Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

 

To ja rozbiłem się w czwartek w nocy na Kolumny.

 

Nie pamiętam nic z wypadku.

 

Ostatnie wspomnienie: dość łagodny zakręt w lewo na Kolumny. Jechaliśmy raczej normalnie, bez zapier... duże odstępy. Następne, co pamiętam to wnętrze karetki, później szpital... Próbuję to wszystko teraz pozbierać do kupy i zrozumieć, co zje8ałem...

Z tego, co się dowiedziałem od Sebola, to wynika, że wyprzedzałem jakiś samochód. Po wyprzedzeniu zabrakło mi prostej, zakręt w lewo, panika, hamulce i bum... ech...

 

W szpital zjawili się policjanci. Badanie alkomatem i pytają się, czy mogę wskazać kogoś, kto zabierze motocykl. Ani słowa o tym, że rozmawiałem z wami... nie miałem pojęcia, co się właściwie stało... kto jest na miejscu, do kogo dzwonić... zgodziłem się, żeby zabrali go na parking policyjny... ponoć w takiej sytuacji ma być bez kosztów... zobaczymy...

 

Co do obrażeń, to mam skręcone lewe kolano (gips), złamany lewy nadgarstek (gips), uszkodzony jeden z kręgów między łopatkami oraz trochę obtarć i siniaków... ogólni wyszedłem z tego nieźle... już wróciłem do domu.

 

Nie wiem, w jakim stanie jest motocykl. Jestem nastawiony na jego odbudowę, bo fajny był.

 

Może czas rozważyć supermoto, bo to już drugi wypadek, z którego wychodzę lepiej niż sprzęt....

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego, wracaj szybko do zdrowia, życie jest bardzo kruche :sad2:

A każdy plan można zmienić
Lecz wolę życie bez planu
Jak tylko odkurzę mieszkanie
Zdobędę mury Libanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego oponki miałes chyba nie najświeższe. 

To się chłopie ciesz że wychodzisz lepiej niż moto. Moto można naprawić ewentualnie kupić drugie, a zdrowia tak nie wymienisz. A miałeś za***iście dużo szczęścia ominąłeś kilka drzew i płot.

Zdrowiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup GS-a :smile: a na poważnie, zdrowia, jak dojdziesz do 100% sił, pomyślisz nad moto.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpiegu, jak najszybciej wracaj do zdrowia! W całym tym nieszczęściu dobrze, że  tylko tak się skończyło, masz bracie dużo szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak uczestniczący w wypadku na ul. Kolumny 205 (BMW wyjechało z podporządkowanej) nie żyje. 

Wielki smutek i żal.

Uważajcie na siebie.

Megi jak bedziesz wiedziała coś o pogrzebie daj znać na forum, może ktoś będzie chciał jechać

[*]

szpiegu dużo szczęścia w nie szczęściu że minąłeś te wszystkie przeszkody na drodze, kuruj się

Co do moto to po oględzinach zostaje ewentualnie psa albo na tor zrobić ale to i tak pochłonie więcej niż moto jest warte, opitolisz na części co zostało i jakaś kasa jeszcze z tego będzie.

Chcieliśmy z Tomahoukiem i Aidkiem odebrać moto w sobote ale nie wydali nam bo musi być policjant co go zajął na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wyczekaliśmy się, wymarzliśmy, a motka nie dali zgarnać, mimo, że podałeś adres gdzie mamy go odwieźć. i na parking policyjny. oby faktycznie było bez kosztów.

 

co do moto - rama wygląda ok, przynajmniej wstępnie przy słabym świetle, na psa się nada...

 

dobrze, że szybko wyszedłeś. kuruj się spokojnie, zdrowie najważniejsze! motocykl się zrobi, kupi, byle nic się kierownikowni nie stało.. zdrowiej !

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpieg szybkiego powrotu do zdrowia a całej reszcie niewyczerpanego limitu szczęścia na ten i kolejne sezony

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za dobre słowa.

 

Już się nie mogę doczekać, kiedy znów zacznę jeździć. Niech no mi tylko te gipsy pozdejmują...

Edytowane przez Szpieg (wyświetl historię edycji)

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jakos miedzy 16-17 za jeziorskiem za tama w okolicach stacji skeczniew motocyklista uderzyl w samochod;/ z tego co mowili ludzie puszka zawracal i kierownik moto uderzyl w niego, kierownik przytomny, zabrany do szpitala...nic wiecej nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był wypadek w Koluszkach, na światłach na ul. Brzezinskiej. Moto z autem, tylko tyle wiem, może ktoś ma jakieś info kto kierował.

Nikt z moich znajomych nie ucierpiał. Może ktoś coś wie.

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczoraj był wypadek w Koluszkach, na światłach na ul. Brzezinskiej. Moto z autem, tylko tyle wiem, może ktoś ma jakieś info kto kierował. Nikt z moich znajomych nie ucierpiał. Może ktoś coś wie.

Cyt.Nic poważnego na szczęście złamane 2 palce u nogi i moto do remontu, ale jest przestroga że musimy myśleć za siebie i za innych bo po d*pie zawsze dostajemy my.

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć forumowego kolegę @Pistolero85. Super, że już jesteś w domu, aktywny na forum, a niedługo pewnie i na moto.

Czy ku przestrodze/nauce zechciałbyś opisać (w stosownym temacie) o tym co zaszło w przypadku Twojego wypadku?

Jeśli proszę o zbyt wiele - rozumiem, jeśli jednak nie to myślę, że byłoby to z korzyścią/nauką dla mnie i dla pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre :sad2:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeliło mu do głowy zapewne jedno małe piwo ubiegłego wieczora...  :whip:

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...