Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co prawda nie Łódź, ale niedaleka okolica. Okoliczności co najmniej dziwne: http://www.epiotrkow...cyklista-,24910

Pewno ten pijany prowadził a laska bierze winę na siebie. Lepsze prowadzenie bez uprawnień niż po pijaku... za spowodowanie śmierci po pijanemu to jest kryminał.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się wysypał w Rzgowie, akcja z udziałem lexusa

 

ktoś coś wie dokładniej? co z motocyklistami?

A nie pomyliłeś przypadkiem Lexusa z Maserati?

Jeśli o to chodzi to motocykliści cali, pasażerka miała tylko kolano otarte. Moto też mocno nie ucierpiało.

Z tego co wiem to kierujący Maserati nie spojrzał w lusterko zmieniając pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje, na szczęście skończyło się tylko połamanym lusterkiem.

Co ciekawe, nie było żadnego wywiadu dla tvn24, gość tylko zapytał czy może wykorzystać film, a relacja w artykule to wybrane fragmenty moich postów z wykopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musieli być z Łodzi,blachy o niczym nie świadczą. Chciałem napisać żeby to nie byli nasi,ale co by nie napisał będzie nie na miejscu.Chłopaku wracaj do zdrowia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że gdzieś tego czerwonego bandziora widziałem ale nie mogę sobie przypomnieć . Szybkiego powrotu do zdrowia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, takie wypadki są najgorsze nikt nie zawinił, a giną młodzi ludzie... Motocyklista nie zrobił żadnego błędu, nie było osób trzecich a i tak jest tragedia :sad2: 

Ostatnio w czwartek jechałem z chłopakiem który dopiero zaczynał, ale tamten bandzior był raczej czerwony. Powrotu do zdrowia i wytrzymałości psychicznej, bo to czasami jest trudniejsze od zdrowia fizycznego. 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdzałem w tym miejscu nocą naście razy i nigdy nie pomyślałem, że jest to miejsce że zwierzyną. Zjeżdżając z wiaduktu widać rondo i tam się nie przyspiesza, takie miejsce na odpuszczenie, bo zaraz miasto ... a tam nagle sarna. Byli bez szans. Niech wraca do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to co jest w DŁ i wnioskuję tylko jedno. Kask tylko z DD. Co Ona musiała mieć na głowie że się odpięło albo co miała w głowie, że nie zapięła. Szkoda człowieka. A kierowcy zdrowia.

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mojej żony. Niestety dziewczyna zostawiła malutkie dziecko..

 

I zawsze przy takiej okazji zastanawiam się nad tym czy warto jeździć z żoną razem na moto jak się ma dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mojej żony. Niestety dziewczyna zostawiła malutkie dziecko..

 

I zawsze przy takiej okazji zastanawiam się nad tym czy warto jeździć z żoną razem na moto jak się ma dzieci...

 A warto jeździć tym samym samochodem? a warto lecieć na wakacje tym samym samolotem?

Ludzie nie przesadzajmy...

Co do opisanego wypadku - jeśli wierzyć przekazom pisemnym - spadający w wyniku wypadku kask - sorki szanse na odpięcie jakiegokolwiek zapięcia w certyfikowanym kasku są o mikrometr na zerem. Szanse na to że był po prostu nie zapięty gigantycznie wyższe. A tu już winnego można wskazać. Ale to gdybania - inny portal twierdzi że pasażerka wpadła pod jadący w drug a stronę samochód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchać się Jaszczembia (Jastrzębia? :biggrin:) - kolejne nie na temat polecą do kosza ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie zginął motocyklista pod kołami ciężarówki"STAR".kierowca nie zauważył szybko zbliżającego się motocyklisty.moto wyglądało pod ciężarówką Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Warszawie zginął motocyklista pod kołami ciężarówki"STAR".kierowca nie zauważył szybko zbliżającego się motocyklisty.moto wyglądało pod ciężarówką Masakra.

 

Nazwa tematu brzmi: 

Wypadki z okolicy

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek w miejscowości Grabica,ktoś coś wie? Mówią że nie żyje pasażerka motocykla. Przejeżdżałem tam już w trakcie czynności policji i nie wyglądało ładnie...

http://gazetatrybunalska.pl/2016/05/grabica-wypadek-motocykl-i-samochod/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...