Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem jak był wnoszony do karetki na całe szczęście przytomny i mam nadzieję że bez większych obrażeń. Wyglądało na niegroźny szlif tym bardziej że moto nie było w kszakach tylko na jezdni. Ciekawe co się stało naprawdę? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczyna... Mi by dwa razy wjechano w du.. tył. Wczoraj hamowałem na żółtym, pani nie mogła wyhamować, dobrze że patrzyłem w lusterka i popuściłem hamulec na dwa metry bo by we mnie zaparkowała, dzisiaj ludzie po pasach przechodzą, wszyscy hamują, a za mną już sunie audiczką z piskiem na zablokowanych kołach....  <_< Ludzie są nieprzytomni jak jeżdżą.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandrowska za Szczecińską w stronę Aleksandrowa koło 11:30 Wiaderko na EL leżało na jezdni koło salonu BMW.Kierownik chyba w karetce.Gdy wracałem pół godziny później moto stało na poboczu,karetki już nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róg Hetmańskiej i Rzgowskiej, moto leżało (za autem więc nie widziałem jakie) a auto miało bok rozwalony. Służby na miejscu, kierownika już chyba nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róg Hetmańskiej i Rzgowskiej, moto leżało (za autem więc nie widziałem jakie) a auto miało bok rozwalony. Służby na miejscu, kierownika już chyba nie było.

Jest taki róg? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem szare BMW na skrzyżowaniu Rokicińska/Hetmańska ok 13.00. Moto już stało, służby w akcji. Kierownika nie było już tam chyba (karetki nie widziałem). Sprzętem zajmowało się już dwóch na 2oo. Mam nadzieję, że nic poważnego. Samochód bok miał bity...

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nasza koleżanka Kasia Rosiak miała wypadek na winklu na S14 między Pabianicami a Ikeą. Leży w Koperniku na OIOM połamana, z odmą i komplikacjami otrzewnymi (śledziona, wątroba, nerka...) potrzebna jest krew bo RCKiK ma braki a Kasia będzie wymagała reoperacji. Jeśli ktoś może oddać byli byśmy wdzięczni. Cała rodzina Kasi (tata, mama i starsza siostra) to rodzina strażacka. Czy to dzień czy środek nocy zrywali się i pomagali innym w potrzebie - teraz Kasia potrzebuje pomocy...

 

Katarzyna Rosiak - OIOM - Szpital Kopernika.

 

216413_159513487446539_5054754_n.jpg?oh=

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nasza koleżanka Kasia Rosiak miała wypadek na winklu na S14 między Pabianicami a Ikeą. Leży w Koperniku na OIOM połamana, z odmą i komplikacjami otrzewnymi (śledziona, wątroba, nerka...) potrzebna jest krew bo RCKiK ma braki a Kasia będzie wymagała reoperacji.

Jaka grupa jest potrzebna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nasza koleżanka Kasia Rosiak miała wypadek na winklu na S14 między Pabianicami a Ikeą. Leży w Koperniku na OIOM połamana, z odmą i komplikacjami otrzewnymi (śledziona, wątroba, nerka...) potrzebna jest krew bo RCKiK ma braki a Kasia będzie wymagała reoperacji. Jeśli ktoś może oddać byli byśmy wdzięczni. Cała rodzina Kasi (tata, mama i starsza siostra) to rodzina strażacka. Czy to dzień czy środek nocy zrywali się i pomagali innym w potrzebie - teraz Kasia potrzebuje pomocy...

 

Katarzyna Rosiak - OIOM - Szpital Kopernika.

Sobota koło południa, ten zakręt zaraz przed wlotem do miasta?

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kolega adek również sie wysypał na MT07 ma ktoś jakieś info poza tym że leży w WAM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kolega adek również sie wysypał na MT07 ma ktoś jakieś info poza tym że leży w WAM ?

Dowiedziałem się, że jest już w domu. Noga złamana. Moto ucierpiało

Inne zdarzenie:http://www.expressilustrowany.pl/lodz/a/motocyklem-uderzyl-w-peugeota-na-kilinskiego-wielu-rannych-w-tym-6letnie-blizniaki-zdjecia,9828456/

Edytowane przez Lesiu94 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie się i powroty do zdrowia jak najszybciej.

 

W poprzednim tygodniu wysypisko się motocykli jak z rozbitego gniazda szerszeni (dużo, głośno i głodni wrażeń). Kierowcy samochodów głowami kręcą, kiedy usłyszą za boczną szybą jakby z lusterka niegdy nie korzystali.

 

Ostrożniej bo informacje w tym dziale nie należą do przyjemnych i byśmy nie mieli dużo powodòw by tu o kimś opisać. Jeszcze raz wracajcie do zdrowia .... nie ociągać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wracaliśmy z Olsztyna to jeszcze była droga zamknięta objazdem jechaliśmy a jak zamawialiśmy kawę w Olsztynie na zamkowej to straż wylatywała do tego wypadku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się wysypał w Rzgowie, akcja z udziałem lexusa

 

ktoś coś wie dokładniej? co z motocyklistami?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...