Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie fajna informacja i nie dotycząca osoby z forum, ale temat był poruszany w tym wątku...

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/895983,powazny-wypadek-policjanta-na-motocyklu-na-al-wlokniarzy,id,t.html

 

 

Sądziłem, że nie było to aż tak poważne, a jednak...

[*]

Burek 400 K3:
icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,14110677,Wypadek_na_krajowej_jedynce__Zginela_motocyklistka.html

 

Bariery energochłonne, które z założenia mają chronić są dla motocyklistów śmiertelnym niebezpieczeństwem.

 

 

Grażynka :sad2:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie kiedy pogrzeb może byśmy jako motocykiści go godnie porzegnali w końcu zginoł na motocyklu

 

Jestem za.

Dajcie znac jak bedzie juz wiadomo

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam - nie hamujemy przednim heblem na torach i kostce brukowej. Poleciało trochę iskier, ale prowadzącemu nic się nie stało.

Pod warunkiem braku abs-u w moto

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tego pogrzebu

 

każdy ma prawo do własnego zdania i nie ma co krytykować ani jednych ani drugich

tylko jeśli chcecie jechać to dowiedzcie się najpierw najlepiej na komendzie, na której pracował jak ma wyglądać pogrzeb, czy rodzina chce obecności motocykli i jak oni się mają zachować ( cichy wjazd , sama obecność itd)

jako policjant, który zginął na służbie tez będzie miał jakieś honory typowo policyjne więc warto to uwzględnić żeby obecność motocyklistów była pozytywem  a nie kłopotem

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheBest - 100% ma rację...

 

Najlepiej by było aby bliska osoba wypowiedziała się w jaki sposób można by pożegnać jednego z nas...

 

Akcja z partyzanta (wjazd na pogrzeb bez zgody) może jedynie zdenerwować najbliższych, co by tylko pogłębiło i tak już wielką rozpacz rodziny...

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Akcja z partyzanta (wjazd na pogrzeb bez zgody) może jedynie zdenerwować najbliższych, co by tylko pogłębiło i tak już wielką rozpacz rodziny...

Nie tylko zdenerwować rodzinę i bliskich ale formalnie jest zakaz wjazdu na teren cmentarza bez stosownej zgody zarządcy. Trzeba wystąpić o zgodę na wjazd, określić ilość motocykli, czy ma być cisza czy można odpalić silniki. Bez takiego pisma zjazd zakończy się wyrzuceniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ktoś przyłożył na Traktorowej, niedaleko Rojnej. Na wysokości parkingów. Musiało to być koło 8.

Jakiś bordowy japończyk, podchodziło mi pod Bandita, ale moto strasznie pokietrszowane. Trudno rozpoznać model.

Wyglądało jakby przyłożył od tyłu w wóz sprzątający pobocze.

Ma miejscu była już policja i karetka.

 

Edytowane przez Mr.B (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto leży tuż za skrzyżowaniem. Wygląda na to że ktoś mu wyjechał z bocznej osiedlowej uliczki, albo faktycznie wjechał w ten "odkurzacz" bo on nadal stoi kawałek dalej.

 

f451.jpg

 

3bpb.jpg

Edytowane przez Aras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :mellow: naprzeciw mojego garażu, kur$#@.  A szedłem rano do pracy i tak myślałem jak widziałem tą gabaryne co blokowała Traktorową i sprzątała " że tez nie moga tego robic wieczorem, po godzinach szczytu, jeszcze sie ktos rozpier..i." Długo nie trzeba było czekać...

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie codziennie mykam tędy do pracy i takie akcje działają na wyobraźnię. Z drugiej strony w okolicach 7:30 - 8:30 nie sposób jechać tamtędy szybciej niż 50km/h. Ładna pogoda, sucho... ech. Serce boli z każdym nowym newsem w tym temacie  -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

podchodziło mi pod Bandita, ale moto strasznie pokietrszowane. Trudno rozpoznać model.

FZS 600 Fazer

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechałem rano koło 8.35 to motocyklista leżał na drodzę i lekarze udzielali mu pomocy. Widziałem, że się chłopak poruszał, więc miejmy nadzieję, że się wyliże, bo słabo to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według pogotowia jeździec ma pamane nogi, odzyskał przytomność. Plecak z urazem ręki. Jakiś Adam.

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...