Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

to mój mąż, Piotrek, leży w Zgierzu, był nieprzytomny, ale teraz jest lepiej, jest po pierwszej operacji, druga przełożona z dzisiaj na poniedziałek, bo w szpitalu słaba obsada podczas długiego weekendu, ma bardzo skompliowane złamanie prawej ręki i pogruchotany nadgarstek, uraz kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i ból w prawej nerce, gada od rzeczy drugą dobę, z motoru szmelc, pogięta rama, ale ja na tym nie znam się, cały czas chce wychodzić ze szpitala, to jego drugi wypadek. Minimum pół roku będzie unieruchomiony w domu. Resztki motoru zabezpieczone i mam nadzieję, że nic z nich już nie będzie, ale jeszcze jeden stoi na podwórku, z którego wykręcę koła i schowam, bo mam dosyć/ ewa

 

 

Trzymajcie się Ewa mocno :smile: Niech męża szybko składają do kupy :smile:

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to mój mąż, Piotrek, leży w Zgierzu, był nieprzytomny, ale teraz jest lepiej, jest po pierwszej operacji, druga przełożona z dzisiaj na poniedziałek, bo w szpitalu słaba obsada podczas długiego weekendu, ma bardzo skompliowane złamanie prawej ręki i pogruchotany nadgarstek, uraz kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i ból w prawej nerce, gada od rzeczy drugą dobę, z motoru szmelc, pogięta rama, ale ja na tym nie znam się, cały czas chce wychodzić ze szpitala, to jego drugi wypadek. Minimum pół roku będzie unieruchomiony w domu. Resztki motoru zabezpieczone i mam nadzieję, że nic z nich już nie będzie, ale jeszcze jeden stoi na podwórku, z którego wykręcę koła i schowam, bo mam dosyć/ ewa

 

Prawdziwa tragedia. Wszyscy jesteśmy z Tobą i Twoim mężem w tych trudnych chwilach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek był trzeźwy, dopiero co ruszył na światałach, prędkość stwierdzona przez policję ok 70km/h. Przeleciał nad samochodem i upadł na prawy bok, stracił przytomność. Pownien nie żyć. Nie miał żadnych szans, pamięta sekundy i wiedział, że uderzy. Potem już nic nie pamięta. Trzecią dobę bardzo boli i błaga w szpitalu o leki przeciwbólowe, ale nie chcą więcej dać. Ręka przeraźliwie spuchnięta, nie ma czucia i nie może zginać po pierwszej operacji palcami, nie wiedzą dlaczego, jest połamanie z przemieszczeniami kości promieniowej i dużo zmiażdżonych kości w nadgarstku, w poniedziałek mają operować drugi raz, boli bardzo głowa i cały prawy bok. A do tego gada tylko o tym motorze. Czy Wy jesteście normalni? Nie wiem, czy złapali tego pijanego kierowcę, ale dwa razy nie udzielił pomocy: mojemu mężowi i rannemu w samochodzi. Pewnie go złapią. Piotrek i tak będzie jeździł na motorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on wracał w czwartek z jakiegoś zlotu nad jakimś zalewem, gdzie spotykał się z "chłopakami", dzwoniłam, żeby już wracał, że trzeba mi w domu pomóc i o 22 zadzwonili do mnie, że przewożą go nieprzytomnego do szpitala. Wy nie wiecie jak to  jest, gdy dostaje się taki telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ją nie wiem bo do mnie nie dzwonili ale moją żona dostała telefon gdy miałem wypadek w pracy sporo rannych wtedy było więc widziałem jak przeżywała to moją żona choć nie miałem takich obrażeń tylko chodzi mi o sam fakt wypadku i stresu jaki przeżywa małżonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacrima, najważniejsze, że przeżył, a reszta z pewnością wróci do normy i wszystko się ułoży :smile:

Organizm ludzki ma ogromny potencjał do samoleczenia i z gorszych przypadków ludzie wychodzą z drobnymi uszczerbkami na zdrowiu.

 

Wszyscy trzymamy kciuki i WIEMY, że będzie LEPIEJ! :wink: 

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się i dużo zdrowia dla męża.

Będzie dobrze :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tym wypadkiem...nie od dziś wiadomo,ze motocykle to niebezpieczne hobby. Oby męża ładnie poskładali i nie było żadnych trwałych skutków tego wypadku. Tamtego na pewno znajdą i dowalą słuszną karę. Trzymam kciuki

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto na krakowskiej zaparkował moto w krzakach?? zauważyłem dopiero w lusterku że moto leżało,na moje oko jakiś R1 R6 kierownik miał biały kask zapewne bo leżał obok.Około południa to widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 17.30 na trasie Stryków-Zgierz,

Osobówka na lewoskręcie wymusiła pierszeństwo na motocykliście.

Wg tego co mówili na CB wyglądało to fatalnie. Motocyklistka (mówili że dziewczyna) uderzyła centralnie w samochód. Mogło się skończyć najgorzej jak mogło  :sad2:

Edytowane przez Mur67 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 17.30 na trasie Stryków-Zgierz,

Osobówka na lewoskręcie wymusiła pierszeństwo na motocykliście.

Wg tego co mówili na CB wyglądało to fatalnie. Motocyklistka (mówili że dziewczyna) uderzyła centralnie w samochód. Mogło się skończyć najgorzej jak mogło  :sad2:

 

Koleś z puszki ma dziurę na prawej stronie pojazdu. Jakiś gówniarz z grubą matką.

Skrzyżowanie w Dobrej na trasie Stryków - Zgierz.

 

Czarna, mała honda chopperowata.

Karetki nie było, z worka jeszcze krwawiła :sad2:

Edytowane przez DaDa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jechalem do roboty . worek jeszcze leży na drodze [*] [*] [*]

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 17.30 na trasie Stryków-Zgierz,

Osobówka na lewoskręcie wymusiła pierszeństwo na motocykliście.

Wg tego co mówili na CB wyglądało to fatalnie. Motocyklistka (mówili że dziewczyna) uderzyła centralnie w samochód. Mogło się skończyć najgorzej jak mogło  :sad2:

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/974962,motocyklistka-zginela-pod-strykowem-potracil-ja-samochod,id,t.html

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już tylko kałuża krwi została :sad2:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on wracał w czwartek z jakiegoś zlotu nad jakimś zalewem, gdzie spotykał się z "chłopakami", dzwoniłam, żeby już wracał, że trzeba mi w domu pomóc i o 22 zadzwonili do mnie, że przewożą go nieprzytomnego do szpitala. Wy nie wiecie jak to  jest, gdy dostaje się taki telefon

 Ci co dłużej jeżdżący wiedzą doskonale... i wiemy też jak to jest się o kolegów martwić... Wyjdzie z tego, twardy chłop, nie martw się ...

 

 

 

 

 

Teraz już tylko kałuża krwi została :sad2:

 :sad2: Szkoda kolejnego z nas... 

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto na krakowskiej zaparkował moto w krzakach?? zauważyłem dopiero w lusterku że moto leżało,na moje oko jakiś R1 R6 kierownik miał biały kask zapewne bo leżał obok.Około południa to widziałem.

I NIE ZATRZYMALES SIE????????

POGRATULOWAC KOLEGO!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...