Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie nie lubię tej tej drogi ze względu na wzniesienia i właśnie tą długa prostą, która powoduje w ludziach jakieś dziwne zachowania. Nie dość, że w większości tam odkręcają, to dodatkowo wyprzedzanie pod górkę jest na porządku dziennym. Nigdy nie wiadomo co wyskoczy zza górki. A parę razy zdarzyło się, że w ostatniej chwili uciekałem na pobocze. 

 

Szkoda tej motocyklistki ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tu już końcówka koło ronda bo widać magazyny... jak pani ze Zgierza stała się sprawcą? 

 

Nie, sprawca siedział w aucie jak przejeżdżaliśmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden krzyż stoi na tym skrzyżowaniu... dziwna sprawa, tam tak często dochodzi do wymuszenia pierwszeństwa... od strony Swędowa jest z dwa razy STOP! od Dobrej jedzie się z górki i świetna widoczność... jadąc Stryków-Łódź-Stryków też wszystko widać, niestety debili nie brakuje, dwa razy dziennie mijam to miejsce i bez mała raz w tygodniu tam coś się dzieje... 

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,o budowie ronda decyduje ilosc ofiar. Tak bylo kolo mnie w Warszycach ,gdy zginelo chyba piec osob dopiero zrobili rondo.

A zludzenie prostej drogi bez skrzyzowanczasem nas gubi.nadmiar znakow powoduje ze mam metlik czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny wypadek na ul. Tomaszowskiej w Łodzi. W czwartek przed południem motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Na miejscu zginął 31-letni łodzianin jadący motocyklem marki Yamaha.

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/985014,smiertelny-wypadek-na-tomaszowskiej-w-lodzi-zginal-motocyklista-zdjeciafilm,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ;/ jakieś zdjęcia motocykla ??

ktoś coś więcej wie??

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kojarzę nikogo na takim moto a to raczej charakterystyczny sprzęt, rzucający się w oczy

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo tego że nie wiemy jeszcze kto to to proponowałbym podjechać dzisiaj na miejsce wypadku i zapalić [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu wygląda to na wymuszenie puszki, qr** kiedy ludzie przestaną uważać "a jeszcze zdążę", to po 19-stej lecimy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka i tak jak piszę Tomek pewnie jak zwykle gość z puchy myślał że zdąży. Tak czy inaczej za wolno to chyba nie jechał patrząc na moto, dziwi mnie też ten kask to chyba nie jest normalne że poleciał w drugą stronę? Może nie był zapięty....

[*]

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Wycięte przez @JaRoD [...]

 

szkoda chłopaka i jeśli ludzie czują że trzeba ten znicz zapalić to nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zrobić

stawiajcie te świeczki tylko w takim miejscu żeby nie wpadały na drogę i nie spowodowały kolejnego nieszczęścia

Edytowane przez JaRoD
OFF TOP (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Demigod , rozumiem że jesteś nad wyraz porządny , jeżdzisz zgodnie z przepisami

 

I na tym zaprzestańcie tą dyskusję. Koniec OT. Posty usunięte

 

Edit: Konto @Demigod usunięte na jego życzenie.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie leciałem Puszkina, na wysokości technicznej bmw gs800 (chyba) czerwono czarne leży na boku, obok zielone punto uderzone w lewy przód, tak jak by wyjeżdżał z podporządkowanej, karetka z motocyklistą właśnie odjeżdżała a policja spisywała kierowce,

Zyygy stała też tam skoda z twojej firmy TORK granatowy roomster, pytnij gościa co i jak jak go znasz.

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 8.00 na ul.Łódzkiej w Zgierzu młody chłopaszek wpasował się czym co jest podobne do gb street w wyjeżdźającego z salonu idczaka VW Craftera.Auto przepuścili z jednej jak i z drugiej strony i wyjechał niezałważywszy motocyklisty,który swojądroga jak na taka 50 moim zdaniem wolno nie jechał.Pomoc udzielona karetka wezwana i zmyłem się do pracy po przyjeździe policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie leciałem Puszkina, na wysokości technicznej bmw gs800 (chyba) czerwono czarne leży na boku, obok zielone punto uderzone w lewy przód, tak jak by wyjeżdżał z podporządkowanej, karetka z motocyklistą właśnie odjeżdżała a policja spisywała kierowce,

Zyygy stała też tam skoda z twojej firmy TORK granatowy roomster, pytnij gościa co i jak jak go znasz.

 

Tak to mój Boss, gs1200. Jest w szpitalu nie mam jeszcze wiieści

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Polamana miednica i chyba ręka. GS do kasacji.

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...