Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Na Zgierskiej koło godziny 20 położyło się Suzuki. Dojechaliśmy jak już był motocykl odprowadzany. Kierownik doznał urazu kolana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że nie jest to ani moto Dominika ani Anki 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało informacji w tym artykule, ale widzę chyba Ducati Panigale EL 714m ew. EL 71AM

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3441977,wypadek-z-udzialem-motocyklisty-na-ul-augustow-na-widzewie-zdjecia,5,id,t,sg.html#galeria-material

 

 

 

 

 

To jest motro tego kolesia, był kiedyś u nas na czwartkowym spotkaniu. Maszynkę oglądałem i była żyletka. Lipa wielka!!!!!! :sad2: 

post-2728-0-96159200-1400594356_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś coś wie o wczorajszym wypadku koło 10 rano na skrzyżowaniu Przędzalnianej a Milionowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ktoś coś wie o wczorajszym wypadku koło 10 rano na skrzyżowaniu Przędzalnianej a Milionowej ?

W sumie to byłem na miejscu jadąc do korando ale miśki nie skore do współpracy i nie było z kim ustalić co się wydarzyło. 

Stało białe moto i jakaś puszka, kierownika motocykla brak. Stra zasypała rozlane płyny.

A że to był wypad w godzinach pracy to poleciałem dalej.

 

 

 

Gleba zaliczyła szlifa aby uniknąć kolizji.

Powinna sobie zmienić nicka albo hobby :sad2:

 

 

Wszystko ok. Kontrolnie zawiozłem do szpitala.

No to trzymamy kciuki

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no to witamy w gronie tych, którzy już glebę zaliczyli ;) i dobrze, że nic ci się poważnego nie stało 

 

uff :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Gleba wszystko w porzadku. Czekamy na wypis ze szpitala, skonczylo sie na killu siniakach i duzym stresie. Najwiekszy bol.sprawia widok moto,ale po wstepnej rozmowie z mechanikiem skonczylo sie na sporym szczesciu i moto nie jest w zlym stanie. Do wymiany przod, owiewki szyba, lusterka, kierownica. Lagi proste.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ przed nią nie mógł sie zdecydować, najpierw przypierdzielił po gazie i chciał lecieć przez pomarańczowe, a chwile później zrezygnował i dał ostro po hamulcach. Nie jechała szybko, ale po gwałtownym hamowaniu koło się zblokowało...

 

 

Czytaj ze zrozumieniem post wyżej:

 

 

nie każdy jest zawodnikiem moto GP a w sytuacji zagrożenia zaciśnięcie klamki jest reakcją automatyczną i żeby się jej pozbyć potrzebne jest wiele godzin ćwiczeń i nauki. Ważne że nic się dziewczynie nie stało

@Gleba wracaj szybko na 200

Zaraz admin nas opier.... za OT

Piszę co widziałem, jechałem zaraz za nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia i szybkiego powrotu na 200 :smile:

 

Lagi proste.

 

Zastanawiam się nad tą błyskawiczną diagnozą,chyba że mechanik na miejscu z laserem w oku :blink:.

Zdrowia :cheers:

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zastanawiam się nad tą błyskawiczną diagnozą,chyba że mechanik na miejscu z laserem w oku :blink:.

 

dobrze, rozwiewając wątpliwości. napisałem "po wstępnej rozmowie" co nie znaczy, że stwierdził, że są proste, tylko na takie wyglądają. cytuję "wygląda na proste, ale wszystko okaże się jak rozbierzemy cały przód".

 

pozdrawiam

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż stało się..Niewiele z tego pamiętam,tylko to że ostro hamowałam,zaraz potem pamiętam jak już czyściłam kombiakiem asfalt ..Uderzyłam się w głowę,mam starte kolana i kilka siniaków ale jest ok.Miałam farta :)A moto..to tak jak widać na zdjęciach od Jaroda...

Edytowane przez Gleba (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Trzymaj się Aga! Ważne żeby zdrówko było i partner/ka robotę miał/a ;) Moto się zrobi.

 

P.S. Witam w gronie szlifiarzy :cheers:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...