Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec sobie pisze jak tylko fonik mi daje,

 

Potwiedzam :biggrin: Mam taki sam telefon i też piszę z niego bez PL liter :smile:

Aczkolwiek dopisać literke C do H nie problem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potwiedzam :biggrin: Mam taki sam telefon i też piszę z niego bez PL liter :smile:

Aczkolwiek dopisać literke C do H nie problem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

To juz przyzwyczajenie, ale skoro na tyle postow dawaliscie rade to i teraz nic wielkiego sie nie stanie, hehe - luzik ludki, koniec swiata juz blisko. Niewiem tylko czy do tego czasu bede znow hodzil :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Okropna nie była a wie wszystko najlepiej,standard-stare babska mają to do siebie,że wiecznie coś im nie pasuje.A co do nazywania mnie sztucznym tłokiem to myślę,że lepiej potrafię udzielać pierwszej pomocy od Ciebie więc zważaj na słówka.Jak masz jakiś problem ze sobą to napisz do Przyjaciółki.

Stały dwa inne motory i miał sie kto zaopiekować kolesiem,jego maszyna i dobytkiem.jak Wy lubicie robić ze wszystkiego sensacje i z każdej stłuczki robić halo to róbcie,ja po ocenie sytuacji doszedlem do wniosku,że jestem zbędny i nie zawracałem.Nie szczyci mnie chwalenie się że byłem i pomagałem.Zresztą wyżej też napisąłem,że były inne motory więc zanim zaczniecie komentować to może przeczytajcie dwa razy tekst jak macie kłopot ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa może noże Wam dać? :P Edytowane przez Suchy-wolk
- nie na temat! (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiadomo coś na temat wypadku na ul. Kusocińskiego pomiędzy myjnią a budkami (pizzeria, sklep motoryzacyjny)? Dziś, około godziny 13:20 jechałem do pracy, na trawniku leżał motocykl, kolor niebieski metalic, chyba Suzuki. Na jezdni stał Mercedes E "okurarnik", taksówka. Były dwie radiolki, pogotowia nie było, więc może nic poważnego. Nie wiele mogłem zobaczyć, auta stojące na jezdni zasłaniały trawnik z motocyklem. Pozdrawam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narod nerwowy, Peku wyluzuj. Ja tylko z tego miejsca lezacego potwierdzam to co napisalem wczesniej, milo w tym calym zamieszaniu jak podejdzie do ciebie bratnia dusza i chociaz porozmawia skracajac czas na oczekiwania na karetke. Zaluje jedynie ze Rid nie nadjehal jak ja awarie mialem bo moglby dziada obic za mnie hehe. A wyzywanie kogos od starych bab to fakt nie na miejscu, moim zdaniem (OKROPNA NIE CZYTAJ) kobita wcale nie stara a i jeszcze do uzycia hehe takze niema sie co spinac i robic sobie wrogow wsrod ludzi z ktorymi mamy sie bratac.

Edytowane przez siwutek (wyświetl historię edycji)

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dokladnie jak ja sobie grzecznie leżałem czekając na karetkę to kolesie którzy zadzwonili po pomoc ubili jeszcze targu i odkupili jakiś zabytek z koszem i pogadali motocykl postawili tak to rozumiem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie , i o tym pisałam , nie o robieniu sobie zdjęć aby mieć pamiątkę , czy temat do gadania , tylko pomóc samym byciem i np z moto , nie wspomnę o obijaniu komuś pyska :smile: ale jak czytam niektóre wypowiedzi ( wiecie które) to normalnie ....żenada= Śmiech=smutek ....

i z mojej strony koniec tematu , każdy robi jak chce , najwyżej kiedyś sam będzie w takiej sytuacji i wówczas przyzna mi rację , czas pokaże , czas nauczy ...

Edytowane przez Okropna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, nie przeczytala tego co poza nawiasem hehe. Nie no niema o co kruszyc kopii ale bedac z tej drugiej strony, strony poszkodaowanego-inaczej sie patrzy na te rzeczy.

 

(Ps: DLA ORTOGRAFOW DOMOROSLYCH I PODWORKOWYCH POLONISTOW, chcialem zauwazyc ze napisalem wyraz POZANAWIASEM w ten sposob, lecz by ulzyc waszym cierpieniom poprawilem, a niech dzis bedzie dzien dziecka hehe)

 

Dzis mnie jednak nie wypisuja, jakies konsultacje maja byc neurologiczne, pewnie stwierdza to co doskonale wiem, ze mam nierowno pod sufitem hihi

Edytowane przez siwutek (wyświetl historię edycji)

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie no niema o co kruszyc kopii (...) chcialem zauwazyc ze napisalem wyraz POZANAWIASEM w ten sposob, lecz by ulzyc waszym cierpieniom poprawilem, a niech dzis bedzie dzien dziecka hehe)

 

Do ekstazy nas doprowadzisz jak jeszcze poprawisz niema na nie ma :decayed:

Edytowane przez Suchy-wolk
- nie na temat! (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani chyba się trochę zapędziliście - trzymajcie się tematu! Na prawdę robicie "masło maślane" dla tych, którzy wchodzą tutaj przeczytać coś o jakimś wypadku. Zagrywki słowne kierujcie na PW, bo w innym przypadku całe teksty polecą do kosza, robicie z Forum syf.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

 

:P

ooo Suchy nas jednak kochaaaa :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do ekstazy nas doprowadzisz jak jeszcze poprawisz niema na nie ma :decayed:

 

Ostatna odpowiedz w stylu Nikosia Dyzmy dla cwaniaka co mu przegladarka podkresla bledy: MAM W d*pie KONWENANSE, A JAK. Hehe. Jak bede na forum polonistow to moze bede sie przejmowal waszym zdaniem w tym wgledzie, puki co poczytaj duzym drukiem :biggrin:

 

DALSZA CZESC POSTU USUNIETA NA PROSBE KOLEGI Z KTORYM PROWADZILEM POLEMIKE. LWG :smile:

Edytowane przez siwutek (wyświetl historię edycji)

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innym forum jest takie coś że jak ktoś piszę jakieś bzdety nie na temat to się dostaje blokadę pisania postów na 24h i za każdym razem blokada na dłużej. Może gdyby na tym forum też coś takiego zastosować to tematy zawierały by tylko wpisy na temat. Na tamtym forum to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Massi nie chce sie czepiac ale ten twoj post tez nie na temat, chyba powinien byc w propozycjach zmian na forum. Ale ze faktycznie niema sie co spinac, a temat jest inny to juz nie bede tu nikogo podsycal.

Edytowane przez siwutek (wyświetl historię edycji)

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Lzej na sercu sie robi ze tych pojebow wylapuja, choc pewnie gapie i tak stwierdzili ze motocyklista zapierdalal na wstecznym pewnie i uderzyl w biednego citroena.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...