Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dziś to samo zrobił jakis dziad, tyle że wyjeżdząjąc z Widzewskiej na Piłsudskiego i próbując wbić się na lewy do zawracanie... udało się na szczęście.

Szybkiego powrotu do zdrowia Emerycie...

 

A po południu jakaś blondzia-kamikadze wbiegła mi na czerwonym bo pędziła do autobusu na Brzezińskiej... w takie dni jak ten mam wrażenie że ktoś z góry mi pomaga :sad2:

Edytowane przez piotreklodz (wyświetl historię edycji)

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na sali sami emeryci :smile: opowieści pełne dramatyzmu, każdy z dziadków " też kiedyś jeździł  na motorze ", na szczęście pomny wskazówek Działkowy, słucha tego z czystej kurtuazji i wrodzonej grzeczności :smile:;)

Najważniejsze, że jest wola walki, bo gdyby tej brakło to alternatywą jest tylko działka i pielenie grządek ;) Pandy i wszelkie inne gatunki nie panujące nad sprzętem, winny zostać ulokowane w klatkach lub jak kto woli - uśpione :smile:

Ludzie na poziomie trzymają się w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki za Działkowego Emeryta :smile: Oby jak najszybciej wracał do zdrówka!!! :smile: Ktoś musi mnie nauczyć latania na gumie :biggrin: 

 

P.S odnośnie wypadków - wracając z Dagą ul. Brzezińską z Nowosolnej w stronę Łodzi około 20, w okolicach marketu Dino stał radiowóz, karetka i czerwono - czarna honda CBR125... Mamy nadzieję, że to nikt od Nas... ?? Chyba nic poważnego się nie stało, młody chłopak rozmawiał z policjantem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały off,ale może by go odwiedzić na spontana?Jakoś nikt nie pisze?Prosiłbym na p.w.  szpital oddział i salę jeśli można oczywiscie

Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę raz jeszcze, bo chyba nie do wszystkich dotarło - Bartek nie życzy sobie na ten moment żadnych odwiedzin .On nie może nawet zdrzemnąć się przysłowiowe 30 min, bo ciągle ktoś. Ludzie odrobinę taktu i wyczucia !

Ludzie na poziomie trzymają się w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działkowy, szybkiego powrotu do zdrowia i szybkiego powrotu na  :moto:  ! Oprócz Pand, uważaj na szpitalne bakterie grasujące po kopernikowskiej ortopedii :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz robicie z tego ważnego wątku mix.. Posty wywalone, a gwoli ścisłości upomnę, iż chyba żaden pacjent będący w szpitalu nie oczekuje odwiedzin osób, z którymi się nie zna  ^_^  Jeżeli znacie Bartka, to oznacza, że macie z nim kontakt i sami możecie się odezwać do niego lub do Ani, która jest na forum i to oni zadecydują kogo chcą widzieć. 

 

Uważam, że 95% z forumowiczów nawet nie będzie miało o czym rozmawiać z poszkodowanym. Po co mu kolejny raz zadawać pytania "Jak to się stało?" albo "Kiedy wyjdziesz ze szpitala" itd. bo zwymiotować można.

 

Będzie możliwość, to na pewno Ania się odezwie i zaprosi. KONIEC OT

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo, tu Księżyc, dzięki wielkie za słowa otuchy wszystkim i Anabell za panowanie nad tematem :-)bo by mnie zadeptali :-D ... Dobra, nie ma co mazgaić, trafiłem i ja swego wroga ulicznego. Dziadek miał twardszy pojazd :hint: było jechać Patrolem :-D otwarte złamanie piszczela, druty, prynty, jakieś srubska... w przyszłym tyg. jeszcze raz na stół. Motocykl... jest :-D pozdro i uważajcie na siebie. ...

Czyli po powrocie na drogi będziesz polował na emerytów w pandach swoim patrolem? Cudowna zemsta ;) trzymaj sie chlopie!

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Działkowy, i wracaj szybko do zdrowia. W sumie przez bramkę na lotnisku to ty już nie przejdziesz bez pikania;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bedziemy starzy i niedolezni a zapewne nie zrezygnujemy z prawa jazdy:-)

Poza tym zasada ograniczonego zaufania bardzo w tym kraju przydatna,nawet wzgledem radiowozu drogowki :-)

Oczywiscie radiowoz nie na interwencji ale panowie sie zagadali na Stopie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechał mi dziś baranek drogę...

Nie nagrało się, za to zostały nagrania z tego feralnego dnia w Dobrej :/

 

Tak to z grubsza wyglądało :sad2:

 

post-1960-0-89376300-1378211585_thumb.jpg

 

Tyle zostało z moto

 

post-1960-0-05164700-1378211592_thumb.jpg

 

A tu samochód pierdzielonego sprawcy  :angry:

 

post-1960-0-93079800-1378211596_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga 71... ehhh długa prosta od Okólnej/Łagiewnickiej aż się prosi by odkręcić do Strykowa... ale trzeba uważać na traktorki i inne pojazdy w pola wyjeżdżające...

 

tu już końcówka koło ronda bo widać magazyny... jak pani ze Zgierza stała się sprawcą? 

 

 

moto się kupi nowe... życie masz jedno... zdrówka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...