Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

marcinsebastian1

Tak na zdrowy rozum to żeby facet miał 1,7 o 9 rano musiałby wstać walnąć ze 4 sety na szybko i na moto.

Bo na pewno nie jest to syndrom dnia poprzedniego.

Albo te rewelacje Expressu naciągane albo żyjemy w bardzo specyficznym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (Niedziela) około 14:00, na wylocie z Lutomierska na Szadek (ostatnie skrzyżowanie w Lutomiersku), Straż, Policja kierująca ruchem i Skoda Fabia na niedokończonym lewoskręcie. Wzdycham i mówię do żony "mam tylko nadzieję, że to nie z motocyklem". Przejeżdżamy obok fury i niestety, pod drzwiami pasażera leżało moto. Jakiś czerwony golas. Od strony puchy wydechowej nie byłem w stanie rozpoznać co to. Blachy niewidoczne. 

Służby były na miejscu więc się nie zatrzymywałem. Mam nadzieję, że kierownik cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik dość mocno przycedził głową w szybę. Podobno leżał zalany krwią, nie mógł ruszyć głową i dostawał drgawek. Dzisiaj w pracy znajomy mi opowiadał, bo jechali za nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. 9:00 samochód osobowy wyjechał z Wierzbowej nie ustępując pierwszeństwa motocykliście (motocyklistce?). Niestety sprawa wyglądała na dość poważną. Osoba kierująca motocyklem została zabrana do szpitala. Przechodziłem tamtędy zastając widoczne na zdjęciach pobojowisko. Opis opieram o szybkie przepytanie obecnych na miejscu służb. Rejestracja rozpoczynająca się EWI.

 

http://imgur.com/a/cyBOL

 

http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=18&lat=51.77873&lon=19.4774&layers=B000000FFFFTFF&mlat=51.77873&mlon=19.47740

 

 

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj ok. 9:00 samochód osobowy wyjechał z Wierzbowej

To chyba wypadek z linku użytkownika @Kofi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż coś mnie przechodzi jak czytam o wypadkach... Ja po swoim jestem tak nastawiony psychicznie że nawet jak nie bedzie stłuczki to spółczuje kierowcy, bo ubije :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrfa Zenek pierwsze co to pomyślałem o tobie, jakoś niebieska r1 tylko z tobą mi się kojarzy, ale dobrze żeś to nie ty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem obok tego wypadku dwa razy, raz jadąc do Kruszowa i drugi wracając. Mam go na kamerce, chociaż pewnie niewiele widać bo z auta i skierowana na drogę a nie pobocze. Z tego co widziałem moto dość ucierpiało, wyglądało to na niebieską R6/R1. Obok stały w inne motki a po drugiej stronie rozbite auto. Motocyklista chyba trafił go bo nie wyhamował, auto miało walnięty prawy tył (światło i trochę wgnieciona blacha ale nic poważnego. Stał naprzeciwko Skarabeusza, w miejscu gdzie kiedyś stał fotoradar przed światłami. Trzech motocyklistów, jednego posadzili na wózku inwalidzkim takim z karetki. Poturbowany nie wyglądał na ciężki stan bo gadał z kolegami i chyba strażakiem. Ja kierownika ani kolegów z widzenia nie kojarzę :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...