Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

oj kurcze, szkoda bo to trudno gojący się uraz

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami lekarze :P

Nie dramatyzujcie, jak go dobrze złożą to za parę tygodni pojeździ.

W zasadzie to za wyjątkiem nazw części ciała to nic nie wiemy na temat jak poważny jest uraz.

 

Niektórzy po poważniejszych wypadkach już jeżdzą ku mojemu zdziwieniu.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nikt tu nie dramatyzuje tylko życzy jak najszybszego powrotu na droge, a jak jest w rzeczywistosci czas pokaże! Nawiasem mówiąć moj nadgarstek po dniu strzałów z klamki potrzebuje tygodnia dojscia do siebie a co dopiero po takim urazie! 

..................SEX, DRUGS, AND DRUM 'N' BASS.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Fazer wychodzi ze szpitala, będzie na Festynie :smile: Także dalsze losy już chyba sam opisze.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek z Tomaszowa. Wczoraj sam bym miał wypadek ok. 23 gościu jechał z przyczepką może jakieś 30 na godzine, to ja już z daleka kierunek i powoli lewy i Sskur...syn bez kierunku w lewo we wjazd... Ale udało się sie... po hantlach i w prawą strone odbić, ale niewiele brakowało

http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1882855,wypadek-na-sw-antoniego-w-tomaszowie-motocyklista-zderzyl,5626087,id,t,zid.html#galeria


i tu jeszcze jeden z Rokicin Kolonii . Kolega był na miejscu i podobno chłopak miał zmiażdżone biodro.
http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/1885757,wypadek-w-rokicinach-kolonii-motorowerzysta-zabrany,id,t.html

Edytowane przez D.Berni (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie kto sie dzis rozwali na mickiewicza przy gdanskiej lezalo srebrno-czarne suzuki w gsr .masakra jakas

Zatrzymałem się obok, ale buc piesek nic mi nie chciał powiedzieć. Robotnicy mówili, że z budowy wyjechał lublin, a motocyklista ("oczywiście jadąc za szybko) nie wyhamował. Mam numery suzki... podam do admina. (EPA xxxx)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa znowu się zaczyna!! -_-  :sad2:  :angry:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, mam info z pierwszej ręki co do tego wypadku kierowca auta wyjechał sobie z budowy upewniając się wcześniej że nic nie jedzie z jego lewej strony, przejechał kawałek drogi i po pewnym czasie poczuł szarpnięcie ( w pierwszym momencie myślał że coś się stało z silnikiem ale jak się okazało w auto wjechał motocyklista ) podobno nie było nawet śladów hamowania nie wiadomo czy gość się zagapił czy coś ale na pewno nie jechał wolno. Po zdarzeniu był przytomny i podobno chciał nawet wstać ale powiedzieli mu aby się nie ruszał. Z tego co wiem z otwartymi złamaniami rąk, pękniętą miednicą i urazem kręgosłupa został zabrany na operacje do WAMu

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszej nocy doszlo do powaznego wypadku na trasie Strykow Brzeziny, w ktorym ranny zostal moj przyjaciel i kolega wielu osob z forum Slawek Sulik wraz z Sylwia na plecaku.
Na skrzyzowaniu kierowca samochodu nie ustapil pierwszenstwa.
Slawek przeszedl operacje reki, jego stan jest dobry, niestety Sylwia nadal jest w stanie krytycznym z powaznymi wewnetrznymi urazami, lekarze walcza o jej zycie...
Dlatego pilnie potrzebna jest dla niej krew.


bydlaki z puszki zamiast udzielic pomocy patrzyli co sie stalo z samochodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde :sad2: Tak się kończy jazda bez zapinania kasku pod szyją :sad2:

 

Miał tylko (i aż) obrażenia głowy. Przywalił głową w asfalt bo kask mu spadł w powietrzu jak leciał...

[*]

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie kiedy pogrzeb może byśmy jako motocykliści go godnie pożegnali w końcu zginął na motocyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem osobiście zbierałem z Zielonej (przed Piotrkowską) bikera na H-D - około godziny 23, może trochę później. Przypominam - nie hamujemy przednim heblem na torach i kostce brukowej. Poleciało trochę iskier, ale prowadzącemu nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...