Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie swirujcie z tymi świeczkami, ja tylko tak przy okazji a tu zaraz się kocik żałobny zrobi. Szkoda chłopaka ale co zrobić

 

No to kontynuacja. Rozwalił się smooth (jakoś tak przed paroma minutami) ale ma tylko uraz ręki, karetka była i go opatrzyła.

Włókniarzy i Żubardzka.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nic specjalnie wielkiego. Uślizg przodu

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dzięki Wszystkim za pomoc i za w miarę możliwości oszczędzenie słów "a nie mówiłem" ;) Uzupełniłem domowa apteczkę o brakujące "medykamenty" i zaraz zaczynam kurację, jak ktoś ma się ochotę poleczyć ze mną to zapraszam. :smile:

 

Ps uczucie na widok sunącego motocykla pod ruszającego Tira bezcenne.... aaa no i Shoei powinien mnie zatrudnić jako testera ich kasków :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za pomoc i za w miarę możliwości oszczędzenie słów "a nie mówiłem

A nie mówiłem :P.

Trzymaj się

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no i Shoei powinien mnie zatrudnić jako testera ich kasków

Chyba Ci wystarczy juz tych "testow" ;)

Dobrze, ze nic powazniejszego sie nie stalo. Zdrowka!

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki Wszystkim za pomoc i za w miarę możliwości oszczędzenie słów "a nie mówiłem" ;) Uzupełniłem domowa apteczkę o brakujące "medykamenty" i zaraz zaczynam kurację, jak ktoś ma się ochotę poleczyć ze mną to zapraszam. :smile:

 

Ps uczucie na widok sunącego motocykla pod ruszającego Tira bezcenne.... aaa no i Shoei powinien mnie zatrudnić jako testera ich kasków :biggrin:

 

 

Cieszę sie Smooth że nic Ci się nie stało..

ale.. pozwolisz że przemilczę ten temat ;>

 

ten syrop widzę pijemy taki sam - a na kurację chętnie się zgadam :biggrin:

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Buellem wszystko ok ale Tir z którym miał styczność do kasacji bo po dachowaniu :smile:

 

hehe, w takim przypadku mnie uspokoiłeś :decayed:

 

Ważne że Smooth ma " eliksir " który pomaga na wszystko http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smooth, rozmawiałem dzisiaj ze znajomym policjantem i powiedział, że nie powinieneś przyjmować wczorajszego mandatu bo został wystawiony tak na serio jak to powiedział "z d*py". Jeżeli nie zrobiłeś nikomu krzywdy, kierowca tira nie zgłaszał szkód i tak na serio nikt nie miał strat oprócz Ciebie to mandat wystawiony chyba dla statystyk. Wiele osób wczoraj mówiło, że mandat dlatego, że jest spowodowane "zagrożenia bezpieczeństwa ruchu" i właśnie cały czas mówiłem, że jest coś nie tak. A tutaj była awaria sprzętu którym się poruszałeś i nie ma na to artykułu żeby mandat otrzymać. Kumpel dał prosty przykład, a jakby się w samochodzie zablokowało prawe koło i samochód zjechał by zajmując dwa pasy, bo by stanął bokiem to wtedy też byś mandat otrzymał ? Nie. Jak nie da się to wzywasz pomoc a jak się da to spychasz na bok. Jeżeli nie ma poszkodowanych, albo nie masz zniszczenia czyjegoś mienia to nie mają prawa wystawić mandatu. Ciekawe czy można pójść do nich i powiedzieć, że jednak nie przyjmuję mandatu i chce grocki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Chyba jednak nie do końca, co jeśli auto wpada w poślizg i przewraca się na bok? Nikt nie ucierpiał i nikt nie odniósł strat, oprócz kierowcy auta, też nie ma mandatu? Jest i jestem tego pewien, potwierdzone kilkoma przypadkami. A tutaj właśnie taka sytuacja miała miejsce i pech chciał, że była policja.

 

A z mandatem można pewnie iść do sądu jeszcze, skoro nawet z oświadczenia można się wycofać mówiąc, że po zdarzeniu byłeś w szoku to i pewnie z mandatem można iść do sądu, ale moim zdaniem sprawa jest z góry przegrana.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bart (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie do końca, co jeśli auto wpada w poślizg i przewraca się na bok? Nikt nie ucierpiał i nikt nie odniósł strat, oprócz kierowcy auta, też nie ma mandatu? Jest i jestem tego pewien, potwierdzone kilkoma przypadkami. A tutaj właśnie taka sytuacja miała miejsce i pech chciał, że była policja.

Zgadzam się. Mój brat też dostał mandat za ten pamiętny crash test GSXa, mimo że nikt oprócz niego nie brał w nim udziału.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandatu można nie przyjąć, a jak się już przyjmie to d*pa zbita, bo to jest jednoznaczne przyznanie się do winy i zakończenie procesu. Pewnie można się od tego odwoływać, ale wtedy z grubej rury w sądzie. Wlepienie mandatu za taką akcję faktycznie uważam za chamskie, ale to są jednak emocje i mądry polak po szkodzie.

Póki co, jest jedna zasada i chyba dużo osób się zgodzi, że coś w niej jest:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...