Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Na jp2/wroblewskiego staly Misiaki obok lezal bialy garnek i wysypane sporo sorbentu. Moto i kierownika juz nie bylo, podobno jest caly.

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on nie jechał przypadkiem z pasażerem ? Bo dwa leżące kaski, mi sie rzuciły w oczy.

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazylem jeden, ale mogly byc i dwa. Wazne ze cyt "wszyscy cali" :smile:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazylem jeden, ale mogly byc i dwa. Wazne ze cyt "wszyscy cali" :smile:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

ja sie zatrzymałem jak jeszcze karetka stała , kierownik i pasażerka z Poddębic oboje delikatnie podrapani ale cali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie jakie moto ?

Powiem tylko że czarny naked coś jak Hornet niestety motocykl stał w bocznej uliczce i nie dopatrzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szybkiplik.png SZYBKIPLIK.PL - polecam do bezpiecznego przesyłania plików przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/motocyklista-jest-ranny.html

 

Kurde, dziś, wraz z kolegą jechaliśmy sobie przez Bełchatów. Zero popisów, 30-40 km/h. Każde przejście puszczani ludzie. A i tak miszczu w lanosie prawie skasował Bartosza i tylko od niechce machną sorry.

Dalikwent został zatrzymany i niech sie cieszy ze tylko go zapytałem "Co ty pojebie robisz"

 

Uważajcie na siebie bo końce sezonów sa najgorsze.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem tam niedługo po wypadku, kiedy karetki zabierały rannych i później, kiedy już sprzatali samochód.

 

Około godziny wcześniej, jakieś 150m dalej w kierunku Bełchatowa miała miejsce kolizja i wprowadzono ruch wahadłowy. Najwidoczniej motocyklista ruszył kiedy puszczono jego kierunek, a kierująca Pandą chciała zawrócić, żeby nie stać w korku (tak jak to robiło wielu kierowców). No i połowa manewru prawie się udała.

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne serwisy o tym trąbią... Oczywiście moje ulubione komentarze tych prawdziwych polaków co co niedziela w kościółku i 50 po mieście :biggrin:
http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/krotko/motocyklista-nieprzytomny.html

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym on nie musiał jechać jakoś szybko. 70km/h wystarczy żeby powstały takie zniszczenia.

Myślę, że jakby jechał z "ogromną" prędkością, np. 140, to by tą pandę przecięło na pół.

Edytowane przez rafalek_s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dokładnie to samo napisałem jednemu malkontentowi! Jak coś waży 220 kg, to przy zderzeniu w tak solidną włoską blachę (nie wzmacniane drzwi w pandzie) z prędkością 70 km robi taki zniszczenia. Nie oszukujmy się, jak by jechał więcej to by nie przeżył.
Trzeba być jednak sprawiedliwym, 70 mógł mieć w chwili przywalenia, a z ilu wyhamował, czy też w ogóle miał czas hamować, tego nie stwierdzimy.

ZDROWIA KOLEGO!!!

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda Piotrek leży w ciężkim stanie w Koperniku, związku z tym potrzebna jest krew więc kto może to proszę w imieniu rodziny i swoim o oddawanie. A jeszcze w piątek lecieliśmy razem na zlot eh...          https://www.facebook.com/eamazona?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek na Karskiego/Ogrodowa puszka nie ustąpiła motocykliście Hondy (kierownik i plecak na diagnostyce).

 

http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/a/wypadek-taksowki-ubera-na-ogrodowej-nie-ustapil-pierwszenstwa-motocykliscie-zdjecia,10571114/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój, czasem mam wrażenie że celowo na dzwona jada. 23:05, włókniarzy sobie jadę, światła nie działają. drewnowska, jakiś jeb... pier... w d.pe niedorozwój w BEEMWU na pełnej piździe drewnowska. zero hamulca, 30 -40 cm przed kołem. nawet gościa nie goniłem, taki szok że nie przyjebałem, i nie leżę na asfalcie połamany albo i gorzej. z 80-90 ciął debil pier..olony.

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...