Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Przejechałem właśnie Krzemieniecka przy szpitalu pogotowie udzielalo pomocy motocykliscie chyba z bandita niebieskiego nie widziałem dobrze motocykla

Edytowane przez lew13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski bandit? A wiesz może jak kierowca wyglądał? :ohmy2:

Edit 1: Skrzyżowanie Krzemieniecka-Bandurskiego?

Edytowane przez Nico (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ojcem motonity, kupił synowi 2tyg. temu motocykl GSX R 450 (przekonywał go żeby 125 pojeździł ale chłopak chciał coś silniejszego, prawko A2). Jechał Bandurskiego i skręcając w prawo wpadł w poślizg (słowa ojca) zawadził o tą wysepkę trawnikową na zakręcie i spadł, a moto pojechało na trawnik Krzemienieckiej. Chłopak jest w szpitalu ma oderwane płuco po za tym cały, także nie jest źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozmawiałem z ojcem motonity, kupił synowi 2tyg. temu motocykl GSX R 450

Czyli nie wina "puchy", motonity itd. ale ojca, który kocha tak bardzo, że daje wszystko o co dziecko poprosi. Nauczka dla mnie na przyszłość ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie szukaj winy wszędzie

Nie szukam, tylko próbuję analizować, jak każdy tutaj wypadek  i wyciągać wnioski. Jakby mu "tatuś nie kupił", tylko sam zapracowałby na moto to jest szansa, że miałby hamulec w postaci troski o (nie)rozpieprzenie sprzęta.

A jak łatwo przyszło to i... łatwo poszło. 
 

Z resztą posta totalnie się zgadzam. Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie w puszkach jakby zapomnieli że jeszcze istniejemy na drogach , a nie tylko czerwiec - sierpień , mnie osobiście wczoraj i dziś z 6 razy tak ostro wymusili 

Edytowane przez OmLeT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chocianowickiej też sprzątali teraz motonga - granatowa Honda, nie zauważyłem jaki model, bo trochę połamana na łódzkich blachach. Kierownika nie było, więc pewnie już zabrany przez karetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q... codziennie coś. Wczoraj przed południem na skrzyżowaniu Marszałka i Rydza też stał o2o z puszką pewnie się dotknęli ale na chyba na miękko bo motocykl wyglądał na cały i motocyklista też, działał już WRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chocianowickiej też sprzątali teraz motonga - granatowa Honda, nie zauważyłem jaki model, bo trochę połamana na łódzkich blachach. Kierownika nie było, więc pewnie już zabrany przez karetkę.

tu link:

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/8972607,poranne-wypadki-motocyklistow-na-ul-chocianowickiej-i-al-1-maja,id,t.html

 

Bo ludzie w puszkach jakby zapomnieli że jeszcze istniejemy na drogach , a nie tylko czerwiec - sierpień , mnie osobiście wczoraj i dziś z 6 razy tak ostro wymusili 

Ostatnio to chyba więcej wypadków jest w stylu 'stracił kontrolę nad pojazdem' więc chyba ludzie zapominają że jesienią gumy nie trzymają tak bardzo no i ulice mocniej zasyfione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie na temat wypadku dzisiaj kolo 9 Zielona/1Maja. Widziałem z daleka leżało jakieś czerwone moto, stała policyjna puszka na sygnale, kierownika nie było.

 

Dobra nie było pytania... jest widzę kilka postów wyżej.

Edytowane przez mih00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszyńskiego. Transalp, nr EL 5*** nieobity poważnie. . Było pogotowie i kierownik się porysował. Zorganizował sobie transport sprzętu we własnym zakresie. Szczegółow zdarzenia nie znam bo jak się okazało, że pomocy nie trzeba to poleciałem dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...