Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze słyszę  :unsure:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano (okolice 8:30), Krakowska przed Michałowicza, Moto-Kierownik (chyba duży Bandzior) jadący przede mną zaliczył niegroźny szlif przy małej prędkości.

Pieszy wszedł na przejście, pucha dość późno i gwałtownie zahamowała, a moto-kierownik chyba zacisnął heble do oporu bo wyglądało to tak jakby ktoś mu "nogę podłożył" ;-)

Zjechałem, pogadałem. Moto raczej bez szwanku, tekstylia się przetarły nieco. Zaprosiłem na FŁM i pognałem dalej do pracki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ok 11:30 na Konstantynowskiej przy Brusie czarna SV650S vs. osobówka - wyglądało nieciekawie, straż  kierowała ruchem, moto zgruzowane - mam nadzieje że to nikt z  naszych ale i tak szkoda człowieka, nie wiem co z nim bo najechałem na to jak odjeżdżała karetka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Michallica' timestamp='1428668693' post='197445] ok 11:30 na Konstantynowskiej

To chyba widziałeś to, do czego linki podała koleżanka Okropna :-/
Dzisaj w drodze do pracy, zepchnął mnie z pasa gość jadący Lublinem... szczescie, że nic nie jechało na sąsiednim... Pytam na czerwonym, czy jest ślepy... powiedział, żebym wypierd...

Taki naród, sporo wariatów. To już nie tak, że wypadki są bo nas nie widzą. Z rozmówz kierowcami wnioskuję, że część z nich postępuję z premedytacją. Uważajcie na siebie ludziska! Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 11:30 na Konstantynowskiej przy Brusie czarna SV650S vs. osobówka - wyglądało nieciekawie, straż  kierowała ruchem, moto zgruzowane - mam nadzieje że to nikt z  naszych ale i tak szkoda człowieka, nie wiem co z nim bo najechałem na to jak odjeżdżała karetka...

Chłopak jechał za mną od zoo aż do kanzasu. Robiłem mu miejsce a on się chyba bał wyprzedzić do tego jeansy mu powiewały na wietrze. Pierdziele kuluje rower

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el572u leży na Politechniki / Obywatelska. Wygląda jakby z pasa do skrętu w prawo - pojechał prosto...

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu tablica na zdjęciu: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3832743,wypadek-na-wojska-polskiego-motocyklista-zderzyl-sie-z-osobowka-zdjecia,id,t.html

 

---

pd: dorzucam wspomnianą fotkę

post-591-0-23663400-1429691147_thumb.jpg

Edytowane przez pd (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano rozmawiałem z taksówkarzem który widział to zdarzenie ( a przynajmniej był zaraz po). Twierdził że motocykl wyprzedzał auta przed przejściem dla pieszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się czemu lewa strona puchy jest wgnieciona... Ale to nie jest temat na TEN temat. Na dyskusję mamy osobny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się czemu lewa strona puchy jest wgnieciona... Ale to nie jest temat na TEN temat. Na dyskusję mamy osobny wątek.

lewa strona, bo gość pewnie wyjeżdzał z podpożądkowanej ul Głowackiego w lewo w Woj. Polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tutaj pisze, ale właśnie się dowiedziałem o Rafale :sad2: jest w Szpitalu Kopernika w Łodzi ma właśnie drugą operację i potrzebna jest dla niego każda ilość krwi więc jak tylko ktoś może oddać to proszę oddajcie. Z dopiskiem Rafał Borowiecki leży w Koperniku w Łodzi  na intensywnej terapii

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chylon to jak możesz to utwórz temat na fb, potrzebna jest każda krew 

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...