Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jechałem autem w przeciwną stronę, nie myślałem że będzie taki finał... Widac teraz jak kruchy jest człowiek i jak niewiele trzeba... Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów... Nadal do mnie to nie dociera... Jak tylko dostanę info o pogrzebie od rodziny to dam znać... [*]...

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dwa lata temu zginął jej Arek, Pati była potwornie połamana, do tej pory nie doszła do siebie, ciągle się rehabilitowała

 

:sad2:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna ta niedziela

 

Jak cholera. 

Podsumowując:

1. Wyprzedzanie z prawej strony i dzwon z ciągnikiem

2. Wjazd w tył samochodu

3. Gleba i wjazd w bok autobusu

 

Motocyklisci vs Inni użytkownicy

3:0

 

Motocykliści chyba mają dziś zły dzień :sad2:

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra. . . ; /

coraz czesciej sie zastanawiam czy nie zrezygnowac z 2kolek...

Może jeździć rozważniej? To, że stracili życie nie znaczy oczywiście jazdy zupełnie nierozważnej, ale co najmniej jednemu z tych wypadków można było zaradzić większą dawką przewidywania.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że takie teorie "przewidywania" przychodzą po fakcie...

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie czy myślicie że nasi koledzy i koleżanki jednośladów dopuszczali kiedyś myśl że zginą w wypadku? Teoria "przewidywania" działa tak samo jak teoria "zapobiegania". Ograniczone zaufanie i bycie przezornym zmniejsza to ryzyko. Czy wiemy już coś o pogrzebie Bartka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To chyba niestety po zakończeniu wczorajszej imprezy :sad2:

 

Policjanci z Bełchatowa ustalają przyczynę wypadku, do którego doszło w niedzielę po godz. 17 w Dębinie w gminie Kleszczów.

Bmw i motocykl yamaha zderzyły się na skrzyżowaniu. 27-letni motocyklista zginął na miejscu. Kierowca samochodu osobowego, 22-letni mieszkaniec Bielska Podlaskiego, był trzeźwy. Nie doznał żadnych obrażeń.

Na podstawie zabezpieczonych na miejscu wypadku śladów kryminalistycznych policjanci odtworzą wypadek oraz ustalą jego przyczynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...