Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy się tatuułą, a nie którzy lubią skaryfikację. Po szlifie można mieć obydwa na raz  i to przy jakiej oszczędności.

Buty się nie porysują, kurtka się nie przetrze, spodnie też będą całe.

Razem minimum 1000 do przodu, ale jakby pomyśleć dalej to zdjęcie podkoszuki i crocsów dałoby jeszcze ze stówkę.

 

A na serio, to z pełnego stroju motocyklowego jedyne z czego rezygnuję przy pogodzie 30+ to ... kominiarka. 

 

Edytowane przez Archi
ortografia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archi i z tą kominiarka to jest dopiero głupota. Przy takich temp ma za zadanie wciagac pot z głowy który bez niej leci Ci z czoła prosto do oczu. 

Koniec offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2018 o 07:45, Archi napisał:

Niektórzy się tatuułą, a nie którzy lubią skaryfikację. Po szlifie można mieć obydwa na raz  i to przy jakiej oszczędności.

Buty się nie porysują, kurtka się nie przetrze, spodnie też będą całe.

Razem minimum 1000 do przodu, ale jakby pomyśleć dalej to zdjęcie podkoszuki i crocsów dałoby jeszcze ze stówkę.

 

A na serio, to z pełnego stroju motocyklowego jedyne z czego rezygnuję przy pogodzie 30+ to ... kominiarka. 

 

W weekend widziałem gościa na nakedzie. Jechał w kasku, rękawicach, tshircie, krotkich spodenkach i klapkach.

Jak w klapkach można zmieniać biegi, albo tylnym zahamować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega wczoraj po 15 [*]

http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/smiertelny-wypadek-motocyklisty-pod-wadlewem-42-latek,4691350,art,t,id,tm.html

a pismaka powinno się za***ać bo nie było czołowego bo było pusto z naprzeciwka tylko został zepchnięty przez seata wprost na barierki przy mostku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://plus.dzienniklodzki.pl/opinie/a/obwodnice-miast-ale-tez-lokalne-drogi-sa-traktowane-jak-tory-wyscigowe-dla-motocyklistow-i-kierowcow-aut,13267052

k**wa nie wieze zginol czlowiek a ten j**any pismak od idiotow go wyzywa i rzyczy sobie wykup premumeraty. Nie wspominajac o tym ze poczatek artykulu atakuje nas wszystkich a w swoim wydźwięku przypomina road rage.

kolega wczoraj po 15 [*]
http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/smiertelny-wypadek-motocyklisty-pod-wadlewem-42-latek,4691350,art,t,id,tm.html
a pismaka powinno się za***ać bo nie było czołowego bo było pusto z naprzeciwka tylko został zepchnięty przez seata wprost na barierki przy mostku 


Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Luke napisał:

https://plus.dzienniklodzki.pl/opinie/a/obwodnice-miast-ale-tez-lokalne-drogi-sa-traktowane-jak-tory-wyscigowe-dla-motocyklistow-i-kierowcow-aut,13267052

k**wa nie wieze zginol czlowiek a ten j**any pismak od idiotow go wyzywa i rzyczy sobie wykup premumeraty. Nie wspominajac o tym ze poczatek artykulu atakuje nas wszystkich a w swoim wydźwięku przypomina road rage.

 


Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
 

 

Czytaj zanim wyślesz, aż oczy bolą.

Prenumerata cyfrowa staje się faktem - wyczytałeś widocznie już limit swojej darmochy to taki komunikat będziesz widział przy każdym kolejnym artykule.

Edytowane przez Mur67 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mur67 napisał:

Czytaj zanim wyślesz, aż oczy bolą.

Prenumerata cyfrowa staje się faktem - wyczytałeś widocznie już limit swojej darmochy to taki komunikat będziesz widział przy każdym kolejny artykule.

Z edytowali artykuł zaraz po " Łodzi nietrzeźwy kierowca wjechał wprost do... restauracji." było o wypadku pod Bełchatowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ddbelchatow.pl/artykuly/aktualnosci,motocyklista-zginal-w-wypadku-pod-wadlewem-znamy-wstepna-przyczyne-foto,86277.html?i=4 tu więcej

w seacie nie było lusterka a gość 45l. od pół roku prawko, raz puknął Adama i zamiast odbić to kontynuował zmianę pasa i jeszcze raz go dotknął, motocykl zahaczył o pierwszy słup barierki i wybiło go do góry a Adam głową przyjebał o 2 lub 3, kask rozpadł się na strzępy, zginał w chwili dotknięcia do barierki, kierowca seata nawet nie podszedł, na szczęście już siedzi a prędkość nie była duża bo raptem ok 110-120..........prosty odcinek drogi, same pola i łąki i akurat jeden jedyny mały j**any mostek [*] 

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba od rodziny i kolegów Adama, motocykliści którzy chcą "odprowadzić" Miśka zbierają się na stacji Lukoil przy Porcie Łódź w czwartek  i o 11:30 wyruszamy do kościoła do Pabianic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

http://www.expressilustrowany.pl/motofakty/na-drogach/a/wypadek-37letniego-motocyklisty-mezczyzna-nie-zatrzymal-sie-przed-znakiem-stop,13301371/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Na torze możesz się skupić na jeździe i ćwiczyć. Na torze masz pewność, że nikt Ci z naprzeciwka nie wyjedzie, nie wepchnie się z podporządkowanej, albo sarna Ci nie wyskoczy (takie coś w drodze do pracy budzi lepiej niż kawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche późno bo nie wiedzialem czy dodac...to o mnie...

https://epd24.net/wiadomosci-poddebice/wydarzenia/zdjecia-mercedes-wjechal-w-motocykl-jedna-osoba-trafila-do-szpitala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne podsumowanie artykułu:

" Kierowco!
Motocykliści są równoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego, więc należy szanować ich prawo do jazdy. "

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Piłsudskiego przy Wałowej w stronę centrum na trawie koło 18 przejeżdżałem mijałem reanimowanego motocyklistę. 2 ambulanse i policja już była na miejscu. Ktoś coś wie jak tam mogło dojść do tak ciężkiego w skutkach wypadku? Nie zauważyłem żadnego rozbitego auta, śladów koziołkowania moto ani nic. Kierowca i rozwalony motocykl leżeli na trawniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichaB napisał:

Na Piłsudskiego przy Wałowej w stronę centrum na trawie koło 18 przejeżdżałem mijałem reanimowanego motocyklistę. 2 ambulanse i policja już była na miejscu. Ktoś coś wie jak tam mogło dojść do tak ciężkiego w skutkach wypadku? Nie zauważyłem żadnego rozbitego auta, śladów koziołkowania moto ani nic. Kierowca i rozwalony motocykl leżeli na trawniku.

Jeżeli przy zjeździe z wiaduktu, to często jest tam pełno piachu na asfalcie, a wtedy łatwo o utratę przyczepności na moto, a dalej już "łatwo" wysoki krawężnik i się leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Shido said:

Jeżeli przy zjeździe z wiaduktu, to często jest tam pełno piachu na asfalcie, a wtedy łatwo o utratę przyczepności na moto, a dalej już "łatwo" wysoki krawężnik i się leci.

Właśnie motocykl i kierowca leżeli od strony wjazdu. Na tym trójkątnym pasie zieleni.

Edytowane przez MichaB (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**le, na zdjęciu 125 ccm, a fachowcy  w komentarzach piszą, że dobrze mu tak, bo motocykliści zapierdalają z nadświetlną prędkością po nocach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2018 o 19:34, Lesiu94 napisał:

Jakie moto? Kierownika nie udało się uratować😢

Na zdjeciach widać, że to Keeway RKS 125. Kierowca nie żyje. Miał 16 lat i nie miał uprawnień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.expressilustrowany.pl/najwazniejsze/a/wypadek-motocyklisty-na-przedzalnianej-motocyklista-nie-zgodzil-sie-z-policjantami-i-nie-przyjal-mandatu,13410078/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...