Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

tu się heftnie tam przyszpachluje zakryje wszystko lakierem i moto zadbane i najważniejsze od kobiety

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ze złamaną ręką, złamanym nosem (...) jak ja lubię i szanuję tych dziennikarzy...a tfu! :sad2:

 

 

no i jechałam sama, ostatni motocyklista pożegnał się ze mną koło m1

 

ale za to jakie foty zrobione

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak policja spisała tego typka to skontaktuj się z krzyśkiem pomoże uzyskać odszkodowanie

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jechałam sama, ostatni motocyklista pożegnał się ze mną koło m1

 

ale za to jakie foty zrobione

 

tia, skomentowałem im to nawet bo piszą bzdury..

byłem jak ten dziennikarz gadał ze strażakami - trochę sobie dorobił teorii - ale to chyba nikogo nie dziwi

 

co do fotek, zrobiłem lepsze jak byś chciała zobaczyć :P

 

 

zdrówka!

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ze złamaną ręką, złamanym nosem (...) jak ja lubię i szanuję tych dziennikarzy...a tfu! :sad2:

Oni często piszą to co jest wpisane w potencjalne obrażenie. Przy badaniu ogólnym powypadkowym podajesz jakie elementy ciała zostały uszkodzone a skoro miała problemy z ręką i rozcięty nos

to tak podali. Nikt później nie biegnie do szpitala pytać jakie są wyniki. I tak nie jest źle bo nie napisali że ma uraz głowy bo takie były wstępne diagnozy.

Widziałem już dużo bardziej mijające się z prawdą artykuły :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rid, nie ma to znaczenia dla sprawy, ale skoro mają pisać, co im się wydaje, to niech nie piszą wcale - to nie dziennikarze, tylko grafomani, a te wypierdziny to nie artykuły tylko konfabulacje ... rozcięty nos to nie złamany nos a problemy z ręką to nie złamana ręka... dobrze, że napisali, że jechała motocyklem a nie Jumbo-Jet'em... zdania nie zmienię - dno a nie artykuły... a koło dzinnikarza to może facio/babka stała kiedyś na półce, ale tyż nie za blisko... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie spojrzałam na fotki auta, kurcze niewiele mi brakło żeby je wyminąć

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozcięty nos to nie złamany nos a problemy z ręką to nie złamana ręka...

Jak ja lubię się z tobą nie zgadzać :P

Zapewne udzielając pomocy przed przybyciem pogotowia tez przyjąłbym że ma złamany nos i rękę dodając jeszcze bezwład.

A że nie jest to stan zagrożenia życia to nikt specjalnie nie wnikał, reszta to robota pogotowia i lekarzy.

A skoro pytali strażaków to takie też info dostali. Nie to bym ich specjalnie chciał bronić ale też aż tak bardzo bym ich w tym wypadku nie ganił :P

 

właśnie spojrzałam na fotki auta, kurcze niewiele mi brakło żeby je wyminąć

Musisz częściej trenować wymijanie ;) Może nie trzeba było celować w samochody a omijać z drugiej strony ??? :P To oczywiście juz takie dywagacje dla draki bo po szkodzie każdy mądry ale zastanowić się zawsze warto

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Musisz częściej trenować wymijanie ;) Może nie trzeba było celować w samochody a omijać z drugiej strony ??? :P To oczywiście juz takie dywagacje dla draki bo po szkodzie każdy mądry ale zastanowić się zawsze warto

 

nom też mi to wtedy do głowy przyszło, gdybym miala przed sobą trzeźwego to tak ale on wyskoczył na jezdnię za drzew,

stanął więc było miejsce po lewej a potem się nagle zatoczył i poleciał do przodu no i było już za późno na zmianę strony, więc złożenie i opór manetka ( widać jednego i drugiego było za mało) no i prawie ale niestety tylko prawie się udało

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom też mi to wtedy do głowy przyszło, gdybym miala przed sobą trzeźwego to tak ale on wyskoczył na jezdnię za drzew, stanął więc było miejsce po lewej a potem się nagle zatoczył i poleciał do przodu no i było już za późno na zmianę strony, więc złożenie i opór manetka ( widać jednego i drugiego było za mało) no i prawie ale niestety tylko prawie się udało

Dobra dobra ;) wniosek jest jeden: I daj tu babie kierownicę :smile: do garów :P

 

PS

Nic ci nie jest to mogę ci podokuczać by nie było tak słodko ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do moich obrażeń, ciuchy i buty pomogły, w sumie nawet nie są bardzo zniszczone, kilka rys na kasku, kurtka cała,rozdarte spodnie

 

Do nas też dziś dotarły wieści o Twoim wypadku. Cieszę się, że jesteś cała i że udało się wymienić Ci w piątek część ciuchów - szkoda, że nie udało się nimi dłużej nacieszyć.

Trzymamy oczywiście kciuki za jak najszybszy Twój powrót do zdrowia. Nie obiecuję, że uda się wysłać delegację w odwiedziny, ale na pewno będziemy Ci mocno kibicować w dochodzeniu do formy i nasłuchiwać nowych wieści. :smile:

 

ale mam zamiar wyzdrowieć i jeździć dalej

Fajne, że tak podchodzisz do sprawy - przy tylu historiach, które się ostatnio słyszy łatwo jest się wystraszyć i zrezygnować z pasji - a przecież nie o to chodzi. :smile:

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam będę miała powód do kolejnych odwiedzin u Was :smile:

 

Rid dzięki za słowa otuchy ale na razie jeśli chodzi o gary to zdecydowanie u mnie na tym stanowisku facet :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś teraz mam wyrzuty sumienia że jednak nie pojechaliśmy wszyscy cię odprowadzić :sad2: To był ostatni raz. Najważniejsze że jesteś cała. Wracaj szybciutko do zdrowia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś teraz mam wyrzuty sumienia że jednak nie pojechaliśmy wszyscy cię odprowadzić :sad2: To był ostatni raz. Najważniejsze że jesteś cała. Wracaj szybciutko do zdrowia. Pozdrawiam.

 

nie miej wyrzutów :smile: zawsze wracałam sama a wczoraj było zimno i wszyscy pomarznięci i zmęczeni wiec nie było sensu, jak byśmy jechali grupą to dopiro mogłoby się skończyć źle

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kaskader :smile:

To kiedy latamy?

Następne moto to chyba literek jakiś, przy twoich umiejętnośćiach :riding:

 

spokojnie :smile: jak mi łapka wyzdrowieje to jeszcze po tych winklach polatamy :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...