Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego zabrał go na przejażdżkę w crocsach.

 

MSPANC.

Chocby mial najpesze moto buty, to zycia by my to nie uratowalo... Pytanie, jak wygladala cala reszta...Szkoda ich, choc tym razem nie bylo tam (PRAWDOPODOBNIE) winy osob trzecich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocby mial najpesze moto buty, to zycia by my to nie uratowalo... Pytanie, jak wygladala cala reszta...Szkoda ich, choc tym razem nie bylo tam (PRAWDOPODOBNIE) winy osob trzecich...

 

Oczywiście, że nie zszedł z tego świata przez uraz stóp. Acz zabranie kogoś w klapkach na moto daje jakiś obraz reszty. 

Ale w tym przypadku, z tego co obejrzałem na zdjęciach nic by ich nie uratowało- zjechali w rów i polecieli na przepust.

Pół metra betonowego kloca musiało im połamać wszystko co się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przepusty to porazka,tak gina nawet ludzie w autach,sama bylam swiadkiem...

Auto wpadlo do rowu,sunelo nim kilkadziesiat metrow i uderzylo w betonowy mostek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko nie mogę skumać jak przód motonga się uratował, ewidentnie zerwało zadupek i siedzenie jakby je ktoś odkręcił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko nie mogę skumać jak przód motonga się uratował, ewidentnie zerwało zadupek i siedzenie jakby je ktoś odkręcił

 

Bo moto zatrzymało się w rowie. d*pa się podniosła, jebnęła pasażerów w przepust a moto później o przepust się obiło i straciło zadupek i siedzenie.

Tak okiem laika, nie CSI.

Te przepusty to porazka,tak gina nawet ludzie w autach,sama bylam swiadkiem...

Auto wpadlo do rowu,sunelo nim kilkadziesiat metrow i uderzylo w betonowy mostek...

 

No wybacz, ale kanalizowanie ścieków opadowych nie może odbywać się inaczej. Takie same przepusty znajdziesz u naszych wszystkich sąsiadów. Zamknięcie wszystkich rowów drenami skończyłoby się zalaniem dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna kolego,tylko od doly robi sie duzy skos schodzacy w gore i idziesz slizgiem jak po hopce na skeycie.

Trzeba tylko chciec pomyslec a nie robic bariery na autostradzie ktore robia makaron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się raczej zastanowił dlaczego Pan wypadł z drogi i skończył w rowie.

Może nawierzchnia nie spełnia norm bezpieczeństwa (o ile w tym kraju takowe są) a może brak odpowiednich umiejętności. Notorycznie powtarzający się problem odkręcić na prostej to potrafię ale hamować, skręcać, omijać już nie.

 

Mistrzów prostej nie brakuje  ale moto w zakręcie 6stopni od pionu a kierownik opowiada jak on po winklach szybko nie zapier....., kładąc maszynę i domykając oponę

a najgorsze w tym wszystkich jest to, że inni mając świadomość tego jak sprawa wygląda delikwentowi nie powiedzą wprost, że ch... potrafi i jeszcze mu przyklaskują utwierdzając 

w przekonaniu jaki z niego zaje... kierownik.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów i wyobraźni, ale jak wiadomo wszędzie debili nie brakuje ;/

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wlasnie na Wsi Paradyż 10km ode mnie. Kurcze nie widać zbyt dużego uszkodzenia moto

...ale widac gumowe klapki...idac ta droga...mozna sie tylko domyslac reszty...;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak tak patrze na wydech i kapcia tego motocykla to wydaje mi się że to jakiś litr :whistling:

A tak na poważnie dobrze że się nikomu nic nie stało co możliwe że chłopak z tego skuterka nie ma za wiele pojęcia o przepisach

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

no właśnie... ale jednak może nie do końca? nie przesądzając o winie czy jej braku w tym przypadku, to jednak uchowaj losie od kontaktu ze skutersem czy inną 50tką na ulicy... chory kraj - bierzesz skuter, dowód osobisty i ... ognia na ulicę! ...godziny szczytu, ruch jak diabli, tramwaje, samochody, piesi... 

a ty masz... dowód osobisty i prawo do poruszania się pojazdem po drogach publicznych - dobre co?

 

Zgodnie z przepisami obowiązującymi do 18 stycznia 2013 r., dla posiadaczy kart motorowerowych dozwolona była jazda skuterami oraz quadami zarejestrowanymi jako motorowery. Możliwość taką posiadały osoby mające ukończone 13 lat, młodsi nie mieli w ogóle takiego prawa. Po ukończeniu 18 roku życia nie były potrzebne żadne uprawnienia do kierowania tego typu pojazdami. Od 19 stycznia część pełnoletnich utraci ten przywilej, gdyż nawet do prowadzenia skutera czy lekkiego czterokołowca obowiązkowe będzie posiadanie prawa jazdy kategorii AM, bądź jakiekolwiek inne uprawnienie do kierowania np. motorem lub samochodem. Zmiana ta nie będzie dotyczyła jednak wszystkich pełnoletnich. W świetle ustawy o kierujących pojazdami, osoba, która przed 19 stycznia 2013 r. ukończyła 18 rok życia zostaje uznana za uprawnioną do kierowania motorowerem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Nie stosuje się także wobec niej obowiązku uzyskania dokumentu potwierdzającego to uprawnienie.

 
czyli zgodnie z prawem, jak 18tka strzeliła przed 19 stycznia 2013 - masz prawo jeździć po ulicy pojazdem napędzanym silnikiem spalinowym nie mając zielonego pojęcia o jakichkolwiek przepisach ruchu drogowego - brawo dla ustawodawców! ... i leżą potem te skutery porozpie...ne po ulicach...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

brawo dla ustawodawców!

 

trudno wymagać od tej yebanej bandy indolentów i złodzieji czegoś sensownego

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a ty masz... dowód osobisty i prawo do poruszania się pojazdem po drogach publicznych - dobre co?

 

Taka prawda,walić przepisy ja jadę.Szkoda że jak miałem Wsk i kartę moto-sroto rowerkową to nie stać mnie było na jakieś zarejstrowane 50cc.Za przeproszeniem ale 70%osób  na pierdziawach to zagrożenie-% z zycia

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czyli zgodnie z prawem, jak 18tka strzeliła przed 19 stycznia 2013 - masz prawo jeździć po ulicy pojazdem napędzanym silnikiem spalinowym nie mając zielonego pojęcia o jakichkolwiek przepisach ruchu drogowego - brawo dla ustawodawców! .

 

A co lepsze mając prawo jazdy Kat B. (czyt. znając przepisy) nie mozna śmigać ŻADNYM motorkiem.

Nawet malutkim. A motorower 50cc (a jak dobrze wiemy czasem to jest 80 i 100cc)  vs. 125cc to jest niewielka roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...