Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Po odwiedzinach - Aidekk pyta o motocykl i zasyanawia sie co nasteone - wiec jest dobrze. Z uszkodzen troche poocierny, poobijany, a tak wszystko w porzadku :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Express pisze co mu na język przyjdzie bez sprawdzenia faktów:przyre trochę bo w ten sposób robią się niewiarygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem w gazecie Hyosunga, to tylko z jedną osobą mi się skojarzyło, a stan w gazecie opisany nieciekawie... Cieszę się że jednak jest okej :smile: Trzymaj się Aidekk i zdrowiej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 min temu widziałem starszą cebre na trasie WZ za skrzyżowaniem Marszałków :sad2: Moto samo, kierownik już pewnie gdzieś odwieziony.

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem kilka minut po zdarzeniu. Było na miejscu już kilku motonitów. Kierownik w kartce ale przytomny. Moto to wiśniowa Honda w fabrycznym malowaniu, czarne płomienie, CBR F3. Nie wyglądała na mocno uszkodzoną.

Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Trzymaj się kolego,zdrowia. LwG

Edytowane przez K_rystyna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność kilka razy z Aidkkiem gdzieś jechać i aż mi skóra ścierpła, jak przeczytałem, że miał wypadek. Na szczęście jest z Nim dobrze - oby każda tego typu "przygoda" tak dobrze się kończyła...

Dużo zdrowia Chłopie!!!

Burek 400 K3:
icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ja musze złe wieści pisać.

Bartek J.  lat 22 na inflancjkiej się rozsypał nie wiem kto to ale może wy wiecie. 

Składają mu nogę.

 

Jakby co jest w MSW

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest poskładany. Operacja prawie 5 godzin, potrzaskana kość udowa, poza tym reszta OK, czeka Go długie dochodzenie do siebie ale mam nadzieję ku dobremu i ku pełni sprawności, ........trochę to potrwa. O 1.30 był już na sali po zabiegu. Podziękowania i ukłony dla lekarzy z MSW!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koło dwóch godzin temu skrzyżowanie Krakowska/Siewna leżał czarny sport rej. EPI.Kierownik w ambulansie,policja dojeżdżała.Kciukiem w górę dostałem znaka,że jest ok,był ktoś z rodziny lub znajomy.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...