Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

obyśmy nie mieli okazji grać w statki czy kółko i krzyżyk na Waszych kaskach ;)

 

i pamiętajcie, pierwsze życie najlepsze:

9th-life-grumpy-cat.jpg

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej coś te Hornetki nasze kapryśne się zrobiły na koniec sezonu... :whistling: Dobrze że na potłuczeniach się skończyło.

 

Zakupiłem IBUM i piwko :smile:

Dodaj do tego garść Ketonalu na jutro...

Powrotu do zdrowia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ketonal nie potrzebny. Czuję się świetnie. Najgorzej jak się kładę albo wstaję z łóżka, a poza tym normalnie :smile: Uszczelkę już kupiłem, jeszcze tylko znajdę dekiel i dalej w drogę :smile:

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) no już się kapcie nie kleją jak w cieplejsze dni ;) bo jak patrze jak latają to chyba o tym zapomnieli ;)  .  Niestety z puchą to my nie mamy szans żadnych.

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wieczorem na Aleksandrowskiej, na wysokości szpitala w Kochanówku zderzenie motocykla z osobowym seatem - coś bliżej ktoś wie??

 

 

 

Jest już info w prasie:

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/1009961,wypadek-motocyklistow-na-aleksandrowskiej,id,t.html

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1009897,wypadek-na-aleksandrowskiej-ranni-dwaj-motocyklisci-zdjecia,id,t.html

 

Cieszę się, że tylko lekkie obrażenia!!!

 

 

Czy to ktoś od nas?? W DŁ piszą, że obaj motocykliści nie mieli prawka... :-(

Edytowane przez ciesu (wyświetl historię edycji)

Burek 400 K3:
icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na trasie motocykl przywalił w puszkę, jadąc od zb. zaporowego Jeziorsko w kierunku Opatówka. na skrzyżowaniu przy "wiatrakach i stacji paliw". Patrząc na uszkodzenia motocykla stwierdzam iż ktoś musiał ostro grzać, moto rozsypało się po całym polu na kawałki, nie było czego zbierać. Na miejscu widziałem tylko dwa zastępy straży pożarnej i mnóstwo motocyklistów. Ma ktoś więcej informacji, kto to mógł być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wieczorem na Aleksandrowskiej, na wysokości szpitala w Kochanówku zderzenie motocykla z osobowym seatem - coś bliżej ktoś wie??

 

 

 

Jest już info w prasie:

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/1009961,wypadek-motocyklistow-na-aleksandrowskiej,id,t.html

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1009897,wypadek-na-aleksandrowskiej-ranni-dwaj-motocyklisci-zdjecia,id,t.html

 

Cieszę się, że tylko lekkie obrażenia!!!

 

 

Czy to ktoś od nas?? W DŁ piszą, że obaj motocykliści nie mieli prawka... :-(

 

ma im się na życie :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma im się na życie :smile:

Potwierdza się to co w gazecie, że nic im nie jest ???

Bo oni potrafią różne bzdury wypisywać.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ma im się na życie

 

To ktoś z Forum, znasz bliższe szczegóły zdarzenia, jak się czują?

Czy Twój post coś wnosi do tego tematu bo jak dla mnie tworzysz tylko spam w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie są z forum ale przynajmniej jednego z nich większość z della zna - moto dość charakterystyczne.

 

Jedne uraz nogi, drugi ręki.

 

Ci, którzy ich znają mają dokładne info na fb włącznie z fotą z SOR.

 

Jest dokładnie tak jak napisałam powyżej "Ma im się na życie", nie ma zagrożenia. 

 

Z czołówki wyszli obronną ręką.

 

Mam nadzieję, że ciekawość została zaspokojona.

 

Pozdrawiam

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni potrafią różne bzdury wypisywać.

 

No własnie... gazety są też robieżne w sprawie tego jak do tego dosżło. Czy ktoś ma jakieś informacje?

Czy to wina puchy czy "naszych"?

Edytowane przez Suchy-wolk
cytat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOŁ wszystkim , jakiś dzwon był dzisiaj na Rąbieńskiej , nie wiem kto , co , jak.  Dostałem info od kolegi niemotocyklisty i zbytnio nie wnikał , podobno puszka zajechała ( jak to najczęściej bywa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie z okolicy ale zobaczcie zdjęcia... :sad2:

 

http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2028838,wypadek-w-gnojewie-zginely-trzy-osoby-zdjecia,id,t.html

 

Motocyklista W aucie - motocykl NA aucie...

 

52583b75be248_o.jpg

Edytowane przez kamaras (wyświetl historię edycji)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie z okolicy ale zobaczcie zdjęcia... :sad2:

 

http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2028838,wypadek-w-gnojewie-zginely-trzy-osoby-zdjecia,id,t.html

 

Motocyklista W aucie - motocykl NA aucie...

 

52583b75be248_o.jpg

kurcze tak to już dawno się nie słyszało masakra 3 osoby w jednym miejscu z moto :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne co poniektórzy wiedzą dziś na winklach w Bełchatowie Michał Michalak znany jako Michał lc4 z KTM miał wypadek, doznał otwartego złamania nogi, na "szczęście" tylko to, został odwieziony do szpitala w Bełchatowie. Prośba od Michała aby nie sms-ować i nie dzwonić na razie do niego póki nie wydobrzeje, jest na silnych prochach teraz także niech odpoczywa w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne co poniektórzy wiedzą dziś na winklach w Bełchatowie Michał Michalak znany jako Michał lc4 z KTM miał wypadek, doznał otwartego złamania nogi, na "szczęście" tylko to, został odwieziony do szpitala w Bełchatowie. Prośba od Michała aby nie sms-ować i nie dzwonić na razie do niego póki nie wydobrzeje, jest na silnych prochach teraz także niech odpoczywa w spokoju.

Przykre :sad2: szybkiego powrotu do zdrowia

Edytowane przez żółwik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bełchatowie wcześniej też był wypadek. Z podporządkowanej starszy pan wyjechał i strącił motocyklistę z pasażerką. Poobijani i jakieś złamania ponoć. Jechali za mną. Mijając gościa ogarnęło mnie dziwne przeczucie że wyjedzie. Patrzyłem w lusterko i co? Zobaczyłem właśnie ten wypadek. Policjanci którzy wyjaśniali przyczyny owego wypadku dostali wezwanie na Kamieńsk. Już wiem do kogo.

 

Ps. Jesteście przesądni? Dziś 13...

Edytowane przez esquina (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...