Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

przedni hamulec za szybko zablokował koło, w sumie nie pierwszy raz tak się smoothiemu stało.... :/

 

no ale sam się nie wcisnął ten hamulec :smile: ale faktem jest że też w ten sposób złapałem szlifa tylko że mnie w tym pomógł olej i też dostałem mandat tylko że motor wsunął się lekko pod micre i zarysował zderzak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj była awaria sprzętu którym się poruszałeś i nie ma na to artykułu żeby mandat otrzymać. Kumpel dał prosty przykład, a jakby się w samochodzie zablokowało prawe koło i samochód zjechał by zajmując dwa pasy, bo by stanął bokiem to wtedy też byś mandat otrzymał ?

A weź teraz udowodnij że to była awaria sprzętu jeśli usterka nie była ewidentna ??? np urwało ci koło bądź wybuchła opona

więc dostał zapewne:

 

art. 86 § 1 Spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym:

Kwota mandatu karnego przypisana za naruszenie stanowiące przyczynę zagrożenia powiększona o 200, jednak nie więcej niż 500

art. 90 Hamowanie w sposób powodujący zagrożenie bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienie art. 19 ust. 2 pkt 2 100 - 300 zł

 

To tak na szybko, że niby nie ma podstawy prawnej :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź teraz udowodnij że to była awaria sprzętu jeśli usterka nie była ewidentna ???

A czasem to nie jest tak, ze to Tobie maja udowodnic, a nie Ty im? Bo z tego co kojarze, to jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci.

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mozemy sie podpisac ? :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go tylko na dwa tygodnie, tragedii nie ma

Oby nie zrobili tak jak mojej młodej. Dziś poszła na zdjęcie pełna nadzieji a pani doktor powiedziała że jeszcze tydzień :sad2:

Kuruj się na końcówkę sezonu ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem gips ponad miesiąc więc po dwóch tygodniach jak trochę zmniejszył się ból wskoczyłem na moto i jednym palcem jakim miałem odkręcałem manetkę. :smile: ciężko było ale jaka frajda

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie co się stało na Włókniarzy pomiędzy Pojezierską a Teresy bo przejeżdzając autem widziałem dość dużą grupę motocyhklistów oraz karetkę pogotowia i wypadkową policji czy to nie któryś znaszych zaliczył glebę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zatrzymałem sie przy kolesiu na piłsudzkiego troche sie poobdzierał bo załapał poślizg i położył motor prosto w puszke. trzeba uważać jest już chłodniej i asfalt jest zimny a w tym miejscu jak odjeżdżałem to na dwójce załapałem powerslida a to sie rzadko zdarza

Edytowane przez masiek (wyświetl historię edycji)

..................SEX, DRUGS, AND DRUM 'N' BASS.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie co się stało na Włókniarzy pomiędzy Pojezierską a Teresy bo przejeżdzając autem widziałem dość dużą grupę motocyhklistów oraz karetkę pogotowia i wypadkową policji czy to nie któryś znaszych zaliczył glebę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

 

Nikt od nas, ktoś z grupy ze Zgierza. Motocyklistę zabrała karetka, ale podobno nic bardzo poważnego. Więcej na ten temat może się wypowiedzieć Lans, był na miejscu zdarzenia.

Edytowane przez Różowa Pantera (wyświetl historię edycji)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Różowa :smile:

Nikt od nas z forum, aczkolwiek pojawił sie na ostatnim czwartkowym spocie, Budyń ze ZGR.

K7 przeszlifowane, olej sie wylał ;) delikwent poobijal , odjechał karetka.

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Różowa :smile:

Nikt od nas z forum, aczkolwiek pojawił sie na ostatnim czwartkowym spocie, Budyń ze ZGR.

K7 przeszlifowane, olej sie wylał ;) delikwent poobijal , odjechał karetka.

 

Podziękować :smile:

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...