Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/tragiczny-wypadek-na-traktorowej-w-lodzi-zabil-pieszego-na,3949248,artgal,t,id,tm.html

 

Wczoraj kotś na FB wrzucił, normalnie brak słów :ohmy2: GTA w prawdziwym życiu, jeszcze pewnie siedzieć nie pójdzie bo wyjdzie na niepoczytalnego lub chorego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł super ale moim zdaniem motocyklista (w grudniu?!) jako uczestnik/ofiara wypadku może generować mylny odbiór całego zdarzenia/akcji... Ludzie z tramwaju zobaczą kaska na ziemi i worek z ciałem i KAŻÐY pomyśli, że kolejny wariat zapierd... i to taki mróz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już koniecznie chcą straszyć czarnym workiem i motocyklem, to mogą to robić w marcu/kwietniu, a nie w grudniu.

Inna sprawa, że pomysł z kategorii mocno kiepskich.

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Inna sprawa, że pomysł z kategorii mocno kiepskich.

Dlaczego? "Jeden obraz wart tysiąca słów" i pomysł uważam za świetny. Tylko to moto trochę "na doczepkę" o tej porze roku ;-)
Ale ale, nie róbmy Off Topa bo to nie wątek na takie tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakieś 15 minut temu na skrzyżowaniu Pabianicka ej z Jana Pawła leżał motocyklista po kolizji z autem. Na szczęście przytomny. Ktoś coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 15 minut temu na skrzyżowaniu Pabianicka ej z Jana Pawła leżał motocyklista po kolizji z autem. Na szczęście przytomny. Ktoś coś

Kierownik pojechał do szpitala, jakaś czarna tdmka albo stara africa

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko, że czarna Yamaha z kufrem. Ramka bez tablicy. Kierownik zabrany przez karetkę. :sad2:

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja pierdziele szybko poszło :/

 

rok w rok jest identycznie. Pierwsza piękna pogoda i pierwsze dzwony. Kierowcy jeszcze nie wiedzą że jeździmy a my chcemy jeździć tak jak w środku sezonu (jedni i drudzy popełniają błąd) i niestety... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 5 (6?) lat temu można było przejechać Pamiętną mając 90km/h i tylko na zakręcie było do 60. Później postawili tabliczkę "teren zabudowany" i fotopstryczka. Jakieś 3 lata temu był się regularnie brudził i krzywił, aż któregoś razu się złamał. Teraz na dłuższej prostej często stoją z suszarką. To jest nudny odcinek i rzadko ktoś przejedzie zgodnie z dziś obowiązującą prędkością 50 km/h. Teraz to teren zabudowany przez ok. 15 domów i 3 usługi na odcinku ca. 3 km. Po prostu usypiająca nuda. O 15 mogło być pod słońce. Nie wiem jaka inna przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

szybkiplik.png SZYBKIPLIK.PL - polecam do bezpiecznego przesyłania plików przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Patrząc na motocykl to prawdopodobnie był młody chłopak ... 

A jest jakaś tabelka gdzie przypisany jest model motocykla do wieku motocyklisty? To ciekawe bo znam niemalże emeryta na dużym Gixie, jak i młodzika na emeryckim dużym GSie...

A tak serio, wiek ofiary podany jest w treści artykułu, więc nie wiem po co wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie zauważyłem ,że było pod spodem dopisane coś jeszcze odnośnie wypadku..  ,a później tak jak można zobaczyć ,że edytowałem post- z dopiskiem. Akurat kolega znajomego kierował... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

można zobaczyć ,że edytowałem post


Muisz się przyzwyczaić, że gary będzię się czepiał pierdół ;)

Nevertheless strasznie szkoda chłopaka.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Muisz się przyzwyczaić, że gary będzię się czepiał pierdó

A ja przyzwyczaić do tego, że ludziska nie czytają ze zrozumieniem, a internety pełne są potem "forumowych mądrości" i prawideł, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością

Do twoich komentarzy, kolego Piuriel, już zdążyłem się przyzwyczaić ;-) EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...