Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał kuźwa dasz rade. kolega mial w zeszlym sezonie tez wypadek na motorze przy sporej predkosci. dawali mu 10 % szans na przezycie, trafil do kopernika i dzisiaj chodzi i wszystko z nim dobrze. takze innej opcji nie ma MUSI BYC DOBRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na wiadukcie na Rydza ktoś się wyłożył. Nie wyglądało groźnie i wydaje mi się że był to jakiś większy skuter. Korek się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wino nie był przypadkiem wczoraj na spocie ? pisał że bedzie, i moto też się zgadza

http://motocykle-lod...user/1996-wino/

kompletnie pojebane fakty, kto to pisze w tym ekspresie, to wino ma 22 lata a gosciu z opla w takim razie 3 to ja/ pol roku w szpitalu... 2 miechy w spiaczce, zlamany jedynie nadgarstek, przez kask  szczekowy walilem głowa i mam lewostronny niedowład ale juz dochodze do siebie


 

a wino nie był przypadkiem wczoraj na spocie ? pisał że bedzie, i moto też się zgadza

http://motocykle-lod...user/1996-wino/

kompletnie pojebane fakty, kto to pisze w tym ekspresie, to wino ma 22 lata a gosciu z opla w takim razie 3 to ja/ pol roku w szpitalu... 2 miechy w spiaczce, zlamany jedynie nadgarstek, przez kask  szczekowy walilem głowa i mam lewostronny niedowład ale juz dochodze do siebie a w szpitalu to juz bzika dostaje...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to samo chciałem zapytać :smile: sa jakieś nowe wieści na temat naszego kolegi ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman wrzucał na FB info, że podobno oddycha już bez pomocy respiratora. 

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.epiotrkow.pl/news/Wypadek-w-Sulejowie.-Motocyklista-ma-zlamana-noge-,22067dowiedziałem sie z forum shadow, że to forumowicz ŁFM Damian (Chippe) i Mizi.

Edytowane przez pink-f (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeligowskiego-Wieckowskiego motocykl w bity w bok auta kierownika nie widziałem prawdopodobnie wymuszenie kierowcy auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z pracy donoszą: 9:10 dzisiaj, Kościuszki-Żwirki. Pucha wgnieciona z przodu, jak gdyby wywaliła w ścianę, przy motocyklu kierowniczka, zabandażowana ręka. Moto wyglądało na całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Więckowskiego to mój znajomy, nic mu się poważnego nie stało. Koleś z betki wymusił no i bum. Z moto raczej nic nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeklejam film wrzucony na shoutbox przez @@Megi. Uprzedzając pytania - proszę nie zadawać tysiąca pytań co się stało, dlaczego, kto to itd. Jeśli ktoś znajdzie info z gazet lub innego źródła informacji proszony o wklejenie, gdyż zupełnie nie wiadomo kim jest kierowca jednośladu, a być może potrzebna jest jakakolwiek pomoc.

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wypadek 1:43. Nieładnie to wyglądało mam nadzieję że przyżył to... Mnie dziś baba również wymusiła mimo że jechałem 40 na godzinę. Dobrze że ją obserwowałem  i zacząłem w porę hamować... Ludzi są bezmyślni... Nie wierzę że mnie nie widziała bo wręcz się kulałem powolutku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wierzę że mnie nie widziała bo wręcz się kulałem powolutku...

A Ty myślisz, że świrów nie brakuje? Przy ostrym zajechaniu mi drogi, korzystam z dwóch kółek i często dojeżdżam do kierownika/czki z pytaniem o co kaman i co? I okazuje się, że widzieli i wiedzieli, że robią nie tak ale np:

"sorry, qr** ale ja się spieszę"

"o co Ci chodzi, jak widać dałeś radę wyhamować"

"... ale ja mam matkę w szpitalu i mi się spieszy"

 

Ale, nie róbmy Off Topa. Na dyskuje o wypadkach jest osobny wątek:
http://motocykle-lodz.pl/topic/5233-wypadki-z-okolicy-dyskusja-o-technice-ruchu-drogowym-przyczynie-zapobieganiu/page-56#entry202436

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie widać auto firmy Elektret. Google mówi, że to ul. Kolumny 205. W sieci na razie tylko głupie komentarze na wykop.pl i youtube.

A ktoś wyrzucił film na posmiejsie.pl ....

 

http://posmiejsie.pl/Klasyka.2/wypadek,motocyklisty,Lodx,ul.,Kolumny,205,17.05.2015.7837.html

 

ręce opadają... :sad2:

Edytowane przez Mr.B (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...