Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze... a rozstałem się z Tobą przy ul.Nawrot 10 sekund wcześniej! Jesteś cały? - Babkę złapałeś?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nic, trochę czuje się jak bym dostał ze dwa bejsbole na osiedlu :decayed:  Wszystko (prawie) przejęły ochraniacze na siebie i buciory. Moto pancerne, to wiadomo, handbar zdarty praktycznie tylko.

 

Suchy a co do Ciebie to... byłeś tego dnia moim "Aniołem stróżem" , kojarzysz fakt jak mi przypomniałeś o zapięciu...  ;) Uwierz że nigdy mi się to nie zdarza, a tego dnia się zagadałem i zapomniałem. To było własnie tak jak mówisz, 10 sekund po tym jak się rozjechaliśmy. Babe złapałem, w ogóle chciała mi zwiać,ale... była cała akcja z policją i w ogóle, będzie sprawa o odszkodowanie.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Babe złapałem, w ogóle chciała mi zwiać,ale... była cała akcja z policją i w ogóle, będzie sprawa o odszkodowanie.

 

Prawidłowo,Piesi i rowerzysci są jak święte krowy, :whip:

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prawidłowo,Piesi i rowerzysci są jak święte krowy,

w tej grupie brakuje też nas - motocyklistów i generalnie wszystkich grup użytkowników dróg.... W każdej z nich zdarzają się i tacy i tacy więc po co tak generalizować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kozery powim pińcet...

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że jesteś cały i nikomu nic się nie stało.

Ze sprawą to może być różnie, przecież nikt nie kazał blokować hamulca a skoro Pani lecące moto nie skosiło to pewnie jadąc tez byś ją ominął ;). Szykuj dobre uzasadnienie ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/993563,zderzenie-przy-czerwonym-rynku-kobieta-zajechala-droge-motocykliscie,id,t.html

 

 

motocyklista żyje, komentarze rozłożyły mnie łopatki, popłakałam się ze śmiechu,

 

"

tutaj macie doskonały przykład że kobiety jeżdżą bezpiecznie i mimo wypadku lekko tylko poturbowała i lekko potłukła motocyklistę

- ty debilko, lekko ci przypier.... tez będziesz miała lekkie potłuczenia

"

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/993563,zderzenie-przy-czerwonym-rynku-kobieta-zajechala-droge-motocykliscie,id,t.html

 

 

motocyklista żyje, komentarze rozłożyły mnie łopatki, popłakałam się ze śmiechu,

 

"

tutaj macie doskonały przykład że kobiety jeżdżą bezpiecznie i mimo wypadku lekko tylko poturbowała i lekko potłukła motocyklistę

- ty debilko, lekko ci przypier.... tez będziesz miała lekkie potłuczenia

"

motocyklista się lekko   potłukł -to człowiek szkło prowadził ten motocykl,ale oni mają podejście w tym wydawnictwie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakieś akrobacje... :/

 

Btw, czy to przypadkiem nie jest Thundercat, którego Suchy niedawno sprzedał? Jakiś taki podobny mi się wydaje...

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Suchego egzemplarz Kata... poznaje po  kierunkach przód   -_-  Ehh... :blink: Szkoda KOta i oczywiście kierowcy..a tej pani to okulary i to grube by igłe w stogu siana zauważyła!!  :whistling:

Ale ten Kot miał dobre heble ..takim to mazna stopale sie uczyć..a pan prezes się nic nie chwalił nam jakie mozliwości posiada ten Kot  :smile:

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest Suchego egzemplarz Kata... poznaje po kierunkach przód -_- Ehh... :blink:

A taki był ładny jak się nim Pan Prezes zajmował. Ehhh szkoda :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powiedzcie mi, jak on to zrobił z tym moto?

 

Chłopak trenował stoppie. Miejmy nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało a moto przywróci się czasy świetności :smile:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby kierowcy moto nic nie było! Widok na zdjęcia boli jak drzazga w ku*asie :sad2: 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za off, ale miał przyjechać obejrzeć moje moto, ja miałem słabsze heble, więc może takiego stopala by nie dokonał, a i samej maszyny mniej by było szkoda, o kasie nie wspominając.
PS- w zeszłym sezonie podobna akcja była z Zidusem, gość który kupił od niego GPZ długo się nią nie nacieszył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie realne, aby tak postawiło moto przy hamowaniu... Zapewne upadł na bok (widać plamę oleju) i go postawili, bo może stopkę pogięło. Taka jest moja wersja zdarzeń :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem kot upadl na grzbiet.. szkoda kota..

taki byl wyczesany (zadbany).

 

dobrze, ze kierownik ok.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...