tak czy inaczej musiał szybko jechac, bo na zdjęciach widać, że motocykl mocno uszkodzony.

Szkoda chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego wina, nie jego wina co za różnica... Jeśli popełnił jakiś błąd to zapłacił za niego najwyższą cenę... Zostawmy rozważania o winie czy jej braku.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STILLaLIVE

Do k

niestety tak... nawet jest zdjęcie w którejś z gazet jak go nakrywają czarnym workiem :sad2: jestem w szoku że takie zdjęcie umieścili... czy gazety nie znają/mają granic?

 

do STiLLaLIVE:

 

z jego winy czy nie... odszedł jeden z nas... ktoś kto udzielał się na forum jak i w życiu podczas zlotów i wspólnych wypadów...

 

może i działkowy emeryt zareagował ostro ale kim jesteś by się tak wypowiadać? znałeś go? byłeś z nim lub z nami na jakimś spotkaniu wypadach? nie osądzaj jeżeli nie pojąłeś jeszcze że każdy z nas przeżywa tą pasje inaczej...

masz całe 3 posty i brak jaj by podać swoje imię? nie zdziwię się jeżeli nawet nie jeździsz lub nie posiadasz motocykla...

 

 

Czy Wy czytać nie umiecie?

Tam napisałem ze "ani nie oceniam nikogo ani nie pisze o tej tragedii"..

Pisałem ogólnie bo ktoś zaczął temat winy na SHOUTBOX a ja jestem daleki od oceniania ..pisze ze ludzie oceniaja,,,,

Pisałem też że coś zlego sie dzieje na naszych drogach a nie co i kto konkretnie....

Moja wypowiedz dotyczy sytuacji gdzie pod pedzacy motocykl wyjezdza matka z dwojka dzieci...

ginie jej kilkuletnie dziecko a ludzie ja pietnuje ze winna byla zauwazyc...moze i winna ale ma osobista tragedie..

A wsprawie tej tragedii powiedziałem tylko ze współczuje....

Nie ważne czy znałem czy nie....

Ale chyba można tu pisać o innych sytuacjach?

Jesli kogos uraziłem to przepraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

[*] kondolencje dla rodziny.

 

Kojarzyłem motocykl, niestety nie miałem okazji go poznać. Mijaliśmy się tylko na forumowych spotkaniach ... :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów na to co się dzisiaj stało, jeszcze wczoraj w 3 wracaliśmy ze Spały. Wyrazy współczucia dla najbliższych.

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z Okropną z miejsca dzisiejszego, tragicznego wypadku. Makabrycznie to wyglądało. Jeżeli chodzi o datę pogrzebu i miejsce będę je znał i podam na forum - mam kontakt z rodziną Bartka. Jest prośba od Jego kuzynki - abyśmy pożegnali Go jak motocyklistę. Była to Jego pasja i należy się to Jemu.

 

właśnie wracam z miejsca wypadku... wszystko co piszecie się zgadza. Bartka już nie ma. Po rozmowie z policją wiem tyle: jechał z zawrotną prędkością uderzył w samochód, odbił się od niego i uderzył w barierkę, na tym etapie nie są w stanie powiedzieć nic więcej. Ja też nie.

 

Nie mam podstaw żeby kwestionować to co piszesz i Twoją prawdomówność ale na miejscu będąc już po 20 nie widziałem, poza osobami, które znam i z którymi rozmawiałem, kogokolwiek innego...

 

 

... przedwczoraj był u nas, wczoraj lecieliśmy do Spały, mieliśmy plan gdzieś się razem wybrać, Bartek był naszym sąsiadem - Okropna rozmawiała z nim jak się szykował do swojej ostatniej wyprawy...

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty niby Julka byłaś ???? Byliśmy na miejscu przed 21 z xantonem i kuzynką Bartka , do 00:40 i jakos cię nie było nigdzie widać , chyba że to ty podeszłaś na 10 min do policji i nawet do nas nie dosszłaś , tych głupich 10 metrów się przywitać , później dojechało jeszcze pare osób z forum ....ale wszyscy staliśmy razem , i błąd z twojego dowiadywania się , Bartek nie uderzył w barierkę , napisałaś , przyszpanowałaś i nic ponad to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co mam napisać brak mi słów. Nię sądziłam że będę jakieś resztki ktm oglądac i blendę Bartka z ziemi zbierać. Jasna cholera a tak się cieszył z tego kasku

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thebestof78 ja rozmawiałam z Bartkiem pół godziny przed Jego śmiercią ..... straszne uczucie .... męczy mnie że mogłam być ostatnią osobą z którą rozmawiał , jedyne tylko że się śmialiśmy że pucuje znowu swojego KTMa i chwilkę porozmawialiśmy o motocyklach ....później pojechał ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...