Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to co prawda wypadek z okolicy, ale mysle ze przynajmniej czesc z Was zna ta osobe...

 

http://www.motocykli...rnorzekach.html

 

aż dziwne, że nie ma osobnego wątku...

ostatni wpis na fb- a teraz cisne na czarnorzeki LEWA !

brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera, dopiero teraz doczytałam ...

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż dziwne, że nie ma osobnego wątku...

A po co ?? chłopak się sam (jako jeden z niewielu) zabił na motocyklu.

Szkoda jak każdego :sad2:

Jedynie należy wyciągnąć wnioski że trzeba nauczyć się jeździć po zakrętach i brać poprawkę na ewentualne niespodzianki

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Zgierzu ok godziny 15 przy placu Kilińskiego rozwalił się gostek na Hondzie F4 w malowaniu srebrno-czarnym

galancie pokiereszowało motór ,że aż komin z niej urwało

 

ktoś z forum łódzkiego ?????? miał niefart????

TZR 80RR->GSXR 600K2->CBR 600 RR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ridrick,proszę cię nie chrzań o lataniu po winklach,miejscowość Obidowa,Tomek zwany pomarańczową legendą trenował winkle,składał sie tak że nikt nie był w stanie mu dorównać,zginął,na tych właśnie zakrętach.Wniosek z tego taki że tak naprawdę to nikt nie wie czy to był jakiś mały kamyczek czy przeliczył się czy coś innego.Zginął to zostawcie go w spokoju[*]

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego taki że jeżeli ktoś chce coś ćwiczyć to musi robić to w kontrolowanych warunkach (czyt. tor itp.) inaczej chodzi(jeździ) po cienkiej linii (na drogach publicznych) ... chociaż czasami samo przemieszczanie się po drogach z punktu A do B to jazda na krawędzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego taki że jeżeli ktoś chce coś ćwiczyć to musi robić to w kontrolowanych warunkach (czyt. tor itp.) inaczej chodzi(jeździ) po cienkiej linii (na drogach publicznych) ... chociaż czasami samo przemieszczanie się po drogach z punktu A do B to jazda na krawędzi ;)

 

Tak,mamy mało torów,trzeba za nie płacić i dojechać tam,najbardziej mi szkoda ludzi którzy umieją bardzo dużo a nikt ich nie sponsoruje.Ach szara rzeczywistość,szkoda chłopaka bo sułchałem go od kilku lat
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że wielu ludziom mimo jako takich umiejętności załącza się "Rossi" , podczas gdy realia są jakie są. drogi dziurawe na potęge, słabo oznakowane, 50% puszek to graty z których wiecznie kapie olej, płyn chłodniczy, hamulcowy i cholera wie co jeszcze. Ludzie jeżdżą jak chcą i mają głęboko w poważaniu cokolwiek co jest mniejsze od ich pojazdu. A tor mamy jeden jako taki więc też ciężko się wyszaleć. Na drogach mimo że manetka kusi trzeba umieć jej powiedzieć "nie tutaj" lub "nie tym razem" ;) Chociaz jak przeczytałem o tym wypadku gdzie puszkarz na autostradzie wjechał w tyłek dwóm chopperowcom i obu zabił to załamałem ręce po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek o 19 20 na piłsudskiego przy wifamie kierowcy nic sie nie stało. Z tego co sie dowiedzialem

 

Ridrick,proszę cię nie chrzań o lataniu po winklach,miejscowość Obidowa,Tomek zwany pomarańczową legendą trenował winkle,składał sie tak że nikt nie był w stanie mu dorównać,zginął,na tych właśnie zakrętach.Wniosek z tego taki że tak naprawdę to nikt nie wie czy to był jakiś mały kamyczek czy przeliczył się czy coś innego.Zginął to zostawcie go w spokoju[*]

Nie zrozumiałeś. Chodziło raczej o to że tym razem nie było to wymuszenie przez kolesia w puszce co raczej często się nie zdarza. A to że można się wysypać i zabić to wiem, szczególnie łatwo zrobić to motocyklem.y

Nie planowałem czepiać się chłopaka, że nie potrafi jeździć tym bardziej że go nie znam.

 

Olać

 

Na Piłsudskiego koło Reala ktoś się zdrowo rozpier... Moto vs. Puszka tak około 19

Pawer. R. Powierzchowny uraz głowy

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy przed chwilą też do mnie dzwonił z pytaniem czy cos wiem, przejezdzał i widział też worek, czarny worek miał posłużyć na zebranie kawałków moto

 

Dokładnie.

 

Przypadkiem najechałem na ten wypadek. Nawet rozmawiałem z tym motocyklista. Ogólnie wyglądał całkiem nieźle - w przeciwieństwie do motocykla. Przywitał się, był bardzo obolały. Widać było że prosty ruch wyciągnięcia reki sprawiał mu ból.

Edytowane przez MarcinGraczykLDZ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno się już jeździ, zimny asfalt, jakaś mokra rosa się osadza na jezdni

 

dziś przy nas chłopak się na pierwszym rondzie dellowym wyłożył na żwirku / piasku

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś honda, niebieski bak, nie skumałem jaka. Policjant tez nie wiedział, a nie mogłem sie przyjżeć. Motocyklista cały, kulawy trochę :smile: chodził. Nie rozumiem tylko dlaczego ten motocykl tak długo tam leżał? byłem parę minut przed 22 jakoś i ciągle leżał. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejeżdżałem tam około 21 i moto leżało na środkowym pasie, a za nim stał radiowóz na sygnale, dowiedziałem się tylko tyle, że motocyklista w szpitalu ale policjanci nie potrafili powiedzieć nawet co mu się stało Przejeżdżałem też tamtędy jakieś 40 minut temu i moto jak leżało, tak leżało nadal... Zdrówka dla poszkodowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...