Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

@Kocie_ruchy, dzięki za update. Szybkiego powrotu do zdrowia i na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy okazji: Dziennik Łódzki w formie :smile:

 

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to byla KIERUJACA (czyli kobieta) dlatego. Szkoda tylko ze nie okreslili w ktore lewo :smile:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale nie mogę wchodzić w te artykuły bo ludzie co się tam wypowiadają to qr** istne debile.

Toż to już wielki Pan Stanisław Lem odkrył, że:

 

 

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
 
Stanisław Lem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz piesi zaczna potracac samochody i tramwaje, a za 3 lata pierwszy ptak potraci samolot

Sorry za ot, ale musialem :biggrin:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aż chce się to jebnąć i zostać pustelnikiem w Bieszczadach

Już jutro,choć na parę dni.

Przejeżdżałem było już pozamiatane.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na miejscu tego wypadku. Kierujący faktycznie miał uszkodzony bark ale głowę na szczęście całą wiec kolejna Ekspresowa bzdura...

Kierująca puszką Pani mówiła że nie widziała motocyklisty mimo że spojrzała w lusterko więc pewnie tzw "martwy punkt" . Kierowca motocykla jechał spokojnie dzięki czemu skończyło się w miarę szczęśliwie.

Sam motocyklista uspokajał jeszcze kierująca która była w szoku i strasznie przeżywała zaistniałą sytuację :smile:

Dużo zdrowia i szybkiego powrotu na 2OO dla kierowcy fazera :smile:

Jeżeli musisz wybierać pomiędzy byciem sobą a realizacja marzeń, zastanów się czy to napewno Twoje marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DŁ pisze, że nie około południa tylko po 18 i nic na temat straconej nogi. Jako że moto w obu artykułach to Y to zakładam, że chodzi o to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed 17 bo akurat tam jechałem, przy czym tu już bez karetki, tylko czynności policyjne. Więc sam wypadek na pewno wcześniej .

 

1 furgon policji na miejscu, drugi przejechał na patrol na "postój" przy dellu. 

 

Niebieska Yamaha R1. 

Barierki mocno uszkodzone, więc na samym "boczku" się nie skończyło. 

 

A od osób które były akurat na dellu dowiedziałem  się że podobno niedawno ją kupił. 

 

Kabzior - może były jakieś 2 zdarzenia, bo to co mówisz w ogóle nie wygląda jak to co było przy dellu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabzior - może były jakieś 2 zdarzenia, bo to co mówisz w ogóle nie wygląda jak to co było przy dellu.

http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/wypadki/a/wypadek-motocyklisty-na-informatycznej-kolo-della-w-lodzi,10390730/

 

Miejsce się zgadza, moto się zgadza, szpital się zgadza. Inna godzina.

Chyba niemożliwe żeby w tym samym miejscu dwa razy w ciągu jednego dnia? Zwłaszcza że policji cały dzień mnóstwo tam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia w artykułach są z d*py. Cholera, oby to lipa z tą nogą była a nie jak piszą. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że nie powinno znaleźć się 2 motocyklistów - amatorów obok siebie  :mellow:

(..."treningu motocyklowego dla amatorów. ..." )

 

nie wiem jak w Poznaniu, ale na torach kartingowych jest ogólny "zakaz" wyprzedzania na zakrętach, jednak wciąż są osoby, które tego robić nie umieją, a robią .

(mówię o szkoleniach organizowanych, prywatny najem to pewnie każdy jak chce :smile:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...