Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

A każdy plan można zmienić
Lecz wolę życie bez planu
Jak tylko odkurzę mieszkanie
Zdobędę mury Libanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze moto jechalo miedzy autami. Z reguly jak jest korek to auta na Zielonej robia luke dla skrecajacych w 1 Maja. Mozliwe, ze motocyklista nie przewidzial, ze ktos skorzysta z luki kiedy akurat on bedzie mijal auta srodkiem jezdni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha Virago 125...

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niciarniana w połowie odcinka Piłsudskiego / Przybyszewskiego, dzisiaj ok. 15.00, skuterzysta potrącony przez Peugeota 206 bodajże. Na miejscu była karetka ale nie wyglądało to jakoś bardzo źle... Miejmy nadzieję że kierownik w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam dziś takie info na facebooku, przekazuję dalej

 

"UWAGA!! UWAGA!!

Mój kolega, mechanik w serwisie Motopublica, Michał Graczyk uległ wypadkowi motocyklowemu.

PILNIE POTRZEBNA JEST KREW (grupa krwi bez znaczenia)!!!

Wszystkie osoby, które mogą pomóc proszę o oddanie krwi w CENTRUM KRWIODASTWA na FRAŃCISZKAŃSKIEJ. Przy poborze formularza do poboru krwi należy zaznaczyć, że krew jest oddawana dla Michała Graczyka ( jest to bardzo ważne bo na dalszych etapach poboru krwi nie ma takiej możliwość), oraz podać nr PESEL: 67092910716.

JEŻELI KTOŚ NIE MOŻE ODDAĆ KRWI PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE TEGO POSTU.

Dziękujemy za pomoc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dziś w ciągu dnia w szpitalu wojewódzkim w Zgierzu odbyło się "składanie" aż 3 motocyklistów ściągniętych z okolicy

Współczuję im,trafić tam to dodatkowa trauma.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję im,trafić tam to dodatkowa trauma.

Szpital wygląda dość biednie, ale poskładali mnie w zeszłym roku tak, że lepiej chyba się nie dało.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szpital wygląda dość biednie, ale poskładali mnie w zeszłym roku tak, że lepiej chyba się nie dało

Za to jak ja trafiłem do nich 6 lat temu z połamanymi nogami, to powiedziano mi tak "my to pana do MSW" do Łodzi wyślemy, bo jak tu poskładamy, to pan może chodzić przestać..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno wypadek z udziałem mechanika z Motopubliki spowodował jakiś naje***y ch**

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z motocyklistów w Zgierzu  jest nasz kolega Mateusz W   z ozorkowa .

Latał  Białym  GSXr 1000  (niektórzy mogą go kojarzyć po tym, że to właśnie on przyjebał we mnie w tamtym roku).

 

Z tego co sie dowiedziałem  stan jest krytyczny :/ podłączony jest pod respiratory. 

Zderzył sie z puszką :/

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno wypadek z udziałem mechanika z Motopubliki spowodował jakiś naje***y ch**

Wyjechal Michalowi na czolowke... jest mocno polamany i mial krwotok wewnetrzny. :sad2:

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przed chwilą były dwa wypadki na Zachodniej przy Manu, jeden z motocyklistą z plecakiem... Byli przytomni ale wyglądało to nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w środę, 15 lipca, na ul. Pomorskiej w Łodzi.

Wypadek miał miejsce przed godz. 17, na odcinku ul. Pomorskiej między ul. Kilińskiego a Sterlinga. Doszło tam do zderzenia motocykla z samochodem osobowym.

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3937685,wypadek-motocyklisty-na-pomorskiej-jedna-osoba-poszkodowana-zdjecia,id,t.html

 

55a682dc7f5b9_p.jpg

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila na zlotno/rąbieńska niebieska yamaha chyba r6 wpadła w taksówkę kierownika nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byłem też na komendzie i składałem zezna w sprawie wymuszenia pierwszeństwa przez puszkę na skuterzystce.
Dziś rozmyślałem o wypadku jakiego byłem wtedy świadkiem i wróciłem do artykułu na portalu EPAinfo. Nic nie dodało mi motywacji tak jak podziękowania kobiety jadącej skuterem, której udzielałem pierwszej pomocy. Ps. stałem wtedy na światłach motocyklem.

Uważajmy na siebie i pomagajmy. Motocyklista nierówna się dawca.

http://epainfo.pl/potracona-motorowerzystka/

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta niebieska "r6" to chyba mój kumpel. osoóbwka wymuszenie i dzwon. niebieska sv650. jemu się zupełnie nic nie stało na szczęście

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym, wracając rowerem z pracy widziałem rozbitą Hondę CBR F3 na łódzkich tablicach. Moto nie miało przodu, wypadek na ul. Brójeckiej (Wiskitno) - około 1 km od Kolumny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym, wracając rowerem z pracy widziałem rozbitą Hondę CBR F3 na łódzkich tablicach. Moto nie miało przodu, wypadek na ul. Brójeckiej (Wiskitno) - około 1 km od Kolumny...

Jaki kolor

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...