Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

http://motocykle-lodz.pl/topic/1512-wieczorny-wypad-do-karczmy-zloty-mlyn-240512-czwartek/ tu jest o Kydym.

 

nie mogę w to uwierzyć! Krzysztofor był tak sympatycznym człowiekiem! jeszcze niedawno pisaliśmy, że cieszy sie, że zaliczył maturę.... szok... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Piotrek, jestem kolegą Krzysia. Kilka osób może mnie kojarzyć np. Kasia lub Ajdek. Zarejestrowałem się tutaj aby w miarę możliwości podzielić się informacjami o Krzysiu. Znałem go prawie 2 lata, odwiedziałem go praktycznie codziennie gdyż miałem u niego swój garaż. Jak narazie nie wiadomo nic kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się Jego pogrzeb. Prosiłbym osoby które wybierają się na pogrzeb o pozostawienie swych maszyn w garażach, znam rodziców Krzysia i wiem że będzie to dla nich ogromny szok, gdy zobaczą chordę motocykli. Sam byłem na pogrzebie motocyklisty i wiem jak to wygląda, przerażający i chwytający za serce widok. Wszelkich informacji również postaram udzielić ja, aby rodzice Krzysia mieli narazie święty spokój. Są w takim stanie, że dobrze im to zrobi.Nie mogę tego pojąć, że Jego już nie ma z nami. Był świetnym człowiekiem które już zawsze będzie mi brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że parada motocykli w takim momencie to oddanie hołdu - ale oczywiście jeśli taka będzie wola rodziny uszanujemy ją

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od brata Krzysia że Jego Mama uznała takie coś za piękne pożegnanie. Więc jak będziecie mogli to jednak przyjedźcie. Przepraszam za wprowadzenie Was w błąd, ale sam tego już nie ogarniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - chyba każdy rozumie emocje jakie targają rodziną i znajomymi Krzyśka

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie wiem co mam napisać. Wszedłem na ten temat przypadkowo a na końcu coś takiego... Mimo że nie mam zbyt dużo czasu żeby często latać razem z Wami to mam czuje jakby to był ktoś bliski. Bardzo mi przykro i składam kondolencje. Jakoś nie mogę uwierzyć....

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie cos wiadomo dolacze do pożegnainia nie zalem go (badz nie kojarze) ale gdy to czytam wiem ze byl z jednym z nas, odczuwam to. Pokoj jego duszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro już Piotrek (bing17) napisał i zapytał mamy Krzyśka o paradę moto to chyba ja już nie muszę tego robić. Piotrze, jesli to możliwe chciałbym prosić o numer tel do mamy czy taty Krzyśka. Albo jeśli wolisz załatw wszystko sam i daj nam znać. Ja nie widzę problemu, żeby to robić ale wygląda na to, że Krzyśka znałeś lepiej niż ktokolwiek z nas i Ciebie chyba rodzina zna najlepiej. Czekam na jakieś info (nr tel. albo dane odnośnie daty pogrzebu).

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co będę wiedział będę wrzucał tutaj. Kontakt mam na bieżąco poprzez brata Krzysia. Datę i miejsce gdzie odbędzie się pogrzeb podam tutaj, jeżeli ktoś ma jakieś pytania do mnie prosiłbym pisać tutaj. Co do samej parady to już zostawiam Wam, pewnie dużo to będzie zależało od miejsca pogrzebu, ale liczę na Was i wiem że nie nawalicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rodzice Krzyśka jeszcze nie raz mogą zmienić zdanie dotyczące parady i obecności motocykli. Dlatego proponuję, żeby tą decyzję podjąć po potwierdzeniu daty i miejsca pogrzebu, oraz woli rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,nie wiem co napisac,ale dwa razy widzialem sie z Krzyskiem na wspolnych wypadach i dalo sie go zapamietac jako naprawde fajnego czlowieka...

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] Dzięki za wspólne latanie

Do zobaczenia na niebieskich autostradach...

LWG

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie Expressu zmienili treść artykułu:

 

Motocykliści jechali ul. Tuszyńską - według relacji świadków, z niedużą prędkością, ok. 50 km/h. Kierowca ciężarówki jechał z przeciwka i skręcał w lewo w ul. Trębacką. Wtedy doszło do wypadku. By ustalić wszystkie szczegóły zdarzenia, zostanie przeprowadzone dochodzenie - mówi dyżurny łódzkiej drogówki.

 

Nie wiadomo, dlaczego motocykliści uderzyli w tylny bok potężnej ciężarówki, skoro widzieli, że pojazd powoli skręca. Nie wiadomo też, dlaczego kierowca zdecydował się na wykonanie manewru, skoro widział nadjeżdżających motocyklistów - powinien udzielić im pierwszeństwa przejazdu. W sprawie sporo jest znaków zapytania, dlatego wszystko wskazuje na to, że do sprawy włączeni będą biegli z zakresu ruchu drogowego.

 

całość: http://expressilustr...baedd1727000000

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o godzinie 14:00 tak spotykamy sie na stacji LUKOIL róg Pabianickiej/Jana Pawła i lecimy zapalić znicza.......moze ktos jeszcze bedzie chetny....[*][*]

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Kondolencje dla rodziny i bliskich. Ogarnia nas z Czarną smutek i jednocześnie olbrzymia wściekłość ale to nie czas i nie miejsce by wylewać całą tą gorycz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem go jak z resztą wielu z was ale za***iście smutno się czyta takie informacje. Krzysiek spoczywaj w spokoju i śmigaj po niebieskich autostradach. Masakra [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie iż każdy z nas z FŁM, czy na motorze czy piechotą powinien tam być i uczestniczyc w ostatniej drodzej ziemskiego życia Krzyśka (miejsce i czas bedzie znane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...