Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Sikorr ważne że ty jesteś cały ale współczuję bo wiem jak to jest na zakończeniu rozwalić motór

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec zrobił... "pokaż kotku co masz w środku" :biggrin: Zrobiło się miejsce na rękę w bloku.

Ale koniec z OT żeby Suchy się nie złościł :smile: Bo brakuje mi abym na koniec sezonu jeszcze bana dostał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikorr współczuje rozbicia sprzętu,ale cieszę się że jesteś cały i mogliśmy się wspólnie napić za te bóle na nocnym after party:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś niedawno traktorowa. Karetka policja. Wyglądało to nieciekawie....

Edit: Motocykl: srebrne suzuki model nie mam pojęcia...  Przodu to on nie ma.  Kierowca żył bynajmniej tak mówili strażacy. Zabrała go karetka.

post-1050-0-72477400-1380306634_thumb.jpg

post-1050-0-52786000-1380306638_thumb.jpg

Edytowane przez Soilox (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie wina puszki ale jedno ale... SV i 16 lat?

no wina kierowcy samochodu....

 

ponoć chłopak jechał względnie spokojnie...ale zgadzam się że 16 lat to naprawdę za mało na takie moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć chłopak jechał względnie spokojnie

Tzn. ile? Względem kogo czego była stwierdzona "względna spokojna prędkość"?

Edytowane przez gary (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ile? Względem kogo czego była stwierdzona "względna spokojna prędkość"?

Nie czego, tylko kogo - świadków :smile:

Tak jest napisane w artykule ... a, że Skoda obróciła się o 180 stopni to inna sprawa ...

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoda obróciła się o 180 stopni to inna sprawa

Stąd między innymi moje pytanie o te "względne pomiary". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV w wieku 16 lat? wyprowadźcie mnie z błędu jak coś, ale chyba uprawnień nie posiada chłopak. :/

 

czy w takiej sytuacji mimo ewidentnej winy puszkarza - nie będzie stwierdzona wina kierownika? (w przypadku nie posiadania prawka).

 

pierwsze zdjęcie, i od razu "dzięki Bogu że przeżył :O".. 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to 16 lat to znów jakiś babol pismaka,ale i tak całe szczęście że przeżył po śladach widać że to względnie nie szybko to troszku pozagniatal ta puszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinien jechać na SV ale nie nam to osądzać... Szkoda chłopaka i tyle.
A co do szybkości. Jak by jechał szybciej to raczej wypadek skończył by się tragicznie. Z tego co widziałem to kaskiem uderzył w karoserie więc opis:
"....16-letni motocyklista, z poważnymi obrażeniami głowy i twarzoczaszki, odwieziony został..." jest kolejnym potwierdzeniem, że nie zapierdzielał. Dodając zeznania świadków i pogodę jaka była to jechał rozsądnie.

Powrotu do zdrowia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV w wieku 16 lat? wyprowadźcie mnie z błędu jak coś, ale chyba uprawnień nie posiada chłopak. :/

 

czy w takiej sytuacji mimo ewidentnej winy puszkarza - nie będzie stwierdzona wina kierownika? (w przypadku nie posiadania prawka).

 

pierwsze zdjęcie, i od razu "dzięki Bogu że przeżył :O".. 

Przerabiane to juz bylo na forum czy okazji tegorocznego wypadku na Al. Wlokniarzy / Drewnowska, gdzie poszla plota, ze kierownik motocykla nie mial uprawnian na A. ajk zostalo poustalane, nawet jesli ni masz kategorii na dany pojazd, to jesli to nie byla TWoja wina, nie ponosisz odpowiedzialnosci za spowodowanie wypadku. Jedynie zostaniesz rozliczony za brak uprawnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiane to juz bylo na forum czy okazji tegorocznego wypadku na Al. Wlokniarzy / Drewnowska, gdzie poszla plota, ze kierownik motocykla nie mial uprawnian na A. ajk zostalo poustalane, nawet jesli ni masz kategorii na dany pojazd, to jesli to nie byla TWoja wina, nie ponosisz odpowiedzialnosci za spowodowanie wypadku. Jedynie zostaniesz rozliczony za brak uprawnien.

widać byłem w błędzie, dzięki 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z tą SV pomimo że to nie SV :P

 

Niestety chłopak zdrowo się skruszył. Najprawdopodobniej miał słabo dobrany kask patrząc na listę obrażeń :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...