Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze poza tym ze kolega zapomnial o przecinkach to dla mnie przekaz posta jest jasny.. naprawde nie rozumiesz co napisal? xD

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem zdania że osoby od pewnego wieku powinny mieć okresowe badania lekarskie weryfikujące ich zdolność do prowadzenia auta. Taka babcia to druty albo szydełko w rękę A nie kierownicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania że osoby od pewnego wieku powinny mieć okresowe badania lekarskie weryfikujące ich zdolność do prowadzenia auta. Taka babcia to druty albo szydełko w rękę A nie kierownicę

Nie nie nie pani nie prowadziła auta ona poprostu stała na drodze pieszo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale chociaż na przejściu? Czy tak po prostu, chciała przejść byle gdzie. Jak to lubią robić ?

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta R1 z soboty na trasa górna - czarna.

Nie ucierpiała tak bardzo.

Pytanie co z babką.

Ale słuchając kolegi z R1, stała na ulicy nie wiedząc co robić. Dziwne było to, że w miejscu gdzie stała, nie było ani przejścia, ani możliwości zejścia z ulicy - po 1 stronie liny stalowe, po 2 stronie zagroda betonowa.

 

Lesiu, masz więcej szczegółów z Górnej? Słabo to brzmi.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo :/
Oby się obyło chociaż bez konsekwencji prawnych. Swoje chłop i tak wycierpi z powodu dziecka :sad2:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę dziwne jest to, że nie wiadomo jak było, wiadomo tylko, że wypadek a już zabrali prawo jazdy. Jaka jest teraz procedura? Jeśli faktycznie wybiegło coś na drogę, to gość ma zabrane prawko na kilka miesięcy żeby udowodnić, że tak było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie kumam ale taki mamy klimat. Żyjemy w kraju gdzie człowiek umiera podczas tortur na komisariacie bo z twarzy jest podobny do przestępcy. Nic mnie już nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, masz więcej szczegółów z Górnej? Słabo to brzmi.

 

Na szczęście nie okazało się aż tak poważne jak zabrzmiało w meldunku w radiostacji.

Jaka jest teraz procedura?

 

Sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym. Aczkolwiek teraz to chyba wszystko zależy od "widzimisię" pana policjanta. Zdzierstwo i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem w tych 'Uwaga Pirat' itp. to prawko zabierają na tydzień i dają kwita, na którym można ten tydzień jeździć, a w ciągu tygodnia sąd musi się wypowiedzieć, czy zatrzymuje prawko pernamentnie, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek był z ofiarą. Hospitalizacja powyżej 24h i wtedy zabierają glejt do wyjaśnienia.
Jakby sam się wy***ał ewentualnie obyłoby się bez uszczerbku na zdrowiu czy jak to mówią -poszkodowany/a oddalił się o własnych siłach- wtedy nie byłoby zatrzymania dokumentu.

 

#potwierdzoneInfo

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj akurat wracałem z terenu i przejezdzalem obok, policjanty robili zdjęcia, widać było że dużo frajdy im to sprawia, przejechałem obok 5KM/h ale nie widziałem ofiar więc pojechałem dalej. Przykra sprawa, szkoda dzieciaka, dobrze że nic poważnego ale szczerze jak widzisz radiowozy, wozy strażackie na sygnale i Moto na glebie to przychodzą najczarniejsze myśli..

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak wracałem z Liberty (ok 13:30) na na skrzyżowaniu Marszałków leżał czarny sport otoczony przez policję i straż pożarną. Karetki ani kierownika nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kabzior napisał:

Dzisiaj jak wracałem z Liberty (ok 13:30) na na skrzyżowaniu Marszałków leżał czarny sport otoczony przez policję i straż pożarną. Karetki ani kierownika nie było.

Jeśli masz na myśli to moto, co jest na poniższym zdjęciu, to to nie był wypadek.

Był jakiś większy przejazd motocykli, jeździli na tylnych kołach, itp. i jeden gość został złapany przez policję, a że próbował uciekać, to go trochę przyblokowali. Rzucił moto i nawet próbował uciekać pieszo, ale mu nie wyszło. W każdym razie nikt raczej tam ranny nie był.

DSC09078_copy.jpg

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ktoś na jazdach próbnych w Liberty Motors wyłożył się na Yamaha MT-10. Nie znam szczegółów ale chyba się trochę popsuł. Wie ktoś coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...