Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie go poniosła fantazja :/

 

Kamil jak będziesz coś wiedział to pisz co tam z kierownikiem.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komentarzy pod artykułem z Dziennika Łódzkiego najprawdopodobniej umieścił motorniczy wyprzedzanego tramwaju. Twierdzi on, że motocykl wyprzedzał z prawej strony a nie z lewej jak jest w artykule. Zresztą nieważne. Stało się i tyle. Ważne żeby nic nikomu się nie stało. Mam nadzieję, że tylko się poobijał i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi coś te prawe drzwi w Maździe i latarnia nie pasowały...

Edytowane przez Bzyq (wyświetl historię edycji)

"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem..."

http://bikepics.com/members/bzyq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia, no i by było jak najmniej wypadków w tym sezonie. Niestety kierowcy jeszcze się nie przyzwyczaili do motocyklistów. Wiec uważajmy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wyłożył czarnym moto na Pomorskiej za Matejki.

Kątem oka na poboczu widziałem moto-wyglądało jak Fazer, ale mogę się bardzo mylić.

Policja i karetka były już na miejscu, jak przejeżdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idźcie pisać gdzie indziej o przyczynach. Jest temat przyczyny wypadków.

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komentujcie tego buraka

"sezon eliminacji motocyklistów czas zacząć"

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentujcie tego buraka

"sezon eliminacji motocyklistów czas zacząć"

Masakra co za debil - kozak w necie :sad2:

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co i kto i jak,na Żabieńcu teraz kogoś zbierają,przekaz od żony.

Limanowskiego/Woronicza

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @Sailor dziś był świadkiem wypadku jednego z motocyklistów na Rydza Śmigłego/Tymienieckiego.Wiemy kto to? Próbowałem zidentyfikować po numerze tablic, ale na forum nie znalazłem.

 

flm_1395420811__20140321_145442.jpeg

 

Nie pytajcie co się stało z człowiekiem bo nie wiem - jeśli Wy wiecie więcej, podzielcie się tą wiedzą czy z poszkodowanym wszystko gra.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde to obok mnie  ... ciekawe czy ktoś mu zajechał czy "stracił panowanie".. ogólnie się bardzo ciężko jeździ, syfu pełno na drogach, dziury jak cholera... ja bym psa dzisiaj skasował prawie, a skoro nawet czworonogi nie są do motocykli jeszcze przyzwyczajone to co dopiero mówić o puszkach :smile:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło godziny 17/18 w Aleksandrowie Łódzkim na Wojska Polskiego centralnie przy Statoilu położona biało czerwona CBR (najprawdopodobniej) i żadnego info jak na razie. Wygląda na to że ciemne Mitsubishi zajechało drogę.

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscowości Dębina w gminie Kleszczów doszło do tragicznego wypadku drogowego. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem Suzuki nie dostosował prędkości jazdy do panujących na drodze warunków, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Mercedes.

W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu. 46-letni kierowca samochodu w chwili zdarzenia był trzeźwy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadek motocyklisty na Aleksandrowskiej chłopak z Aleksandrowa ale jakoś nie kojarzę z twarzy . Motocyklista lekko po obijany stłuczona ręka ale generalnie oki wyprzedzał puszkę a tamten skręcał w lewo nie było lini ciągłej więc puszka się nie upewniła czy może wykonać manewr skrętu

post-1744-0-65490700-1396109625_thumb.jpg

post-1744-0-38544000-1396109826_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...