Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

tył wskazówki jest na 160, a ona sama jest ułamana, a przód wskazywałby pewnie około 300. nie wiemy ile jechał. ponadto podejrzewam, że przy rozbitych zegarach taką wskazówką można sobie kręcić.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo, że jechał 160? Przestańmy takie brednie powielać.

Wnioskując po obrażeniach i skutku 60 nie jechał, jestem daleki od zganiania na prędkość. Nie ona jest przyczyną wypadków, wpływa jedynie na skutki. A przyczyna mogła być zupełnie inna...

Poprostu tak było Mu pisane i tyle, szkoda człowieka [*] :sad2:

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiecie, że jechał za szybko? Że pismak tak napisał to nie znaczy, że tak było. A może sarna, pijany człowiek, dziura w jezdni, kamień, może jechał na kole, może ktoś mu wyjechał i uciekł? Mogło się wiele rzeczy zdarzyć, tym bardziej o takiej godzinie. Szkoda chłopaka i więcej nie komentujcie przyczyn tej tragedii, bo nie daje rady już słuchać co niektórych wypowiedzi osób które wszystko wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wypadek motocyklowy na 411 km droga Sulejów Piotrków ktoś od nas

 

http://www.epiotrkow.pl/news/Motocyklista-w-ciezkim-stanie,19001

 

??

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 31-letni motocyklista nie żyje. Jego koleżanka w stanie ciężkim w szpitalu. Prawdopodobnie kierowca skody zawracał, gdy...

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3479843,smiertelny-wypadek-w-dobroniu-nie-zyje-mlody-motocyklista-zdjeciafilm,id,t.html

 

Znowu tragedia. Limit szczęścia się wyczerpał http://epainfo.pl/motocyklista-nie-zyje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzyło mnie w artykule jedno: Gdy ratownicy przyjechali na miejsce, w samochodzie osobowym uwięziony był 20-letni kierowca. Obok leżał rozbity motocykl i dwie osoby: 31-letni motocyklista oraz jego 29-letnia pasażerka. Kobieta płakała, natomiast kierujący motocyklem był nieprzytomny.

 Ratownicy motocyklistę reanimowali przez kilkadziesiąt minut. Niestety bezskutecznie.

 

Nikt nie udzielił im wcześniej pomocy a do przyjazdu ratowników na pewno kilkanaście minut minęło  :mellow: 

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wszystkim jest to najgorsze ,że każdy podjedzie, ogląda ,komentuje, ale mało kto,albo nawet nikt nie podejdzie bliżej aby pomóc.PRZYKRE -_-:sad2: .Dręczy mnie ta myśl ,że kiedyś mnie też to może spotkać i gdy będę leżał,zwali się pełno tzw.komentatorów i będą dyskusję prowadzić na temat jak się powinno jeździć,a nie zajmą się udzielaniem  pomocy :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przeczytałem artykuł razem z komemtarzami. Zgadzam sie z Sebastianem i Marta. Choć niestety mamy takie społeczeństwo że tylko komemtuja a jak już dojdzie do czegoś poważniejszego to nikt nie pomoże. Miejmy nadzieję że limit na ten rok już wyczerpalismy czasami zastanawiam się kto dał uprawnienia do kierowania pojazdem niektórym kierowcą nie twierdzę że sam jeżdżę zgodnie z przepisami,ale niektórzy w puszkach przeginaja jeszcze bardziej jak my. Miejmy nadzieje,że w końcu do niektorych dotrze ze nie sa sami na drodze.

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...