Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to q-wa, przejechał po nim i spierd..... brak słów. Co się z tymi ludzm dzieje:(

Pewnie spanikował. Ludzie wtedy robią różne głupie rzeczy.

Ch... że ominął motocykl a przejechał motocyklistę :sad2:

 

Moto nawet nie specjalnie zniszczone.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, a już miałam nadzieję, że ten sezon skończy się spokojnie ehh ;/

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko moje wrażenie czy na zdjęciach widać że tylna guma w tym moto jest w stanie "0 bieżnika" ??

 

to samo mam odczucie jak patrze na fotki.

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie spanikował. Ludzie wtedy robią różne głupie rzeczy.

Ch... że ominął motocykl a przejechał motocyklistę :sad2:

 

Moto nawet nie specjalnie zniszczone.

 

najprawdopodobniej był narąbany albo naćpany albo nie miał prawka albo wszystko naraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam że najebany był i czeka żeby mu z krwi zeszło, bo normalnie myśląca osoba wybrałaby walnięcie w moto a nie w człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam że najebany był i czeka żeby mu z krwi zeszło, bo normalnie myśląca osoba wybrałaby walnięcie w moto a nie w człowieka.

Obawiam się, że w takich sytuacjach jest bardzo mało normalnie myślących ludzi. Zazwyczaj są to osoby które już kilka takich sytuacji przeżyły.

W momencie silnego stresu "odłączany" jest czołowy płat mózgu odpowiedzialny za logiczne myślenie i działają pierwotne lub wyuczone "Dlatego tak ważny jest trening" instynkty.

Zatem kierowca ominął największą przeszkodę.

 

Nawet jak zatrzymają kierowcę to dowalą mu za to że był pod wpływem i ucieczkę (i tu jak najbardziej powinni) natomiast sam wypadek nie był z jego/jej winy :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info jakie otrzymałem z policji odnośnie wypadku:

 

Łódź – motocyklista zginął w wypadku. Do zdarzenia doszło 15 października 2012r. o godz. 16.55 w Łodzi na ul.Rokicińskiej. Kierujący motocyklem honda 31-letni łodzianin podczas wyprzedzania samochodów utracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w samochód osobowy volvo. Na skutek odniesionych obrażeń, pomimo reanimacji motocyklista zmarł na miejscu. Kierowca samochodu volvo odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu. O godzinie 21.00 do komisariatu policji w Andrespolu zgłosił się 38-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego-wschodniego, który oświadczył, że był uczestnikiem opisanego wypadku. Mężczyzna był trzeźwy, pobrano mu krew do badań. Okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź-Widzew. Prokurator zadecyduje o treści ewentualnych zarzutów dla 38-latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś puszką próbował ominą motor ale niestety motocyklista mimo wszystko trafił pod jego koła więc to nie jego wina ,ale nie ładnie że zwiał mimo że nie miał prawka mógł pomóc ,chociaż wiem że w takiej chwili nie myśli się realnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...