Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bajdełej uważajcie na tej nowosolnej. W ciągu ostatniego miesiąca TRZY razy mi pijany gościu tam wyszedł. W tym raz późnym wieczorem w kompletnie nieoświetlonym miejscu - dobrze że miał dres z odblaskami bo tak to bym go skosił równo z ziemią :biggrin:. Jakieś felerne miejsce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie koszta poniesie ten piany??? tzn motor i samochód w który uderzyłaś czy z Twojego OC też coś poleci??

 

nie sądzę żeby z mojego ubezpieczyciel cos kobitce dał jak to nie ja byłam sprawcą, z niego będziemy musiały ściągac

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby z mojego ubezpieczyciel cos kobitce dał jak to nie ja byłam sprawcą, z niego będziemy musiały ściągac

 

Z tego co mi się wydaje - chociaż nie jestem ekspertem w tej dziedzinie to sprawę zgłoś swojemu ubezpieczycielowi. On już ma odpowiednie osoby które wpłyną na sprawce. Pieniądze zostaną wypłacone z funduszu gwarancyjnego - chyba że jakoś inaczej się to nazywa ( chociaż nie jestem pewien, nie sugeruj się zbytnio ta wypowiedzią - na forum mamy kompetentniejsze osoby w tej dziedzinie)

 

Życzę Tobie Marta szybkiego powrotu do zdrowia. Szkoda że zakończenie sezonu w Bełchatowie było w Twoim przypadku takie dosłowne ...

Edytowane przez MarcinGraczykLDZ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE jestem złośliwy ale pewnie Marta już szykuje z watahą na Skierniewice... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co z Kawasaki odprowadzaliśmy Ciebie z Myszą do domu ???

z takim doświadczeniem nie jeździ się samemu i to jeszcze w nocy !!!

dlaczego nikt nie odprowadził Ciebie wbrew Twojemu NIE !!!

Wracaj szybko do zdrowia i na motocykl bo sezon jeszcze trwa

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co z Kawasaki odprowadzaliśmy Ciebie z Myszą do domu ???

z takim doświadczeniem nie jeździ się samemu i to jeszcze w nocy !!!

dlaczego nikt nie odprowadził Ciebie wbrew Twojemu NIE !!!

Wracaj szybko do zdrowia i na motocykl bo sezon jeszcze trwa

 

Tak gdybyśmy jechali grupą i ten chłopak wszedłby na jezdnię to na pewno lepiej by się skończyło.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bierzesz pod uwagę że ten który jechałby pierwszy opanowałby motocykl a grupa trzymając odstępy spokojnie by wyhamowała i nikomu nic by się nie stało ?

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu już rostrząsanie tej sprawy i gdybanie co mogło się zrobić... Ci co mieli wysnuć wnioski na pewno to zrobili. Rozumiem, że to temat o wypadkach, ale jeśli niektórzy chcecie pogadać o tym co trzeba, bądź nie trzeba było robić - proponuję jednak inne miejsce do dyskusji, rozmowy etc. Uważam po prostu, że powinien to być temat dotyczący informacji o samych wypadkach, gdzie każdy może szybko i sprawnie odnaleźć bieżącą sprawę, nie zaś o wszystkim co z tym jest związane. Pozdrawiam.

Edytowane przez Różowa Pantera (wyświetl historię edycji)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak lubicie się zastanawiać 'co by było gdyby' to stwórzcie taki temat i w nim nawijajcie o tych glupotach. Proste. Jak dla mnie każde odchodzenie od tematu jest offtopem. Można czasem coś takiego wtracic, ale niech to nie będzie na kilka stron....

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel się zrobił w tym temacie, admin powinien ogarnąć posty.

 

admin sie opierdala :biggrin: Edytowane przez scOti
Magda! (wyświetl historię edycji)

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel się zrobił w tym temacie, admin powinien ogarnąć posty.

 

z zasady dział Offtop jest pod mniejszą, prawie zerową moderacją - to tu możecie pisać nie na temat i nic nam do tego.

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok.17'stej w Andrzejowie podobno miał wypadek 40'to letni mężczyzna (dość dużej postury). @Agajaga była na miejscu wypadku i dzwoniła do mnie podając mniej więcej wersję zdarzeń. Mężczyzna na miejscu podobno zmarł.

 

Ktoś zna szczegóły?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem tam jako jeden z pierwszych po wypadku. Niestety motocyklista zmarł na miejscu. Kiedy podjechałem policja dopiero ustalała wersje wydarzeń. Stał ze mną kolega na czerwonym Hornecie , ale on też wiedział tyle co ja. Nawet ciężko było stwierdzić czy to z winy puszki. Stało na miejscu żółte Kangoo bodajże i psiarnia miała w radiowozie jakiegoś pacjenta na przepytywanie. Motocykl wyglądał jakby tylko był położony. Policja nie dopuszczała za bardzo blisko maszyny, wyglądała na czerwoną VFR'e z daleka ale to tylko moje przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z relacji świadków około 40 jechał do łodzi nie wiadomo dokładnie jak znalazł się na przeciwległym pasie ruchu , motocykl szlifem odjechał a motocyklista zderzył się z samochodem Volvo po długiej reanimacji zmarł , tyle usłyszałam od świadków mają część numerów rejestracji bo koleś zwiał w stronę Andrespola

 

Honda fire strum bodajże nie mogła blisko podejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...