Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zbieraliśmy kierownika Hayabusy, któremu kobiecina wymusiła Seicento. Przytomny - rozmawiający.

 

http://epainfo.pl/wypadek-motocyklisty-w-pawlikowicach/

 

Wypadek-w-Pawlikowicach-1.jpg

 

Wypadek-w-Pawlikowicach-4.jpg

Edytowane przez kamaras (wyświetl historię edycji)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś czerwone moto rozwalone na pomorskiej po 22 ktoś coś wie ?

 

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakieś czerwone moto rozwalone na pomorskiej po 22 ktoś coś wie ?

Jest post wyżej że to skuter. 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kółko gospodyń wiejskich, proszę nie wrzucać linków do wypadków samochodowych. Posty usunięte.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czoperowatego leżało na skrzyżowaniu Kilińskiego/Piłsudskiego około 13:30. Nie było na miejscu wypadku innych pojazdów więc możliwe że kierownik stracił panowanie. Karetki były nawet dwie ale wypadek wyglądał w sumie niegroźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem na radiu, że straż też dojechała ale wycięło mi korespondencję więc nie wiem co tam na miejscu. 2 godziny temu w Kalinie się ktoś wyłożył - na miejscu policja straż i pogotowie...

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czoperowatego leżało na skrzyżowaniu Kilińskiego/Piłsudskiego około 13:30. Nie było na miejscu wypadku innych pojazdów więc możliwe że kierownik stracił panowanie. Karetki były nawet dwie ale wypadek wyglądał w sumie niegroźnie.

 

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3420615,wypadek-motocyklisty-na-kilinskiego-jechal-za-szybko-zdjecia,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejeżdżałem Włókniarzy i znów mamy wypadek w tym samym miejscu na łuku co ostatnio, za Makro w stronę Zgierza.

Na torach tramwajowych leży srebrne moto na PTU....... nie wiem jak z kierownikiem...

Stały jeszcze jakieś dwa auta osobowe i inne moto (całe, czerwona CeBRa)

 

Tramwaj tym razem chyba wyhamował!

Edytowane przez Pitt.Łdz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżyje. Potlukl sie i spuchla mu ręką. Rozmawiałem z kierowca cebry jak odprowadzał rozbitego fazera.

Z opisu wynika ze przy skrecaniu był blisko kraweznika, dodatkowo tam jest trochę piachu więc przyhamowal i sie wyj...

Tramwaj był daleko ale musiał sie zatrzymać. Koledze zmiana motocykla nie wyszła na dobre.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem duże uff

 

zdrowia dla kolegi a reszta niech nie nadszarpuje limitu szczęścia na ten sezon

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli musisz wybierać pomiędzy byciem sobą a realizacja marzeń, zastanów się czy to napewno Twoje marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem tam z tego co widzę bezpośrednio po zdarzeniu, bo Fazer leżał na torowisku w stronę Limanki, a ludzie wysiadali z tramwaju i szli piechotą.

Teraz też mijałem to miejsce, wizjer z kasku leży jeszcze między torami... przestroga.

Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o tym zdarzeniu napisać... Jak jechałem ok 18:15 to stała rozbita Vectra, oraz roztrzaskany sprzęt. Wydaje mi się, że coś małego - jakaś 50 albo 125. Na poboczu zaparkowana była też "929", pewnie ktoś się zatrzymał aby pomóc... Wydaje mi się, że samochód nie ustąpił pierwszeństwa :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyleciałem tam 10 min po zdarzeniu co by może komuś udzielić pomocy. Pogotowie już było. Koleś jechał na małym bzyku po rondzie  i wjechał w niego puszką. Ze wstępnej diagnozy miał złamaną nogę, co więcej nie wiem. A 929 stał jeden z motocyklistów, który jechał tam w chwili wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...