Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie te hieny internetowe się ciesz że jedno z nas mniej. A my i rodzina w smutku opłakujemy stratę bliskiej osoby. Oby takich wiadomości było jak najmniej. Wyrazy współczucia. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to dziś fiknął przy Kaliskiej pod wiaduktem kolejowym zaraz po 8:00? Akurat przejeżdżałem i nie widziałem kierownika, tylko stojące moto. Taka ładna czerwona CBR 1100 XX... szybka poszła i ogólnie wyglądało, że zniszczenia małe. Ktoś coś wie?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to dziś fiknął przy Kaliskiej pod wiaduktem kolejowym zaraz po 8:00? Akurat przejeżdżałem i nie widziałem kierownika, tylko stojące moto. Taka ładna czerwona CBR 1100 XX... szybka poszła i ogólnie wyglądało, że zniszczenia małe. Ktoś coś wie?

 

Jechałem jakiś czas za nim i rozdzieliliśmy się na światłach przy Atlas Arenie. Jak chwilę potem przejeżdżałem obok, to widziałem już stojący motocykl i czarną puszkę.

Kierownik cały, zdrowy i wkurwiony, więc pewnie standardowe wymuszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam czy te artykuły to jakiś automat pisze czy gimbaza:

 

"W piątek (2 września) w wypadku na ulicy Rokicińskiej niedaleko ulicy Maszynowej został 23-letni motocyklista." 

"Po zderzeniu obu samochodów motocyklista stracił panowanie nad motorem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam czy te artykuły to jakiś automat pisze czy gimbaza:

 

"W piątek (2 września) w wypadku na ulicy Rokicińskiej niedaleko ulicy Maszynowej został 23-letni motocyklista."

"Po zderzeniu obu samochodów motocyklista stracił panowanie nad motorem..."

Jaka prasa takie artykuły

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, ale faktem jest, trzeba przyznać, że teksty pisze ktoś nieźle narąbany albo pięciolatek "po zderzeniu samochodów motocyklista stracił panowanie nad motorem...." 

Ale że jak, silnik w pralce Frani nagle przełączył się w tryb odwirowywania ??  :rolleyes:

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jarosław Kosmatka, Dariusz Matyjaszczyk, Maciej Kałach"

W tym wypadku dumnych może być trzech redaktorów, ale jeśli dzielą "wierszówkę" na trzech to marna płaca i taka praca.

Za taki tekst 50-100 zł / 1000 znaków + za zdjęcia. Możliwe, że maja zwyczaj redagowania w samochodzie na tablecie, czyli jak się dawniej mówiło .... praca zrobiona na kolanie.

 

Tekst jest nie ważny w dobie informacji obrazkowych, artykuł będzie uznany jeśli zamieszczą dobre zdjęcie najlepiej z workiem i wystającą nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadek kurowice bmw motocyklistka niby.. lezy pod autem. info od kierowcy.

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejny. Jakieś 15-20 minut temu, Kościuszki/Andrzeja. Pomarańczowy KTM, 2 osoby na noszach. Wie ktoś coś więcej? Były już wszystkie służby i niezły tłum, więc nie blokowałem kolejny.

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista potrącił pieszego z tego co wyczytałem... Narazie brak informacji w jaki sposób do tego doszło.

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...