Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

MARTA CZUJE SIE DOBRZE,PRZYNAJMNIEJ TAK MOWI

 

I to jest najwazniejsze w tym momencie

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje... Nie ma zlotu forumowego, żeby się ktoś nie rozje*ał czy też wyje*ał ... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłam z miejsca wypadku. Marta sama opowie jak bedzie chciała co dokładnie się stało, z tego co świadkowie mówili to chciała ominąć pijanego chłopaka, który wyszedł jej na czerwonym na przejściu i wjechała w bok samochodu. Jest w szpitalu w Koperniku teraz już razem chyba z Działkowym emerytem i Mihałem. wyglądało to wszystko kiepsko, ale na razie tyle wiem, że ma wybity bark. nie ma wstrząsu mózgu, choć było podejrzenie urazu głowy. Była na tyle opanowana, że zadzwoniła po mnie żebym przyjechała i do znajomego żeby zajął się dziećmi. Cieszę się, że nic poważniejszego się nie stało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Byliśmy na miejscu i potem w szpitalu. Marta cała w jednym kawałku, wybity bark, ogólne potłuczenia, opatrzona w Koperniku - za chwilkę powinna dojechać do domu. I TO jest najważniejsze.

 

Reszta to rzeczy wtórne - jeśli zechce, sama Wam opowie.

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za pomoc jest ok, ważne że wszyscy żyją

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marciocha kuruj sie i wracaj do zdrowka.

Michu, rowniez zdrowia.

 

za duzo tych wypadkow na jesienna koncowke sezonu..

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszyć się że do dzieci wróciła . Marta kontuzję się wyleczy ale oby jak naj mniej takich zakończeń sezonu . Obiecuj że to było ostatni raz

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry, ciężko mi się lewą reką pisze ale jeszcze raz ogromne dzięki dla tych którzy mi wczoraj pomogli :smile: DZIĘKUJĘ

 

codo samego wypadku tona drugich światłach w nowosololnej na czerwonym wybiegł mi na jezdnię pijany chłopak, kurcze jeszcze z piwem w ręku, niebardzo wiedzialam co zrobi wę starałam się trochę wyhamować i go ominąć

to się akurat udało, ale z naprzeciwka jechały samochody, ten pierwszy widzial chyba chlopaka i uciekł w bok i tego wyminęłam ale drugiego który był bliżej środka jezdni juz się niestety nie dało

tyle pamiętam

co do moich obrażeń, ciuchy i buty pomogły, w sumie nawet nie są bardzo zniszczone, kilka rys na kasku, kurtka cała,rozdarte spodnie

ja tak niefortunnie upadłam że mam wybity paskudnie prawy bark, niegroźne ale cholernie bolesne, były trudności z transportem do karetki, wielkie słowa uznania dla strażaków którzy jako pierwsi byli na miejscu, byli wśród nich też motocykliści i naprawdę wiedzieli co i jak.

Przy tym wybiciu był gdzieś ucisk na nerwy więc mam prawą rekę praktycznie bezwładną, ponoc na dniach czucie powinno wrócić.

Zadnych innych urazów oprocz kilku siniakow nie mam. to jeszcze tylko skaleczony o blendę nos.

Przy obserwacji nikt się nie upierał ponieważ przytomności nie straciłam, wszystko pamiętam a badania żadnych innych obrażeń nie wykazały.

 

co do wrażeń tak na szybko to kurcze wystraszyłam się jak cholera że zmiotę tego chłopaka, był kompletnie zalany i wogóle nie patrzył gdzie idzie, że czerwone ze coś jedzie

 

co z motocyklem to nie wiem w sumie nie widziałam go po wypadku

 

ale mam zamiar wyzdrowieć i jeździć dalej :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak niefortunnie upadłam że mam wybity paskudnie prawy bark, niegroźne ale cholernie bolesne, były trudności z transportem do karetki, wielkie słowa uznania dla strażaków którzy jako pierwsi byli na miejscu, byli wśród nich też motocykliści i naprawdę wiedzieli co i jak.

Jakieś Strażaki jadąc do ciebie też miały wypadek :sad2:.

 

A co do zdrowia trzymamy kciuki za szybki powrót na moto.

 

co do wrażeń tak na szybko to kurcze wystraszyłam się jak cholera że zmiotę tego chłopaka, był kompletnie zalany i wogóle nie patrzył gdzie idzie, że czerwone ze coś jedzie

A trzeba było w niego napier..... bo to już któraś taka sytuacja w tym sezonie :sad2: omijam tylko dzieci i pojazdy większe ode mnie.

Jeszcze pewnie k.. uciekł bo przecież jemu nic nie jest

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rid ten wypadek strażakow pamiętam, chłopak nie uciekłbobył tak zalany, zresztą zatrzymali go strażacy i był tam też policjant który go wylegitymował

 

 

no to już wiem że muszę się rozejrzeć za nowym motocyklem :smile:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wiem że muszę się rozejrzeć za nowym motocyklem :smile:

Przesadzasz. Jeszcze pójdzie jako bezwypadkowy :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ze złamaną ręką, złamanym nosem (...) jak ja lubię i szanuję tych dziennikarzy...a tfu! :sad2:

 

moto, cóż, będziesz musiała się zastanowić co dalej z nim zrobić - oglądałem go z grubsza, parę opcji zawsze jest... najpierw wydobrzej :rolleyes:

Edytowane przez działkowy emeryt (wyświetl historię edycji)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...