Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

mieszkam w okolicy i pytałem ludzi to mówili że zmarła, w komentarzach do artykułu(nie pamiętam którego) o tym wypadku tez coś wspominali ze pasażerka zmarła w szpitalu😐

mieszkam w okolicy i pytałem ludzi to mówili że zmarła, w komentarzach do artykułu(nie pamiętam którego) o tym wypadku tez coś wspominali ze pasażerka zmarła w szpitalu😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod firmą. Byłem akurat się przewietrzyć. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę o 14 jechałem sobie spokojnie na OFFa i na orla przy wjeździe na parking facet zajechał mi drogę jadąc z naprzeciwka skręcił nagle w lewo na parking. Dobrze ze położyłem moto i lecialem w kierunku nastepnego auta za nim. Poza lekkim urazem kręgosłupa nic mi nie jest ale mogło być znacznie gorzej. LwG i czekam na odszkodowanie i na nowa CBF :sad2:post-5407-0-90728700-1464678701_thumb.jpgpost-5407-0-90728700-1464678701_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo by przydzwonił w puchę gdyby tego nie zrobił

Dyskusja jest w innym wątku.

http://motocykle-lodz.pl/topic/5233-wypadki-z-okolicy-dyskusja-o-technice-ruchu-drogowym-przyczynie-zapobieganiu/?p=232763

Zasadniczo fizyka funkcjonuje nieco inaczej. To jeden z powodów dla których ja i wiele innych osób zaznaczamy, jak ważne jest doszkalanie się z techniki jazdy.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oby kierownik w miarę ok..

 

Ps. Dzięki Kosmat za troskę (tel. z zapytaniem czy to nie ja) ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miał miejsce wypadek na al. Jana Pawła II zaraz na przeciwko Auchana. Wypadek spowodowała kobieta jadąca Nissanem. Zmieniając  pas wymusiła  pierwszeństwo na motocykliście.  Kolega wylądował wraz z motocyklem na przeciwny pas ruchu. 
 Motocyklista został zabrany do WAM-u ze złamanym obojczykiem i chyba innymi obrażeniami ale przytomny...


 

post-5321-0-53842300-1465669667_thumb.jpg

post-5321-0-84674700-1465669674_thumb.jpg

post-5321-0-11134400-1465669682_thumb.jpg

Edytowane przez Ewelina (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miał miejsce wypadek na al. Jana Pawła II zaraz na przeciwko Auchana. Wypadek spowodowała kobieta jadąca Nissanem. Zmieniając pas wymusiła pierwszeństwo na motocykliście. Kolega wylądował wraz z motocyklem na przeciwny pas ruchu.

Motocyklista został zabrany do WAM-u ze złamanym obojczykiem i chyba innymi obrażeniami ale przytomny...

 

 

Przejeżdżałem tam obok ale byl sam motocykl i pełno straży..oby szybko wracał do zdrowia

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś moto leży rozdupcone na Struga przy bodajże Pogonowskiego. Wygląda na efekt wbicia się w osobowkę.

Policja na miejscu, kierownika nie widziałem.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety padło i na mnie....dzień jak co dzień jechałem na noc do pracy, wyjezdzalem spod bloku wzdłuż trawnika na którym biegal pies bez smyczy a ok 20 metrów dalej pijany właściciel... powoli miałem psa był kilka metrów ode mnie aż nagle wskoczył mi pod koło szczekają jak wiejski burek , gwałtownie zachamowalem no i niestety ślizg... :/ lezalem pod moto drac się do faceta ze psa się trzyma na smyczy i pilnuje... pobiegł do psa zapiol na smycz, wyzwal mnie i uciekł...cham...nawet nie pomógł mi się podnieść, moto 130 kg więc jakoś dałem radę ale szok był bo to pierwsza sytuacja... skończyło się zdartym kolanem, Udem, stluczonym kolanem, przytartym łokciem. .. a moto..porysowana kiera, dzwignia sprzęgła , lewy gmol i najbardziej mnie martwi że wycieklo paliwo...hmm z gaznika?

Taki tak mu przestrodze

Pozdrawiam :-)

Edytowane przez RoMek999 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O "psiarni" pisze nawet "Motocyklista doskonały" - ponoć po sposobie merdania ogonem możesz rozpoznać jego zamiary ;-) 

A tak serio, ważne, że jesteś cały. Faktycznie głupi powód (a raczej jego własciciel). Mnie dwukrotnie psiak przyczepił się do cholewki od buta ale skończyło się na awanturze z właścicielem (i oczywiście moja wina, bo "ten motor tak głosno chodzi, że się pies wystraszył i miał prawo zaatakować").

 

Ile paliwa wyleciało? Podejrzewam, że troszkę czyli pewnie przelew z gaźnika albo z baku. Nie wiem jaką masz konstrukcję. Wyczyściłbym benzyną, potem "wydmuchał" ją sprężonym powietrzem i latał, a martwił się jak będzie coś dalej ciekło (w co wątpię). Zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies to taka franca, co potrafi wykminić w którym miejscu dogoni swój łup. Im dłużej się człowiek zastanawia nad psem tym gorzej. Dać w palnik i tyle. U mnie na wsi pełno się tego łatatajstwa pałęta. Jak do tej pory wygrywam z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

najbardziej mnie martwi że wycieklo paliwo...hmm z gaznika?

moja Hania tak ma za każdym razem jak się wyglebię, ale później nic złego się nigdy nie działo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie recydywista :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moto waży ponad 250 kg a ja niecałe 75, i to jest główny powód. Manewrowanie, jazda do tyłu, po piachu i żwirze itp... Na drodze tylko jedną glebę miałem do tej pory :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najpierw masa - potem masa! I dopiero brać się za ciężkie motury :P

Brak masy nadrobic można techniką, odwrotnie to już ch*****a i patatajnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...