Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

może oddzielny wątek ?

[*]

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WKLEJCIE JEGO ZDJĘCIE ,BO ON NAROBIŁ DURZO ,A JEGO NIESTETY ZA WIELE NIEMA .LUDZIE GO ZNALI .ALE TERAZ NIE KOJARZĄ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycja Hornet
:sad2: nie moge w to uwierzyc :sad2: szok.........a jeszcze tak niedawno bylismy motorami w parku porobic fajne zdjecia a teraz go nie ma :sad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STILLaLIVE

Współczucie dla rodziny i bliskich......

Moze to nie jest dobry moment na takie wnioski a moze i dobry bo:

wkurza mnie jak gosc zasuwa 170 na motorze tam gdzie wolno 50 i mowia wina puszki bo wyjechala......przy takiej predkosci swiatlo motocykla wyglada czesto jak blysk slonca .....i nie mowie tu o tym wypadku i nie obwiniam ani nie bronie nikogo ale sami czesto sie nakrecamy i zartujemy ze ktos wolno jedzie...choc wolno nie znaczy bezpiecznie, ale zawsze wieksze szanse na reakcje i przezycie.....

Oby opamietanie nie przychodzilo tylko w takich sytuacjach i na chwile...Po co nam wiedziec ile motor wyciaga jak moze nikomu juz o tym nie powiemy.

Jezdze motorem pare lat ,swiety nie jestem ale nie potrzebuje sie uczyc na wlasnych bledach by cos zrozumiec ...Ktos kiedys madrze powiedzial: MOTOREM PO MIESCIE JEZDZI SIE BEZPIECZNIE,POD WARUNKIEM ZE JESTES SAM NA DRODZE I JEDZIESZ 20 NA GODZ.... jakies 15 lat temu chlopak jechal 40 na godz ,zwir,slupek...koniec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Moze to nie jest dobry moment na takie wnioski a moze i dobry bo:

wkurza mnie jak gosc zasuwa 170 na motorze

 

mam do ciebie prośbę kimkolwiek jesteś - zamknij paszczę choć w takim momencie - a jak nie rozumiesz dlaczego i kulturalnie, to napiszę inaczej : wypier...j stąd razem ze swoim MOTOREM i swoimi morałami

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STiLLaLIVE to nie jest ani dobry moment ani dobre miejsce na tą dyskusję. Na bank nie będziemy obiektywni

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już pewna informacja na 100 % ??

 

niestety tak... nawet jest zdjęcie w którejś z gazet jak go nakrywają czarnym workiem :sad2: jestem w szoku że takie zdjęcie umieścili... czy gazety nie znają/mają granic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STILLaLIVE

mam do ciebie prośbę kimkolwiek jesteś - zamknij paszczę choć w takim momencie - a jak nie rozumiesz dlaczego i kulturalnie, to napiszę inaczej : wypier...j stąd razem ze swoim MOTOREM i swoimi morałami

 

 

czytaj ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do STiLLaLIVE:

 

z jego winy czy nie... odszedł jeden z nas... ktoś kto udzielał się na forum jak i w życiu podczas zlotów i wspólnych wypadów...

 

może i działkowy emeryt zareagował ostro ale kim jesteś by się tak wypowiadać? znałeś go? byłeś z nim lub z nami na jakimś spotkaniu wypadach? nie osądzaj jeżeli nie pojąłeś jeszcze że każdy z nas przeżywa tą pasje inaczej...

masz całe 3 posty i brak jaj by podać swoje imię? nie zdziwię się jeżeli nawet nie jeździsz lub nie posiadasz motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...