Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

To wyżej to oczywiście przejazd Killing The Streets. A, że ktoś się wyłożył na MT10 to nie słyszałem. Tak to jest jak się dostaje za 300zł 200KM samemu śmigając na 125ccm.
No chyba, że nie jego wina to zwracam honor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja. Ja ogarnąłem MT10 :biggrin::riding:

Fakt, trzeba z szacunkiem już do niej.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fuckout2 napisał:

Dokładnie to z przejazdem to KTS :smile: 

 

ps .. gościu się załapał na nowe przepisy - ucieczka = pierdel ?

Całkiem możliwe - rzucili go od razu na auto, chyba skuli (tego nie widziałem) i zapakowali potem do radiowozu.

A mógł po prostu zjechać na bok i dostac mandat.  A tak to poza powyższym do tego zatrzymanie MPK, straż pożarna, bo coś tam się ulało i cholera wie co jeszcze... 

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że ostatnio dziwne rzeczy widzę :biggrin: 
gdzieś na internetach:
"motocyklista spowodował wypadek, zdjął kask i kurtke po czym uciekł pieszo z miejsca wyapdku" 
muszę przyznać, widząc też zdjęcie moto, że gościu musiał być twardy, żeby tak wstać i uciec :biggrin: 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Trasie Górna po 18 czarna Hayabusa. Była policja i ambulans, kombi przewieszone na barierę, kierownik pewnie był w ambulansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dla plecaczka kask i minimum jeansy dół i góra. A ten nie dosyć, że zabrał "nagi" plecaczek to jeszcze bez prawka i jeśli się wyłożył to może bez doświadczenia z pasażerem. Motocykl też leżał daleko od krzaczka .... szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się napatrzyłem na ratowników medycznych i nasłuchałem przy różnych okazjach, że kompletnie im nie ufam. Jak jest taka możliwość to nawet nie dzwonię na pogotowie tylko po taksówkę. Nie szanują swojego życia i kompletnie nie liczą się z cudzym. Chcę wierzyć, że są tacy z powołania. W końcu jacyś muszą być ale jeszcze na takich nie trafiłem. Zamiast tego tacy co podpalają bezdomnych, ćpają jadąc na akcje, albo zatrzymują się w żabce na zakupy.... Brak słów.
Życzę im by z tego wyszli i przewartościowali trochę swoje poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Karpiem. Wypadek szkoda, no cóż oby wrócili do zdrowia ale odjebali tak, że szkoda gadać .... i oni niby nauczeni doświadczeniem powinni być mądrzejsi od innych a okazało się że mądrość zostawili w domu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też najpierw przeczytałem, że znajomy ratownik miał wypadek i potrzeba krwi. Dopiero potem wyszukałem info o wypadku który widziałem wczoraj na pabianickiej i okazało się, że to oni. Dziewczyna leżała w krótkim rękawku, bez kasku głową do asfaltu a motocykl 150 metrów dalej. Życzę zdrowia, chociaż prognozy nie są kolorowe.

zakbar2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[*]

 

Dlaczego Jarosław Kosmatka zamazał tablice sprawcy, ale dał przybliżenie tablicy motocykla E0 *INKS (pierwsza litera zniszczona - może D)? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...