Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Juz po zdjeciach widac, ze motórzysta omijal wszystkich lewym

a miski zostaly przepuszczone na skrzyzowaniu skrecajac w lewo z Miedzianej w Przedzalniana

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za ot ale kiedys jechalem Sterlinga w kierunku Narutowicza, zatrzymuje sie przy Jaracza, patrze w lewo-czysto, ruszam powoli, a tu z prawej policja pod prad. Nie jechali na sygnale. Bylem w szoku.

 

Suchy: Nie tłumacz się pisząc "sorki za ot" tylko pisz w odpowiednim dziale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem z 40 minut temu przez Łaskowice (Jak Chocianowicka łączy się z Sanitariuszek), moto na boku na krawężniku, policja zabezpieczała miejsce i robili oględziny. Nic więcej nie wiem, pewnie już trochę czasu od zdarzenia minęło, niestety było ciemno, więc nawet nie rozpoznałem co to za moto, a w ciemnościach to kolor mógł być dowolny z ciemniejszych... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem z 40 minut temu przez Łaskowice (Jak Chocianowicka łączy się z Sanitariuszek), moto na boku na krawężniku, policja zabezpieczała miejsce i robili oględziny. Nic więcej nie wiem, pewnie już trochę czasu od zdarzenia minęło, niestety było ciemno, więc nawet nie rozpoznałem co to za moto, a w ciemnościach to kolor mógł być dowolny z ciemniejszych... :/ 

 

Też jechałem tędy ok 18.00. na miejscu tylko policja wykonująca oględziny i żadnej karetki. Kierownika też nie widziałem. Na chodniku leżało na boku jakieś bmw z silnikiem boxera i na kardanie. Ktoś od nas? wiadomo co z kierownikiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał że to mój ojciec. Klasyczne wymuszenie na lewoskręcie. Do tego ze stopem. Tata jechał Sanitariuszek, Łaskowicką w lewo z pierszeństwem w stronę Chocianowickiej. Puszka zatrzymała się na stopie wg. światków i mojego ojca po czym ruszyła prosto w moto. Ręce opadają.

 

 

Tata leży w szpitalu, złamane żebro strzaskana łopatka i pęknięta wątroba z dobrymi rokowaniami cokolwiek to znaczy. 

Edytowane przez _elvis_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał że to mój ojciec. Klasyczne wymuszenie na lewoskręcie. Do tego ze stopem. Tata jechał Sanitariuszek, Łaskowicką w lewo z pierszeństwem w stronę Chocianowickiej. Puszka zatrzymała się na stopie wg. światków i mojego ojca po czym ruszyła prosto w moto. Ręce opadają.

 

 

Tata leży w szpitalu, złamane żebro strzaskana łopatka i pęknięta wątroba z dobrymi rokowaniami cokolwiek to znaczy. 

 

Właśnie wczoraj widziałem skutki. Dużo zdrowia dla taty.

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrów Tatę od forum, obojętnie czy tu zagląda czy nie.

 

To jest właśnie sytuacja której boję się najbardziej wsiadając na motocykl - idiota (w dowolnie szerokiej definicji) w innym pojeździe. Gdy ja popełnię błąd prawdopodobnie przede wszystkim ja za niego zapłacę zdrowiem i kosztami. Moje ryzyko, na które wyraziłem zgodę robiąc prawko i kupując motocykle. Niestety kompletnie nie wyobrażam sobie sposobu na ochronienie się przed brakiem mózgu u innych. Często zwykły przejazd przez miasto i konieczność myślenia za wszystkich na kolejnych skrzyżowaniach wykańcza mnie psychicznie bardziej niż wypad w Bieszczady czy na inną wycieczkę mniej uczęszczanymi drogami...

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego leczenia dla ojca. "dobre rokowania" tzn. nie przewidujemy komplikacji/długiego leczenia/trwałego uszczerbku na zdrowiu. Na wiosnę będzie mógł jeździć. A przez zimę trzymajcie się ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O kur ... Coś poważnego ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa ten szmatławiec podaje że w stanie cieżkim, ale Resquer donosi, że cały ale poobijany.

Jest w koperniku

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze że jako tako! Jak przeczytałem stan ciężki  :blink:  No zielony listek trochę odjebał nie powiem  :unsure:  :unsure:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem artykuł w tym szm... eh. dobrze, że mówicie, że jest jak jest z Aidkiem, bo kurde "obrażenia wielonarządowe" nie brzmią dobrze.

Zresztą, Aidekk twardziel, pewnie wstał, otrzepał kurtkę, i zapytał: "co z moto" ;)

 

Trzymaj się tam Aidekk.

 

Dawajcie znać jak coś potrzeba, do Kopernika mam rzut beretem.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem artykuł, zobaczyłem motocykl, pomyślałem "żeby tylko nie ...". Wchodzę natychmiast na forum - jednak Aidekk :sad2: Dobrze, że jednak nie jest tak źle. Zdrowia chłopie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...