Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

KAŻDY PUSZKASZ TO TWÓJ WRÓG. TEGO SIE TRZEBA TRZYMAĆ TO MOZE SIE UDA. TE KOMÓRKI JEB....E W ŁAPACH TRZYMAJĄ I NIE PATRZA GDZIE JADĄ. JAK WIDZE TO PODJAZD ROBIE I zj**A NA CAŁEGO. SAM PRZESTAŁEM GADAĆ.

A TAK NA MARGINESIE TO TEZ TRZEBA WOLNIEJ JAK RUCH JEST SPORY. CHOC WIEM ZE CIEŻKO SIE POWSTRZYMAĆ.

 

Ps.. ja ostatnio zajechalem droge pajacykowi z telefonem. Tak mnie rozpieklil ze na drugim biegu wleklem go od konstantynowskiej do ogrodowej. Chcial zmieniac pas ale mu nie pozwolilem.POWOD TELEFON!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier*****... :angry:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest w wątku o wypadkach w okolicy

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

to bleft :sad2: myślałem że to nie on bo kask inny ale przypomniało mi się że cieszył się że kupuje nowy :sad2:

 

myślałem, że nie, ...ale...blacha się zgadza... EL882L... czarny KTM... :sad2:

 

[*] !!!!!!!!!!!

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleft... dostałem potwierdzenie od znajomego... nosz kur... :sad2:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek i jego nowy kask kupiony na bajzlu

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruche życie. Jednego dnia kupujesz kask, drugiego już go nie potrzebujesz :sad2: Z każdym dniem jestem bliżej tego żeby rzucić tą całą pasję motocyklową, tym bardziej, że sam miałem wypadek i przy tym sporo szczęścia, kiedy uderzając czołowo w beton połamałem sobie tylko rękę. Porażka. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za sezon :sad2: ja sam teraz w gipsie siedzę. I wiem ze nie powinienem ale cieszę się ze mój dzwon się tylko tak skończył.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z Justyną? xanton?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...