Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jaqu, napisałem że od osób trzecich się dowiedziałem, więc nie były to 100% pewne info. Ale dzięki za rozwianie wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że koledzy niebiescy się nie pomylili, i kierownik faktycznie się ulotnił.. z 2 złego, lepiej, że się ulotnił niż "poleciał w niebiosa".

 

a teraz kojarzymy moto/blachy i ew. kierownika - patrzeć na zdjęcia (w sumie nie powiniennem ich robić podczas czynności, ale się koledzy niebiescy zgodzili).

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:30 Górka Pabianicka

Kierownik reanimowany w polu.

Bialo niebieskie moto 150m !? dalej

Chyba nie wyrobil na zakrecie, ale to takie moje gdybanie.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie było pusto i mokro.Motocykl stał 200 m dalej a przy leżącym kierowniku stał radiowóz .Policjant  kazał mu się nie podnosić.

Wiesz może co z nim?

 

Dzięki za info.

Poturbowany w szpitalu, połamany nadgarstek, palce, śródstopie, chyba kostka i kolano. Dodatkowo mocno pościerany od ślizgu. Miał mieć operacje. Na szczęście będzie żył ale czeka go dość długa rehabilitacja. Miejmy nadzieję że powróci do pełni zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Mężczyzna jechał z ogromną prędkością. Prędkościomierz yamahy zatrzymał się na 260 km/h."

 

Wybaczcie ale jeśli to fakt, to już nawet nie zasługuje na miano głupoty tylko braku czegokolwiek pod kaskiem... Oby jednak nastąpił cud i wyszedł z tego, śmierć to zbyt wysoka kara, nawet jak na taką skalę bezmyślności.

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jechał faktycznie jechał 260 to brak słów... Ale też nie wydaje Mi się ... ja na własnej skórze już czytałem w jakich to niestworzonych okolicznościach skradziono mi kiedyś auto... a może z jedno zdanie było prawdziwe w tym artykule...

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze na ktorejs obwodnicy.

Ale co ja sie tam znam.

Odkad w gazetach zaczeli zatrudniac ludzi bez ukonczonej podstawowki

czytam kazdego niusa "po swojemu"

Pomaga mi to wyfiltrowac wyssane z palca bzdury.

Niestety wiekszosc ludzi nie wie i wcale sie nie dziwie.

Nie da sie byc ekspertem w kazdej sprawie :sad2:

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie Yamaha?

 

A to nie Yamaha?

Mnie to wygląda na Thundrace.

 

Ale teraz szybko ide kupować C4, skoro przy uderzeniu przy prędkości 260km/h wygląda niebo lepiej niż moje suzuki po strzale ~30km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, takie bzdurne artykuły tylko generują niezdrowe emocje. Teraz wszyscy będą sobie opowiadać co to za wariat jechał 260 km/h. Nikt nie zwróci uwagi na słowo "prawdopodobnie". A jeśli policja naprawdę uważa za dowód to, gdzie się zatrzymał licznik, to po prostu ręce opadają...

 

Bulba ma rację. Jakby moto wywalił pani w tył przy 260, to zaparkowałby na podłokietniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakby napisali, że jechał 50 km/h to co to za nius, a tak zaraz pocztą pantoflową grono ludzi zajrzy.

Mnie zirytował jeszcze fakt nie zamaskowanej w całości tablicy rejestracyjnej motocykla przy czym t.rejestr. puszki jest cała zamaskowana.

Taka forma piętnowania, mimo że w artykule jest wzmianka, że kierująca nie zauważyła nadjeżdżającego motocyklisty to jednak tendencyjnie "motórzysta" zapierd..ał więc winien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie  zawsze będziemy winni  jakichkolwiek zdarzeń  kogo by nie była ina  to  zawsze my motocykliści jesteśmy Debilami Wariatami i sami się o to prosimy. Przecież nikt z nasz nie ma rodzin  bliskich i innych rzeczy. My  tylko    potrafimy jeździć szybko i być chamami na drodze.   

 

Tak   jeździmy szybko bo to kochamy  każdy ma prawo  do przeżycia   swojego życia jak  każdy chce.   Szkoda ze  pismaki  nie  znają realiów   naszej rodziny.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłigość "tfu tfu" zejdzie

 

Znając jego stan mało prawdopodobne by przeżył :sad2:.  Co najwyżej na części pójdzie.

 

 

 Delikwent już miewał wypadki całkiem grube i jak widać nie wyciągnął właściwych wniosków :sad2:

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co najwyżej na części pójdzie.

 

Niestety kierowca nie przeżył. A jako motocyklista byś nie powtarzał mitów z którymi tak ciężko się walczy - zdecydowana większość ofiar wypadków motocyklowych, kierowców i pasażerów jednośladów, nie nadaje się na dawców narządów najbardziej potrzebnych narządów. Rogówki jeszcze ujdą ale organy wewnętrzne są w stanie wykluczającym dalszy użytek. Owszem, bywają wyjątki ale generalnie motocyklista nie jest dawcą narządów choćby sam się prosił. 

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...