Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

przez was za moje poglądy jeszcze Suchy mnie z forum wydali-bo namawiam do złego --> lepiej indywidualnie "uczyć" lub po za forum się ustawić - tyle że niema co świrować na wabia - to jednak musi być spontan hehe. Dobrze że chłopakowi nic się nie stało, w sensie że żyje.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu wracałem al. Włókniarzy, światła wyłączone wiec można spokojnie jechać ciut szybciej i na wysokości ul. Tersy z podporządkowaniej wyleciał Citroen - najpierw przyhamował a gdy bylem juz nascie metrów - wytoczył się. Uskoczyłem na środkowy ale gość miał spotkanie ze mną i z Okropna - przystopowaliśmy go na skrzyżowaniu i grzecznie zapytałem czy ma świadomość co zrobił. Faktycznie był przerażony - widać dotarło do niego co mógł zrobić i bardzo przepraszał, ze nie zauważył tlumaczac, ze.... jest bardzo senny i zmęczony. Dylemat co z takim zrobić - wp..lic profilaktycznie czy poprzestać na slownym pouczeniu? Wypadła liberalna opcje nr 2. Pewnie każdy z Was miał podobną sytuację gdy aż korciło użyć siły. Zastanawiam się czy nie skołować czegoś na wzór "karnych ku..ów" i wozić kilka sztuk ze sobą aby w takich sytuacjach przyklejać na samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej wszystko jasne, to był faktycznie Emil, ale informacje o wypadku @Gixer600 chyba wyssałeś z palca albo źle zinterpretowałeś pogłoski jakieś. W każdym razie Emil ma się całkiem nieźle, jest poobijany i podrapany, ale czuje się dobrze. Jakby ktoś chciał go ze mną odwiedzić, to jadę do niego jutro po południu - znajduje się w Szpitalu Jonschera przy Milionowej, leży na 2 piętrze.

Wiesz który budynek i która sala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze uważajcie na siebie. Wczoraj ok. 24 ktoś na czerwonej R1 z niebiesko podświetlaną tablicą omało się koło Rogowa nie rozwalił. Gość miał na liczniku około 200 na pewno. Wyleciał zza zakrętu na czołówkę z tirem. Jeszcze tak szybko chyba nigdy nie trzeźwiałam http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil wracaj szybko do zdrowia składaj sprzęt na koła .... :smile:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMIL ZDRÓWKA

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Na początku chciałem wszystkim podziękować za dobre i miłe słowa. Na szczęście z wypadku wyszedłem obronną ręką. Kilka przetarć i zadrapań to i tak dobry bilans tamtego zdarzenia. Dzisiaj wyszedłem do domu po trzydniowej obserwacji ze szpitala Jonschera.P.S. Serdeczne podziękowania dla kolegi, który pomagał pozbierać moją małą na lawetę :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i mam pytanko. Kto bazanta zaliczyl na crosie (jakis dwusuv:) na Maratonskiej wczoraj. Odbil sie od kraweznika i zaliczyl podloge. Jakis epizod byl z autem i oczekiwania na Pollicjone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasiadka wlasnie mi powiedziala, że jakies 3 godziny temu jakas czarna honda (prawdopodobnie naked) na rogu Nowej i Nawrot byla totalnie rozwalona... :/ Ktos cos wie?

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałem też ten wypadek na rogu nowej i Nawrot...nie wyglądało to za ciekawie, ale nic nie wiem bo byłem już chyba dość późno i tylko leżał motor, corolla w krzakach i moto na środku ulicy...Wiadomo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21:20 wypadek za światłami, za Atlas Arena w strone retkinii, koleś chyba nie ogarnął zakrętu i wbił się w pobocze :< karetka, policja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak wracałem z Pabianic w Łask-Kolumna FZ6 bliźniacza do mojej - wywalona na plecy, koło przednie urwane, lagi wbite w silnik - nie wiadomo czy kierowca przeżył, pytałem policjantów ale też nie wiedzieli - żal patrzeć. Cienki-cienki, przód urwany, zderzak z boku korek pod Chechło. W załączeniu fotkę zrobiłem, link do galerii bo musiałbym baardzo zmniejszać by coś było widoczne

 

http://motocykle-lodz.pl/gallery/album/155-wypadek/

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...