Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ok 21:30 róg al.Unii i Konstantynowskiej. Moto leżało spodem do mnie i nie byłem w stanie zobaczyć marki. Zauważyłem że moto miało biały 'spód' i chyba czarny przód. Drivera nie było. Puszka rozwalony przód. Kto to? nie mam pojęcia....

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to to zdarzenie. Widziałeś jak to jest napisane? kto komu zajechał drogę??????? Ale gnioty piszą te art. Na pierwszy rzut oka widać było że to puszka zajechała drogę. Mam nadzieję, że chłopakowi nic nie będzie

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pod poniższym linkiem napisano że motórzysta pojechał prosto ale z włączonym kierunkiem do skrętu i zmylił puszkarza

 

http://expressilustrowany.pl/wypadek-motocyklisty-przy-konstantynowskiej-mezczyzna-trafil-do-szpitala-zdjecia,artykul.html?material_id=4fe0dec9fbaedd4132000000

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan młody jadąc motocyklem w dniu swojego ślubu do narzeczonej stracił panowanie nad motorem, przewrócił się i złamał nogę. Para pobrała się... w szpitalu.

 

http://www.mmlodz.pl/417824/2012/6/26/zlamal-noge-jadac-na-slub-pobrali-sie-w-szpitalu?category=spozaMiasta

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w domciu siedzi, ma problemy trochę z lewa ręką, ze względu na to ze ma w blachy w niej. Bierze leki, ale coraz lepiej z nim. Już szykuje się do kupna moto na przyszły sezon :P Ostatnio sprawdzał na moim moto czy da rade złapać sprzęgło ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze szybkiego powrotu do zdrowia i do jazdy... ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kyarin życz mu szybkiego powrotu do zdrowia :smile:

 

chłopak widać nie zrozumiał ostrzeżenia... ;-)

 

scOti Ty i takie poglądy :P:smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam go wyciągnąć na spotkanie forumowe, ale nie chciał :biggrin: Niestety po długim pobycie w szpitalu bardzo szybko się meczy, wiec ciężko mu się chodzi gdzieś dalej, a transport na moto odpada ze względu na słaba lewa rękę. A od jakiegoś czasu namawiam go żeby zarejestrował się na forum^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.06.2012 wypadek motocyklisty na Zachodniej rog Wieckowskiego,przejezdzalem tam kolo 22

 

Zatrzymalem sie tam na chwile, wina po stronie auta i podobno motocyklista tylko sie poobijal, nic powaznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 13 na skrzyżowaniu Pomorskiej i Matejki, czarne Suzuki i Tico, na szczęście motocyklista podobno "tylko" ma złamaną nogę miał na tyle siły by machnąć lewą z karetki więc chyba źle nie jest, ktoś od nas? Motocykl pokiereszowany ale też się da poskładać.

 

http://expressilustrowany.pl/wypadek-motocyklisty-z-autem-na-pomorskiej-przy-matejki-zdjecia-nowe-fakty,artykul.html?material_id=4fed92ee9a22dd0d7c000000

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżka z wypadku który opisywałem - żyje , złamane obie nogi - leży w szpitalu w Pabianicach, Pani mu wyjechała wymuszając pierwszeństwo lecz wg światków wypierdzielił ze świateł na dziko - koleś z wa-wy podobno [źródło = gazeta ŁASKA]

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakieś moto leżało na Mickiewicza za Włókniarzy jadąc do centrum ok. 15.30. Widziałem tylko że moto leżało przed sejczento. Kierowca chyba cały bo kucał przy moto, niestety więcej nie byłem w sta nie zobaczyć, widziałem że to jakieś czarne moto. Ktoś od nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila mijalem lezacy rozwalony motocykl, wbity w seicento. Miejsce wypadku to Zgierz rog ul.Dlugiej/Dabrowskiego. Uczestnikow wypadku nie bylo ,karetka pewnie zabrala. Oby nikt od nas. Nie zwrocilem uwagi co to za maszyna, ale cos czarnego w owiewce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam go wyciągnąć na spotkanie forumowe, ale nie chciał :biggrin: Niestety po długim pobycie w szpitalu bardzo szybko się meczy, wiec ciężko mu się chodzi gdzieś dalej, a transport na moto odpada ze względu na słaba lewa rękę. A od jakiegoś czasu namawiam go żeby zarejestrował się na forum^^

 

jak to mawiają, poranny onanizm wzmacnia organizm :biggrin:

 

chociaż.. nie wiem jak to jest, bo nie praktykuję hłehłe ;)

 

ps. 2 w nocy prawie, więc można takie rzeczy pisać, dzieci już dawno śpią :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko że moto leżało przed sejczento

motocykl, wbity w seicento

ja jeb* jak będę widział teraz jakieś sejczento to zwalniam bo to aż starch... wrr!

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAŻDY PUSZKASZ TO TWÓJ WRÓG. TEGO SIE TRZEBA TRZYMAĆ TO MOZE SIE UDA. TE KOMÓRKI JEB....E W ŁAPACH TRZYMAJĄ I NIE PATRZA GDZIE JADĄ. JAK WIDZE TO PODJAZD ROBIE I zj**A NA CAŁEGO. SAM PRZESTAŁEM GADAĆ.

A TAK NA MARGINESIE TO TEZ TRZEBA WOLNIEJ JAK RUCH JEST SPORY. CHOC WIEM ZE CIEŻKO SIE POWSTRZYMAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiają, poranny onanizm wzmacnia organizm :biggrin:

 

chociaż.. nie wiem jak to jest, bo nie praktykuję hłehłe ;)

 

ps. 2 w nocy prawie, więc można takie rzeczy pisać, dzieci już dawno śpią :biggrin:

 

Codziennie coraz lepiej z nim :biggrin: Możliwe, że praktykuje to :P

Dzisiaj będę się z nim widzieć to się zapytam o jego 'cudowne zdrowienie' :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiają, poranny onanizm wzmacnia organizm :biggrin: chociaż.. nie wiem jak to jest, bo nie praktykuję hłehłe ;) ps. 2 w nocy prawie, więc można takie rzeczy pisać, dzieci już dawno śpią :biggrin:

tzn rozumiem że nie praktykujesz porannego?? No ale popołudniowy już jest ok?? hahahah

 

KAŻDY PUSZKASZ TO TWÓJ WRÓG. TEGO SIE TRZEBA TRZYMAĆ TO MOZE SIE UDA. TE KOMÓRKI JEB....E W ŁAPACH TRZYMAJĄ I NIE PATRZA GDZIE JADĄ. JAK WIDZE TO PODJAZD ROBIE I zj**A NA CAŁEGO. SAM PRZESTAŁEM GADAĆ.

A TAK NA MARGINESIE TO TEZ TRZEBA WOLNIEJ JAK RUCH JEST SPORY. CHOC WIEM ZE CIEŻKO SIE POWSTRZYMAĆ.

 

A jak chciałem kopać emeryckie tyłki to jakoś zemnie się śmialiście że mi nerwy puszczają :decayed:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...