Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Miajałem rano kierownika na małym KTM Duku 125ccm. Na zdjeciu wygląda jak 125ccm. Kolega FOTOTOM z forum jeździ.
Są to jedynie domysły z mojej strony.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz.. nadeszla pora sie odezwac.

 

9 maja ok 16:30 niestety uczestniczylem w wypadku drogowym. klasyczne wymuszenie z lewej strony, brak czasu na jakakolwiek reakcje... kupa szczescia, mimo krotkiej trasy mialem na sobie pelny stroj co oszczedzilo mi bardzo duzo problemow a byc moze i polamanych barkow.

 

ogolnie jest ok, poza bolem w obtluczonych zebrach i malym zakresem ruchu szyi oraz ciaglym bolem glowy - nie jest zle. niedlugo mnie wypisuja :smile:

 

SV podobno nie dostala za bardzo.. jak mowilem, mialem kupe szczescia.

 

dlatego kochani. nawet jadac "tylko do sklepu" (jak ja) warto sie porzadnie ubrac.

 

pozdrowki :smile: pora dojesc szpitalna kolacje bo 2 kanapki i 2 plasterki szynki to troche malo na takiego chlopa

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha niestety juz nie wpuszcza, do 20 odwiedziny :smile:

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się! Ważne że jesteś w "jednym kawałku", cała reszta do ogarnięcia w dowolnym czasie.

I wracaj na drogę!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, trzymaj się !!!

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Krzychu ze w tym szpitalu to masz niezle zarlo ja w Tom. Maz. 3-kromki i 1-plasterek szynki miałem,witam wśród polamanych , dużo zdrówka za trzy miesiące zapomniesz o bólu trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, i proszę mi się tu za pielęgniarkami się nie oglądać ! (nawet za tymi starymi  :laugh2: ).

 

Zdrówka  ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratowniczka cudna byla szkoda ze mialem sile wyciagnac tylko imie od niej :biggrin:

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary masz szczęście, że jesteś cały.

Szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Ps. Mam ziomeczka w ratownictwie wiec mogę wyciągnąć dane ratowniczki jak podasz mi wiecej szczegółów ;)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera ! Całe szczęście w nieszczęściu, że jednak się opakowałeś. Napewno to w znaczącym stopniu Cie ochroniło. Ale niestety długo się nie nacieszyłeś z SV w jednym kawałku :/ Szybkiego powrotu do pełnego zdrowia ! Trzymaj się.

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i wstaw potem zdjęcie ratowniczki  :blush:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się nie powtarzać, ale Krzysiek trzymaj się i wracaj do zdrowia. Swoją droga sezon się pechowo zaczął, 1szego kwietnia @Marttino, parę dni temu Błażej, teraz Krzychu, to już chyba limit na ten rok wyczerpany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj w nocy godz.23 na włókniarzy a  srebrzyńska  za MAKRO w kierunku drewnowskiej leżało moto przykryte czarną folią moim zdaniem musiał wypaść z zakrętu zaraz za światłami a znalazł się na drugiej stronie torowiska ktoś jechał obok mnie na yamaszce chyba 1000 i pewnie też to widział bo jechaliśmy w kierunku kaliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...