Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość STILLaLIVE

Zaraz zaraz , kurde to jest temat WYPADKI a nie jakieś przepychanki kto i jak jeździ ...

 

A' propos czy nas widac to mysle ze to jest tak: " jesli ja widze ciebie to nie znaczy ze ty widzisz mnie":-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Nas nie widać to przynajmniej powinno być nas słychać .... 

Dlatego kupowanie wypaśnych i głośnych tłumików zwiększa bezpieczeństwo! :biggrin: buuuuuja!

Edytowane przez Fazer (wyświetl historię edycji)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak Nas nie widać to przynajmniej powinno być nas słychać .... Dlatego kupowanie wypaśnych i głośnych tłumików zwiększa bezpieczeństwo! :biggrin: buuuuuja!
   Stary na codzień jeźdze po łodzi jako dostawca i to co mówisz jest w 100% prawda,słyszę moto patrzę w lusterka.Nie da sie patrzeć non stop w lusterka wiec czasami naprawde nie wiadomo kiedy się moto przeciska a tak to i marginesik zrobić można :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kwietnia w szpitalu usłyszałem, że przede mną był motocyklista właśnie tak jak było napisane, staw skokowy, miednica, obojczyk. 

 

Ja złamałem staw skokowy na ul. Pomorska 8, jechałem w kierunku Placu Wolności. Wyskoczyła mi dziewczynka za tramwaju, jechałem ok 30 km/h, przedni hamulec, to był ułamek sekundy, noga gdzieś w moto, gleba, noga została w moto i się wykrzywiła. 6 tyg. w gipsie teraz. Dużo osób mi pomogło na miejscu jak i później. Garażowanie moto, odprowadzenie go przez Rollanda. Bardzo dziękuję! A propos konkretniej co i jak, dlaczego tak się stało napiszę chyba w wątku jak hamować na śliskiej nawierzchni albo założę nowy temat. Dużo czasu mam na przemyślenia. Sama sytuacja wyryła mi się w pamięci na pewno zostanie do końca życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kwietnia w szpitalu usłyszałem, że przede mną był motocyklista właśnie tak jak było napisane, staw skokowy, miednica, obojczyk. 

 

Ja złamałem staw skokowy na ul. Pomorska 8, jechałem w kierunku Placu Wolności. Wyskoczyła mi dziewczynka za tramwaju, jechałem ok 30 km/h, przedni hamulec, to był ułamek sekundy, noga gdzieś w moto, gleba, noga została w moto i się wykrzywiła. 6 tyg. w gipsie teraz. Dużo osób mi pomogło na miejscu jak i później. Garażowanie moto, odprowadzenie go przez Rollanda. Bardzo dziękuję! A propos konkretniej co i jak, dlaczego tak się stało napiszę chyba w wątku jak hamować na śliskiej nawierzchni albo założę nowy temat. Dużo czasu mam na przemyślenia. Sama sytuacja wyryła mi się w pamięci na pewno zostanie do końca życia.

Szybkiego powrotu do zdrowia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej :smile:

 

ten 30 kwietnia był jakiś pechowy zdecydowanie

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

6 tyg. w gipsie teraz.

No to się najeździłeś. Szybkiego powrotu do zdrowia

 

 

 

Wyskoczyła mi dziewczynka za tramwaju, jechałem ok 30 km/h, przedni hamulec, to był ułamek sekundy,

Ale wyskoczyła przez okno czy tramwaj pojawił się znikąd  ?  ;)

 

 

 

A propos konkretniej co i jak, dlaczego tak się stało napiszę chyba w wątku jak hamować na śliskiej nawierzchni albo założę nowy temat

Przecież już wszystko napisałeś.

A. trzeba wiedzieć gdzie ktoś może wyskoczyć.

B. Trzeba nuczy się hamować

C. Nie jeździj szybciej niż myślisz (widocznie 30km/h to za dużo)

D. Nie zganiać na małe dziewczynki :P

 

 

 

 

Dużo czasu mam na przemyślenia.

 

No to do poczytania:

Strategie uliczne - to by pomogło uniknąć całej sytuacji ;)

Motocyklista doskonały

Przyśpieszanie I i II

Totalna kontrola

 

Trzymaj się ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkiego powrotu do zdrowia i na moto.... !!!!

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak reszta szybkiego powrotu do zdrowia ... !

Ten Rolland to w gruncie rzeczy taki dobry chłopak

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak jak reszta szybkiego powrotu do zdrowia ... !

 

Jak najbardziej. Niby mała sprawa, mała prędkość, a skutki da się odczuć aż na 6 tygodni - masakra. Szkoda wielka, bo "zapier..ć czeba"  :riding:

 

 

 

Ten Rolland to w gruncie rzeczy taki dobry chłopak

 

Po prostu pomógł zawieźć moto będąc pod presją, bo inaczej dostałby klapsa od Suchego  :hihi:  Żartuje oczywiście. Roland uratował Nildura z opresji, szacuneczek - chłop z mojego osiedla, więc wiedziałem kogo wybieram na "super bohatera".

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj na szose jak naj szybciej  ;)  :moto:  :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty k**wa opamiętaj się do. uja pana  :biggrin:  ile mozna walić szlifów!! :wacko:  troche zluzuj ciśnienie na manete  ;)  ogarnij się!!

troszke >? słyszałem!

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty k**wa opamiętaj się do. uja pana  :biggrin:  ile mozna walić szlifów!! :wacko:  troche zluzuj ciśnienie na manete  ;)  ogarnij się!!

troszke >? słyszałem!

dzieki chlopaki .... Podobno jak sie nie wy***iesz to sie nie naoczysz hehe.... Punto ma moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Punto ma moc

Vectra tez miała  ;)  :moto:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przyznać się, kto wyje... się w nocy na żwirki i motocykla nie pozbierał ???

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...